Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

sa :)

ForceWare 97.44

ForceWare 97.44 x64

 

Supports GeForce 8800 GTX and GeForce 8800 GTS GPUs.

Game and application compatibility fixes. For more information on this driver, please view the Release Notes.

New PureVideo technology features allows GeForce 8800 GTX/GTS to achieve a score of 128 in the HQV video quality benchmark:

Improved inverse telecine algorithms (2:2 & 3:2 Pull-down Correction) for standard and high definition content.

Improved spatial-temporal de-interlacing algorithm (for standard and high definition content).

Includes the new NVIDIA Control Panel. Please visit the NVIDIA Control Panel website for more information.

Microsoft® DirectX® 9.0c and OpenGL® 2.1 support.

 

no Test Drive przyspieszyl ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na problemy z CAll of Juarez? Cienie albo sa wszedzie (znaczy sie na wszystkim nalozony jest jednolity cien) albo sa ok albo 50/50 :lol2:

W sterach 97.44 nie zostało to naprawione , ale zauważono ten błąd.

 

97.44_ForceWare_Release_Notes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam lame pytanie : karta nie obsluguje starszych DX niz 9.0 ? czyl iw gry na 8.0 sobie nie pogram (np. morrowind)

 

pytam sie bo na zdrowy rozum karty obsluguja wszytkie popzrednie DX ale w tych artach pod dx 10 to jest jakas emulacja czy cos(przynajmniej takei cos przeczytalem w temacie o r600)

 

jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach ostrej walki z ręcznie wycinaną zapinką, udało mi się zamontować Prison Pro 2 od Kyńka na moją grafę.

Bloczek jest super wydajny, temperatury poszybowały ostro w dół.

 

Oto wyniki :

Dołączona grafika

 

Wynik Stress był mierzony po 2 pętlach 3DMark05

 

Po 3 godzinach grania w Battlefield 2142, temperatura oscylowała w okolicy 46 C.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan

 

jak możesz to zapodaj te fotki :) bo chyba 6600GT agp i pcie są takie same jeżeli chodzi na wielkość...

Edytowane przez Koper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz jakis nawiew na karte? Miedz się do pasywnego chlodzenia niezbyt nadaje...

 

EDIT: Temperatura po wyłaczeniu 3dmarka spadła pewnie o jakies ~15c, pomiar prowadzi się w trakcie testu (np. riva tunerem) a nie po tescie, bo po wyłaczeniu obciązenia temperatura spada o kilkanascie stopni w doł w przeciagu 1-2s.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale radiatory nie chciały się trzymać na taśmie, która była w zestawie.

W ATI nie było problemów, bardzo ładnie się trzymały.

Musiałem użyć kropelki minimalnie na rogach ramu.

 

Do chłodzenia radiatorów używam tego:

Dołączona grafika

 

Everest był włączony podczas testów, widziałem temp w tle, kiedy skończył 3dmark i

od razu zrobiłem zrzut screena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gratuluje kupna paną najszybszych kart na rynku. I żal mi troche że paru ludzią odbija na temat czy warto , czy nie warto. Ja uważam osobiście że warto. Choćby dlatego żeby móc pokazać ludzią że i w polsce mamy takie karty. Nie trzeba czytać jakiś forum z USA lub Niemiec żeby dowiedzieć się czegoś o tych kartach. A to że drogo. Panowie nie bądzmy śmieszni. Co to jest 2000 lub 2500zł to są grosze. W takim tuningu samochodów ludzie potrafią wyłożyć 20 000 lub więcej na nową sprężarke, zawieszenie po to aby zejść o 2,3 sekundy do 100Km/h w porównaniu do serii i 5-6 sekund od 0 do 150. Inni ( np. mój ojciec) potrafą kupić plazme za 16 000 bez zawachania żeby ,ieć super TV. Nie wspominajmy nawet ile można włożyć w sprzęt muzyczny.

 

Jak ktoś jest pasjonatem komputerów to pieniądze się nie liczą. Liczy się jakość i radość z posiadania najlepszej karty na rynku. Niestety ale paru ludzi tego nie rozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...