Skocz do zawartości
PartyBOY

Jakie Ddr2 Pod C2d Do Około 600 Zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel potrzebuje płytę, ram i grafikę pod C2D E6300. Większy nacisk chcę narazie położyć na płytę i ram, żeby w miarę dobrze podkręcić proca i w przyszłości zmienić tylko grafikę na lepszą.

 

Co polecacie :) ?

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź :-P

 

Mam jeszcze tylko pytanko odnośnie karty. Nie lepiej kupić 7600 GS Galaxy 500/1400 128MB ? Cena podobna, na korzyść przemawia większa ilość potoków, shaderów i vertexów, a na minus mniejsza o połowę pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw: jeszcze mieciac temu 450... :mur: :huh:

Czy ktoś wie wkońcu czy ceny RAM pójdą w dół w najbliższym czasie bo słyszałem że miało spaść ale spadło troszke i nic więcej :mur: bo mi komplikuje kupno zestawu właśnie cena RAM-ów :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze tylko pytanko odnośnie karty. Nie lepiej kupić 7600 GS Galaxy 500/1400 128MB ?

imo właśnie lepiej - nie wiem co oni się uparli na 73 256 Mb <_< Edytowane przez arm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee, luty/marzecz 20-30% w dól

Zaraz mi ktos napisze, ze idiota ze mnie, bo 30% to kosmos. Ale to jest prawda (chyba dobrze dla wszystkich :D )

Hmmmm chyba że teraz kupić jakiś słabszy RAM a w marcu kupić 2x1Gb bo jeśli tak miało by spaść to by kosztowały z 600 zeta ale nie wiem czy się opłaca :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm chyba że teraz kupić jakiś słabszy RAM a w marcu kupić 2x1Gb bo jeśli tak miało by spaść to by kosztowały z 600 zeta ale nie wiem czy się opłaca :-|

Ja właśnie też mam ten problem, bo nic w normalnej cenie na D9GMH lub także Goodramów Pro nie ma.

ja chyba jednak wezmę geile 667 MHz lub może 800MHz bo są na elpieiach i później sprzedam.

Innym wariantem też było wzięcie jakiś tanich np. Kingstonów, ale to wyklucza kompletnie zabawę w z procem, a po to kupujemy c2d żeby sie pobawić... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi :) , powiem kumplowi, żeby kupił Geile.

 

EDIT

 

Zestawik w końcu wyszedł taki:

C2D E6300

Corsair XMS2 Xtreme DDR2 1GB 800MHz

Asus P5B

Galaxy 7300GT 256mb Zalman.

 

Wszystko chodzi pięknie. Na dzieńdobry podkręciłęm mu proca na 3 GHz (FSB 430 MHz), ram synchro 1:1 860 Mhz 4-4-4-12. Niestety kumpel już miał tripa i więcej kręcić nie pozwolił :) A myślę, że do 3,5 GHz spokojnie bym dojechał. No nic jeszcze raz dziękówa za pomoc w doborze komponentów.

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...