Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

W tym rzecz, że dzisiaj zrobiłem format i system jest świeżutki.

Tak jak pisałem wszystkie testy zrobione na standardowych ustawieniach, a więc bez mojej ingerencji w opcje (Mark 05 szedł na 1024). Tak samo w sterownikach nic nie zmieniałem.

Aż wierzyć mi się nie chce w te wyniki :blink: Byłem w szoku jak zobaczyłem, że są tak niskie.

 

Zresztą mój X1900XT też wiele traci w markach w porównaniu z testami przy użyciu właśnie X1900XT i mocniejszego proca :-|

 

 

Jeśli chodzi o moje zapytanie o usterkę, to było coś o tym, że pewna część GTX'ów była nią obarczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale "prawie" wszystko jest dobrze :) Nie oszukujmy się różnica pomiędzy markiem 06 a 05 jest stosunkowo mała. Jakby patrzeć na jakąś karte robiącą w 05 7,5k to w 06 zrobi ze 3k a tu mamy więcej, co jasno dowodzi (wraz z innymi testami), że procesor choć może być słabszy, to nie aż tak jak pd630 na stocku. Jeżeli kolega powtórzy testy w wyższej rozdziałce w 05 to wynik powinien być podobny do tego na 1024x768 wtedy będziemy mieli jasną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bawiłem się w kręcenie procka jak miałem 7800. Przyrost był, ale niewielki.

Jeśli o sterowniki, to 97.02.

 

Tu zestawiam wyniki mojego XT z GTX'em:

 

X1900XT 8800GTX

05 7470 7866

06 4570 5411

Edytowane przez Ramgis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o usterkę to jakiś tam układ trzeba było przelutować (rezystor jakiś?)

Wszystkie dotepne grafy sa juz ok, czy mozna trafic gdzies na wadliwa sztuke ?

 

Mreko ukatrupila czarna chmura dymu :lol2:

 

ale racje to on mial. Niech spoczywa w spokoju

 

:)

Znowu zalozyles nowe konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczucie humoru??

Tak sie ubrechtalem ze mily Pan zarwal 14dni ZPP i 20%

Mam nadzieje ze nie znajdzie sie juz wiecej osob ktore beda sadzili ze czesc forum to niemyslace tluki bo kupili sobie NV80

 

I guzik mnie obchodzi (i pewnie nie tylko mnie) ze jakis fanboy czeka na powstanie z popiolow fenixa, hydry czy innych behemotow.

 

Nie mam bladego pojęcia skąd u niektórych ta agresja w stosunku do osób które uważają że na chwile obecną zakup 8800 jest nieopłacalny. Czy to wątek gdzie można tylko piać z radości nad wynikami osiąganymi przez tą kartę, czy już nie można negatywnie skomentować tej karty czy jej zakupu by nie wpaść do szufladki z napisem "frustraci, biedaki których nie stać na tą cudowną kartę"

 

Forum to miejsce gdzie można wyrazić swoją opinię niezależnie jaka ona jest. Ale widze ze przynajmniej w tym wątku każda wypowiedź o nieopłacalności zakupu, lub negowanie opinii, że do tej karty trzeba procka >4Ghz zaraz spotyka się z niesamowitą agresją.

 

Ja uważam że zakup jest nieopłacalny, bo nie ma systemu gdzie można wykorzystać w pełni tą kartę, nie ma sterowników porządnych do dx10 i najważniejsze nie ma gier którą ją w pełni wykorzystają. Nie uważam że osoby które ją kupiły to "tłuki", ja tak łatwo nie szufladkuje ludzi, co jak widze na tym forum wielu przychodzi z łatwością. Po prostu kupno teraz karty za ~2000 którą dopiero się w pełni wykorzysta za kilka miesięcy jest nieporozumieniem.

 

Jasne jest ona najszybsza w dx9. Tyle tylko że to koniec ery dx9, po co więc wydawać tyle pieniędzy u jej schyłku, skoro za dwa,trzy miesiące gry pod dx9 będą uważane za nic niewarte starocie, a wszyscy będą jarać się dx10.

 

Żeby nie było wątpliwości w każdej chwili mogę kupić cztery GTX ale wybiore sie po nią, lub po konkurencyjną kartę wtedy gdy na moim pulpicie będzie widniało logo Visty, a w dłoni będę dzierżył pudełko z grą wykorzystującą dx10.

