Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem w koncu troche czasu na pogranie z nowa grafa. Poniewaz ciagle uszkodzenia savow Colin Dirt mnie dobijaja zainstalowalem sobie Carbona 1.4. oraz save. Ustawienia wszystkie na max co tylko mozna bylo no i przezylem lekki szok :) Najbardziej to mi sie rzucil asfalt w oczy i blur. Teraz to widac kazde niemal najdrobniejsze zadrapanie na nim. Myslcie sobie co chcecie,ale Carbon podoba mi sie. Zaluje, ze nie gralem z takimi ustawieniami gdy ja przechodzilem...No i wydajnosc sporo wyzsza niz w Dirt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki, chodzi o wyjście tv w gtx, w zestawie dostałem tylko kabelek hdtv, nie ma zwykłego kabelka, czy pod to wyjście w karcie można podłączyć zwykły kabel s-video? robił ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczelo sie...

Pograłem dluzej w Gothica 3 nagle spadek fps do 8 fps... restart kompa ALT+tab nie chial sie zrzucic:P

TDU po dluzszej zadymie spada fps takze ale tak do 30 fps alt tab i znowu 60 ( w danym miejscu)

SS2 takze spadki naszczescie szybki alt+tab i dziala...

Zaraz TR anniversary instalne ciekawe czy to zanotuje...

Karta z OC i bez OC to samo.. dziwne bo jak zaposcilem 5 3dmarkow pod rzad za kazdym razem mialem okolo 30k punktow w 2k3... a przeciez powino wkoncu tez zwolnic...

Nie czaje tego wrrrr.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta z OC i bez OC to samo.. dziwne bo jak zaposcilem 5 3dmarkow pod rzad za kazdym razem mialem okolo 30k punktow w 2k3... a przeciez powino wkoncu tez zwolnic...Nie czaje tego wrrrr.....

3dmarki to nie gry, w ktorych masz rozna ilosc, roznych tekstur. raz zaladowany 3dmark przchowuje w pamieci karty ciagle ta sam ilosc, tych samych tekstur.

sciagnij jakosc/ilosc tekstur w grach i sprawdz czy cos sie poprawilo

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3dmarki to nie gry, w ktorych masz rozna ilosc, roznych tekstur. raz zaladowany 3dmark przchowuje w pamieci karty ciagle ta sam ilosc, tych samych tekstur.

sciagnij jakosc/ilosc tekstur w grach i sprawdz czy cos sie poprawilo

Nic w tdu w 800x600 w low gralem i po jakims czasie tez spowolnienie wystapilo... jednak podpisuje sie pod to stwierdzenie ze sa spowolenia

COJ z kolei nic nie spowolnilo:D bezsens..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie niedługo kupie 8800GTS od asusa, bo akurat mam możliwośc wymiany z dopłatą przez sklep

 

mam takie pytanie do posiadaczy asusa - jaka gra jest dodawana w boxsie race WTCC czy jakieś GTI (pytam, bo na fotkach są dwie wersje) jeśli ta pierwsza gierka to czy jest kluczyk do gry online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asus 8800gts 320mb z kolesiem z ghost recon - dostajesz wtcc z kluczem :)

Trzeba dodać, że jest na Steamie... wrrrrr

No i Smarka 2006 + fajny "portfel" na płytki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ... może ktoś się orientuje jakie gry/programy są z danymi kartami (asusa już znamy) - jak ktoś się orientował niech wypisze, łatwiej będzie się decydować, dopłacając można np jakąś gierkę wyhaczyć.

 

ps proponuje pierwsze zdanie: "wszystkie karty są takie same... itd" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeMeQ: taaa - stac mnie na monitor 22 cale (1500zl Samsung 226BW) i na jednego GTX'a, na drugiego nie - twoja teoria jest za przeproszeniem z pupy wyjeta. Nie wiem czy zauwazyles ale 1680x1050 to natywna dla LCD od 20 cali w gore, a te kosztuja juz od 1000zl, takze nie jest to jakis niewiadomo jak drogi sprzet....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@horac Zanim sie wypowiesz czytaj ze zrozumieniem chodzilo mi o rozdzielczosc 1920x1200. A monitora z taka rozdzielczoscia nie znajdziesz w cenie 1000zł. IMO te monitory 22' w cenie 1000zl to o kant d.. rozbic. matryca TN i slaba jakosc obrazu. Po co kupujesz taki monitor jezeli cie nie stac na to by na z nim komfortowo grac.

Edytowane przez DeMeQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopacy ( "włatcy móch")

685/2200 tak mi karta poleciała w stresie 83 stopnie.

Daje rade? czy za dużo? niby czytałem że po 85 ludzie maja... ale i tak jestem przerażony;D

Tak na serio jaka temp na codzien po oc? zalecana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ... może ktoś się orientuje jakie gry/programy są z danymi kartami (asusa już znamy) - jak ktoś się orientował niech wypisze, łatwiej będzie się decydować, dopłacając można np jakąś gierkę wyhaczyć.

Gigabyte- Warhammer Dawn of War: Dark Crusade

 

MSI- Company of Heroes

 

Galaxy, BFG,EVGA chyba nic nie daja. Jesli myle sie to poprawcie mnie.

 

Leadtek - ?

 

Gainward - ?

 

XXX- ?

 

Palit- ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie że storm jedzie cały czas na Vmodach ;)

 

generalnie caly komp zwodowany razem z grafa ostatnio wylaczylem mod dla gpu bo uzywam go tylko do benchy raptem daje przyrost 40mhz ;p na pamieciach pencilmod na stale :)

 

pozdrawiam storm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie caly komp zwodowany razem z grafa ostatnio wylaczylem mod dla gpu bo uzywam go tylko do benchy raptem daje przyrost 40mhz ;p na pamieciach pencilmod na stale :)

 

pozdrawiam storm :)

hmm czyli na gpu nie robie [; (moze kiedyś)

jaki przyrost jest po tym ołówkowym na memkach ? jakie napiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby napewno 685/2200 ?

NIektórzy mowia ze jestem głupi, ale napewno nie ślepy:)

2k3 32k

2k5 nie robilem

2k6 6970

takty 685/2200 niektorzy mowia ze nie warto kupywac kart podkrecancyh, a moze ten SUPERCLOCKED ma wieksze napiecia? nie wiem, wiem ze tyle polecial dalej sie poprostu boje no chyba ze ktos powie jaka temperaturka jest bezpieczna na codzien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...