 

Szanujcie opinię innych ludzi, bo warczenie na wszystkich którzy mają inną opinię do niczego nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to właśnie chodzi o cenę tej karty względem innych...

 

Taki 7950GX2... Kosztuje "jeszcze" powyżej 2000....

 

W tym momecie jeżeli się kupuje komputer teraz lub na święta...

To chyba lepiej wybrać tą lepszą... ?

 

Oczywiście można czekać... Ale czasami nie ma się czasu na to.

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bawiłem się w kręcenie procka jak miałem 7800. Przyrost był, ale niewielki.

Jeśli o sterowniki, to 97.02.

 

Tu zestawiam wyniki mojego XT z GTX'em:

 

X1900XT 8800GTX

05 7470 7866

06 4570 5411

Niestety, ale procek dusi Ci karte. X1900XT na C2D osiąga w 05 wyniki rzędu 11500-12500 , w 06 ok. 6100-6400 zależnie od taktowania procka. Na GTX tym bardziej wynik powinien być wyższy.

Po drugie - zobacz no chłopie czy przypadkiem PCI-E na x1 nie masz przestawione w BIOS....

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bawiłem się w kręcenie procka jak miałem 7800. Przyrost był, ale niewielki.

Jeśli o sterowniki, to 97.02.

 

Tu zestawiam wyniki mojego XT z GTX'em:

 

X1900XT 8800GTX

05 7470 7866

06 4570 5411

Ja się nie chcę chwalić ale na Sempronie i X1800XT mam 9100Pkt w 3DM2005 i prawie 4500Pkt w 3DM2006. ;) Na 100% masz coś nie tak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bladego pojęcia skąd u niektórych ta agresja w stosunku do osób które uważają że na chwile obecną zakup 8800 jest nieopłacalny. Czy to wątek gdzie można tylko piać z radości nad wynikami osiąganymi przez tą kartę, czy już nie można negatywnie skomentować tej karty czy jej zakupu by nie wpaść do szufladki z napisem "frustraci, biedaki których nie stać na tą cudowną kartę"

 

Forum to miejsce gdzie można wyrazić swoją opinię niezależnie jaka ona jest. Ale widze ze przynajmniej w tym wątku każda wypowiedź o nieopłacalności zakupu, lub negowanie opinii, że do tej karty trzeba procka >4Ghz zaraz spotyka się z niesamowitą agresją.

 

Ja uważam że zakup jest nieopłacalny, bo nie ma systemu gdzie można wykorzystać w pełni tą kartę, nie ma sterowników porządnych do dx10 i najważniejsze nie ma gier którą ją w pełni wykorzystają. Nie uważam że osoby które ją kupiły to "tłuki", ja tak łatwo nie szufladkuje ludzi, co jak widze na tym forum wielu przychodzi z łatwością. Po prostu kupno teraz karty za ~2000 którą dopiero się w pełni wykorzysta za kilka miesięcy jest nieporozumieniem.

 

Jasne jest ona najszybsza w dx9. Tyle tylko że to koniec ery dx9, po co więc wydawać tyle pieniędzy u jej schyłku, skoro za dwa,trzy miesiące gry pod dx9 będą uważane za nic niewarte starocie, a wszyscy będą jarać się dx10.

 

Żeby nie było wątpliwości w każdej chwili mogę kupić cztery GTX ale wybiore sie po nią, lub po konkurencyjną kartę wtedy gdy na moim pulpicie będzie widniało logo Visty, a w dłoni będę dzierżył pudełko z grą wykorzystującą dx10.

 

Szanujcie opinię innych ludzi, bo warczenie na wszystkich którzy mają inną opinię do niczego nie prowadzi.

 

Agresja??

Poprostu moze tepienie ludzi ktorzy sa ciut niekumaci

Omawiana byla juz kwestia oplacalnosci.

 

Przepraszam wszystkich ze nie poszedlem i nie kupilem X1900XTX albo GF7950 gx2 tylko wziolem 8800GTS, nie bijcie blagam i dajcie mi zyc

 

Skoro stac Cie na zakup 4 8800GTX to lec i kup, jak nie to nie zabieraj glosu w kwestii wktorej chyba nie masz pojecia. Czemu najwiecej glosow zabieraja osoby ktore poczytaly testy na egieldzie, benchmarku i innych serwisach a karty na oczy nie widzieli? Ci ktorzy ja maja ciesza sie z jej wydajnosci, Ci ktorzy ich nawet nie widzieli krzycza "nie oplaca sie", "bez sensu".

Czy jak wyszlo 9700 to ktos krzyczal ze nie ma gier na dx9.0?? Po jakim czasie sie pokazaly gierki obslugujace w pelni DX9.0?? Ludzie popadacie ze skrajnosci w skrajnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agresja??

Poprostu moze tepienie ludzi ktorzy sa ciut niekumaci

Omawiana byla juz kwestia oplacalnosci.

Tepienie? :blink:

 

wiem ze nie w temacie ale raczej krzywo to wypadlo,bo raczej jak chcesz sobie "tepic" uzytkownikow nawet tych niekumatych to moze zmien forum na jakies inne w stylu :sado-maso

 

W pelni popieram Dextora w jego wypowiedzi- bo jak dla mnie to jestes zwyczajnie agresywny ,a jak ci sie nie kumaci nie podobaja ,to moze stworz temat tylko dla noobow gdzie beda mogli sie zapytac lub nawet gadac swoje niekumate teksty-bo zapewne swiat Hardware tego forum jest dla nich zamkniety a przy temacie Karty graficzne wpisz "zakaz wypowiedzi niekumatym"

 

a teraz mozesz uzyc swojej wladzy i dac mi % bo lata mi to -zreszta jako potecjalnemu niekumatemu nalezy mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie w temacie, to na drugi raz uzyjesz PW, albo chociaz zapoznasz sie z tematem, a nie wyskoczysz jako obronca biednych i ucisnionych nie majac pojecia o co chodzi.

 

Ktos jeszcze ma jakies offtopowe widzimisie??

 

 

Co do nowych sterow, to niestety nic nie poprawili jezeli chodzi o obsluge starych tytulow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie w temacie, to na drugi raz uzyjesz PW, albo chociaz zapoznasz sie z tematem, a nie wyskoczysz jako obronca biednych i ucisnionych nie majac pojecia o co chodzi.

 

Ktos jeszcze ma jakies offtopowe widzimisie??

Co do nowych sterow, to niestety nic nie poprawili jezeli chodzi o obsluge starych tytulow :/

 

Przy takim podjesciu "wladzy" to naprawde trzeba ta karte wychwalac albo sie nie odzywac - konstruktywna krytyka widac jest zabroniona.

 

Ja zgadzam sie z opiniami ze kupowanie kart pod DX10 w przypadk ugdy mamy tylko jedna opcje (no dwie - GTX i GTS :P ), bez porownania z konurencja jest zagranie nazbyt ryzykownym. Jasne jak chcesz pograc w 2560x1920 to tylko GTX w SLI ;)

 

Sytuacja podobna do tej co mamy obecnie byla przy GF seri 5 i radkach 9xxx. O FX5900 nikt juz nie pamieta a R9800 nadal dobrze sobie radza! ATI w histori mialo czesciej bardziej dopracowana architekture choc nalezy przyznac ze NVIDII serie 6 i 7 sie udaly jednak przyszlosc 8 nie rysuje sie tak dobrze.

 

Co do ostatnich wypowiedzi to zgodze sie Dextorem i Gladiaciem ze trzeba poczekac na Viste i gry pod DX10.

Co do samej wypowiedzi jonathana toz to rasizm - moze nie rasowy ale pogladowy napewno. Z taka adnotacja tez poszedl raport do moderatorow.

 

I dlaczego nie moge wypowiedziec sie o GF 8800 jesli jej nie mam? Tyle testow i oponie sie pojawilo ze jakies wnioski mozna wyciagnac - no chyba ze sie jest nie_kumatym ale to inna bajka. Sama sytuacja na rynku tez sie powoli klaruje i robi sie ciekawie i na forum oczekiwalem wlasnie dyskusji na ten temat z innymi uzytkownikami.

 

Ktos tu powinien wyciagnac konsekwencje wzgledem Jonathana a nie osob ktore sie wypowiadaja "inaczej" o GF8800.

 

Ot, tyle.

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje tym osobom, ktore sa przeciwne zakupom 8800 i mowia ze to badziewie itp zeby zalozyli sobie nowy topik w innym miejscu np. Osla Łaczka i tam dyskutowali.

Ja osobiscie mam 8800GTX-a i jestem bardzo zadowolony. I pomimo wszelkich uwag jakie wypowiadaja niektorzy koledzy kupilbym ja ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim podjesciu "wladzy" to naprawde trzeba ta karte wychwalac albo sie nie odzywac - konstruktywna krytyka widac jest zabroniona.

 

Ja zgadzam sie z opiniami ze kupowanie kart pod DX10 w przypadk ugdy mamy tylko jedna opcje (no dwie - GTX i GTS :P ), bez porownania z konurencja jest zagranie nazbyt ryzykownym. Jasne jak chcesz pograc w 2560x1920 to tylko GTX w SLI ;)

 

Sytuacja podobna do tej co mamy obecnie byla przy GF seri 5 i radkach 9xxx. O FX5900 nikt juz nie pamieta a R9800 nadal dobrze sobie radza! ATI w histori mialo czesciej bardziej dopracowana architekture choc nalezy przyznac ze NVIDII serie 6 i 7 sie udaly jednak przyszlosc 8 nie rysuje sie tak dobrze.

 

Co do ostatnich wypowiedzi to zgodze sie Dextorem i Gladiaciem ze trzeba poczekac na Viste i gry pod DX10.

Co do samej wypowiedzi jonathana toz to rasizm - moze nie rasowy ale pogladowy napewno. Z taka adnotacja tez poszedl raport do moderatorow.

 

I dlaczego nie moge wypowiedziec sie o GF 8800 jesli jej nie mam? Tyle testow i oponie sie pojawilo ze jakies wnioski mozna wyciagnac - no chyba ze sie jest nie_kumatym ale to inna bajka. Sama sytuacja na rynku tez sie powoli klaruje i robi sie ciekawie i na forum oczekiwalem wlasnie dyskusji na ten temat z innymi uzytkownikami.

 

Ktos tu powinien wyciagnac konsekwencje wzgledem Jonathana a nie osob ktore sie wypowiadaja "inaczej" o GF8800.

 

Ot, tyle.

F.

 

Możesz podać konkretne przykłady np. tego dlaczego to przyszłość GF8800 nie rysuje się zbyt różowo?? Bo gadać ot tak sobie to każdy może - podaj jakieś argumenty :)

 

A co do tego czy ATI miało częścirej lepiej dopracowane architektury to Twoja wypowiedź jednoznacznie wskazuje na to że dla Ciebie nie liczą się czasy kiedy to Riva TNT2, GF256 i GF2GTS rządziły przez długie lata, to że seria GF4 (a szczególnie GF4 Ti 4200) była swego czasu najpopularniejszą kartą.... Potem rzecz jasna nadeszły serie GF6 i 7 które pod względem sprzedaży biły komnkurencyjne Radki....

 

 

A wracając do tematu to uruchamiał ktoś Splinter Cella: Double Agent na tych nowych sterach 97.28?? Na Forum NvNews koleś twierdzi że uruchomił tę grę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim podjesciu "wladzy" to naprawde trzeba ta karte wychwalac albo sie nie odzywac - konstruktywna krytyka widac jest zabroniona.

 

Ja zgadzam sie z opiniami ze kupowanie kart pod DX10 w przypadk ugdy mamy tylko jedna opcje (no dwie - GTX i GTS :P ), bez porownania z konurencja jest zagranie nazbyt ryzykownym. Jasne jak chcesz pograc w 2560x1920 to tylko GTX w SLI ;)

 

Sytuacja podobna do tej co mamy obecnie byla przy GF seri 5 i radkach 9xxx. O FX5900 nikt juz nie pamieta a R9800 nadal dobrze sobie radza! ATI w histori mialo czesciej bardziej dopracowana architekture choc nalezy przyznac ze NVIDII serie 6 i 7 sie udaly jednak przyszlosc 8 nie rysuje sie tak dobrze.

 

Co do ostatnich wypowiedzi to zgodze sie Dextorem i Gladiaciem ze trzeba poczekac na Viste i gry pod DX10.

Co do samej wypowiedzi jonathana toz to rasizm - moze nie rasowy ale pogladowy napewno. Z taka adnotacja tez poszedl raport do moderatorow.

 

I dlaczego nie moge wypowiedziec sie o GF 8800 jesli jej nie mam? Tyle testow i oponie sie pojawilo ze jakies wnioski mozna wyciagnac - no chyba ze sie jest nie_kumatym ale to inna bajka. Sama sytuacja na rynku tez sie powoli klaruje i robi sie ciekawie i na forum oczekiwalem wlasnie dyskusji na ten temat z innymi uzytkownikami.

 

Ktos tu powinien wyciagnac konsekwencje wzgledem Jonathana a nie osob ktore sie wypowiadaja "inaczej" o GF8800.

 

Ot, tyle.

F.

Przy jakim podejsciu??

Takim ze probuje zachowac tu jako taki porzadek??

Ze osoby ktore chca sie dowiedziec co w nowych sterach, jak schlodzic, jakie bloki zalozyc albo jak porobic vmody musza czytac wypociny osob ktore potrafia tylko napisac "bledem bylo kupowanie tej grafy", "Nie widze jej przyszlosci", "Jestescie glupimi lalusiami ktorzy sraja kasa". Chyba zartujesz. Wiekszosc tych osob tak naprawde nie ma nic do napisania. Nie moga sie poprzec ani faktami ani nawet doswiadczeniem.

Moze niech zglosi sie osoba ktora kupila NV80 i nie jest z niej zadowolona. Zaraz, zaraz widze las rak :blink:

 

Forrestal zglos to do administracji. Mnie naprawde juz wali czy bede tu moderowal czy nie, Robie to juz jakies 4 lata, i naprawde nie jest to nowoscia ze ktos sie rzuca. Wyraznie napisalem po porzadkach w tym temacie, oraz kilka postow wczesniej ze nasuwanie glupich postow nic nie wnoszacych do dyskusji bedzie karane. Skoro pojawiaja sie osoby ktore nie przeczytaly tematu, baaa nawet kilku postow wczesniej, a napierdzielaja "swoje madrosci" widzac dwa testy w necie, to niech teraz poczekaja 2 tygodnie.

 

Zglos administracji jaki to jestem beee, jak sie wyzywam nad userami i w ogole jak dyskryminuje wszystkich.

Jakbys tylko zauwazyl przerob sprzetu u mnie jest nie maly (na poleczce lezy Gainward 7950 gx2. Mysle ze mam jakies mozliwosci porownywania sprzetu. Testowania i zabawy nim. A Ty? Jak poprzez slowa osob za ktorymi stanoles? kolejnymi testemi w necie ktore diabelnie sie od siebie roznia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam sie z opiniami ze kupowanie kart pod DX10 w przypadk ugdy mamy tylko jedna opcje (no dwie - GTX i GTS :P ), bez porownania z konurencja jest zagranie nazbyt ryzykownym. Jasne jak chcesz pograc w 2560x1920 to tylko GTX w SLI ;)

a przepraszam kto kupowal karte dx10? bo ja kupowalem dx9/dx10.

 

...jednak przyszlosc 8 nie rysuje sie tak dobrze.

bo? na jakiej podstawie? mamy jakies testy? konkrety?

 

Co do ostatnich wypowiedzi to zgodze sie Dextorem i Gladiaciem ze trzeba poczekac na Viste i gry pod DX10.

dlaczego mam czekac? co jest nie tak z 8800, ze mam czekac? dowiem sie w koncu?

 

odnosze dziwne wrazenie, ze co poniektorzy widzac hasla dx10/vista dostali jakies zacmy, czy jak. czy 8800 zle dziala w dx9? co sie ma wydarzyc w przyszlym roku? przestana nagle produkowac gry pod dx9? z wyjsciem vista przestana nagle one tezdzialac? karty, ktore zaprezentowaly ogromny wzrost wydajnosci do poprzedniej generacji, nagle w dx10/vista zaczna wyswietlac ujemne klatki. no ludzie dajcie spokoj. jak w przyszlym roku, pod koniec zobaczymy 2-3 tytuly dx10 to bedzie bardzo duzo, sadzicie, ze do tego czasu wszystko stanie w miejscu na dx9? zacznijcie myslec realistycznie, a nie marketingowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych nie rozumie zamiast ignorować nic nie wnoszące posty , to jeszcze zaostrzacie dyskusje. Najlepiej ignorować i czyścić temat.

 

Ponawiam pytanie próbował ktoś odblokować zablokowane jednostki w Gtsie?

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco daj spokoj.

bardzo chetnie "odpusze" i bede ignorowal tylko, ze ten temat odwiedzaja tez ludzie ktorzy planuje wkrotce kupic jakies 8800, i dowiaduja sie, ze nie warto kupowac bo nie wiadomo jako to dziala w vista i dx10, a najlepiej to czekac. i tak poczekaja, a za rok zapewne znajda podobne imho blyskotliwe "rady" - czekac.

z mojej strony EOT w tej kwestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te wypowiedzi to jest to klasyczny przykład "żaldupościsku"... Nie stać mnie to zbełtać produkt by inni tez nie kupili. Polska mentalność.

Dokładnie ...

Kur** ma* zróbmy adnotacje do FAQ z tymi debilnymi teoriami a każdą po koleji obalimy ... Ciekawe co wtedy będzie? Niech idą do tematu o 7950gx2 i tam trują ludziom doope. Zaśmiecają temat dyrdymałami i jeszcze burzą się że ktoś chce tu utrzymać porządek.

 

Konstruktywna krytyka? Człowieku wiesz co to wogóle znaczy? Na jakiej podstawie i czym popierwsz swoje "przemyslenia"? oceniasz sprzęt po cenach w Komputroniku? Sądzisz że Ci co nabyli 8800 kupili je przez pomyłkę? Dx10 to miły dodatek na którego nikt się nie napala, a gra w Obliviona przy 16x12 4xAA 8xAN full i 45 fps nie jest tego warta? Bosze ... cały temat mi zaśmiecają :D

Jakby Johnatan nie wycziścił kilka tygodni temu wątku to miałby juz 150 stron a na każdej 5 postów że "nie warto" bla bla bla " dx10 na g80 to kupa" bla bla bla ...

 

PS. Z tym FAQ to jest poważna propozycja bo ta trolliada nigdy nie ustanie.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie mowie zeby nie kupowac GF8800 - karta poraza wydajnoscia w DX9 nawet w porownaniu do takiego GX2 i nie wiem gdzie wyscie wyczytalize ja namawaim ludzi aby tego nie kupowali.

 

Nie odezwalbym sie gdyby jonathan nie wspomnial o "tepieniu niekumatych" - to najbardziej uderza w tym temacie - np mnie.

 

Co do tego iz nalezy poczekac na Viste i gry pod DX10 - napisalem ze ja tak uwazam inni moga uwazac inaczej. Mi 7900 wystarcza pod DX9 i nie widze potrzeby przesiadania sie na DX9/DX10 - poczekam jak sie sytuacja rozwinie po premierze nowego dziecka ATi.

 

Dobrze pamietam jak Nvidia rozgromila 3DFX i to bylo cos - teraz to juz tylko ewoluujemy.

 

 

Co do zaloduposcicsku to ja nie mam potrzeby chwalic sie tym jaki sprzet mam - i nie zazdroszcze innym takiego GF8000GTS - ot kupic se mozna i podzielic sie opina ale zby sie "wyrozniac" to trzeba to w sygnaturce zaznaczyc.

 

Spadam stad - juz nie bede komentowal podobnych odpowiedzi bo widac niekotryz sa zapatrzeni tylko w swoje "cacuszka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu nie ma możliwości aby karta szła na PCI-E x1, ponieważ nawet jeśli bym chciał w to ingerować, to nie mam takiej opcji w biosie.

 

Tak jak pisałem wcześniej, doskonale zdaję sobie sprawę, że mój procek w dość dużym stopniu jest hamulcem dla mojego X1900XT. Taki C2D jest narazie tylko moim marzeniem, a GtX'a już oddałem kupmlowi.

Wiem jedno, jak by mnie było stać, to na pewno kupiłbym takiego GTX'a, oczywicie pod warunkiem posiadania mocniejszego proca.

 

Racuch jesteś żałosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...