Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

' date='10 gru 2006, 21:38' post='2421973']

Niezły kawałek elektroniki, nie da się ukryć.

 

A ile ta karta waży ze standardowym chłodzeniem?

było wcześniej :]

GTX

Dołączona grafika

GTS

Dołączona grafika

 

Bardzo gratuluje kupna paną najszybszych kart na rynku. I żal mi troche że paru ludzią odbija na temat czy warto , czy nie warto. Ja uważam osobiście że warto. Choćby dlatego żeby móc pokazać ludzią że i w polsce mamy takie karty. Nie trzeba czytać jakiś forum z USA lub Niemiec żeby dowiedzieć się czegoś o tych kartach. A to że drogo. Panowie nie bądzmy śmieszni. Co to jest 2000 lub 2500zł to są grosze. W takim tuningu samochodów ludzie potrafią wyłożyć 20 000 lub więcej na nową sprężarke, zawieszenie po to aby zejść o 2,3 sekundy do 100Km/h w porównaniu do serii i 5-6 sekund od 0 do 150. Inni ( np. mój ojciec) potrafą kupić plazme za 16 000 bez zawachania żeby ,ieć super TV. Nie wspominajmy nawet ile można włożyć w sprzęt muzyczny.

 

Jak ktoś jest pasjonatem komputerów to pieniądze się nie liczą. Liczy się jakość i radość z posiadania najlepszej karty na rynku. Niestety ale paru ludzi tego nie rozumie.

popieram w 100% :D Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale radiatory nie chciały się trzymać na taśmie, która była w zestawie.

W ATI nie było problemów, bardzo ładnie się trzymały.

Musiałem użyć kropelki minimalnie na rogach ramu.

Czyli były naklejone na ATI, odklejone i znowu tą samą taśmą (juz raz użytą) przyklejane na nVidia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gratuluje kupna paną najszybszych kart na rynku. I żal mi troche że paru ludzią odbija na temat czy warto , czy nie warto. Ja uważam osobiście że warto. Choćby dlatego żeby móc pokazać ludzią że i w polsce mamy takie karty. Nie trzeba czytać jakiś forum z USA lub Niemiec żeby dowiedzieć się czegoś o tych kartach. A to że drogo. Panowie nie bądzmy śmieszni. Co to jest 2000 lub 2500zł to są grosze. W takim tuningu samochodów ludzie potrafią wyłożyć 20 000 lub więcej na nową sprężarke, zawieszenie po to aby zejść o 2,3 sekundy do 100Km/h w porównaniu do serii i 5-6 sekund od 0 do 150. Inni ( np. mój ojciec) potrafą kupić plazme za 16 000 bez zawachania żeby ,ieć super TV. Nie wspominajmy nawet ile można włożyć w sprzęt muzyczny.

Jak ktoś jest pasjonatem komputerów to pieniądze się nie liczą. Liczy się jakość i radość z posiadania najlepszej karty na rynku. Niestety ale paru ludzi tego nie rozumie.

Ja tylko tak w kwestii formalnej - większość społeczeństwa w naszym pięknym kraju ma wypłaty na takim poziomie iż nie zarabia tego przez dwa miesiące...

I może jak przejdziesz na własne utrzymanie to się zaczną liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gratuluje kupna paną najszybszych kart na rynku. I żal mi troche że paru ludzią odbija na temat czy warto , czy nie warto. Ja uważam osobiście że warto. Choćby dlatego żeby móc pokazać ludzią że i w polsce mamy takie karty. Nie trzeba czytać jakiś forum z USA lub Niemiec żeby dowiedzieć się czegoś o tych kartach.

...w Polsce (chyba jeszcze wielką literą pisze się nazwe naszego kraju) mamy wiele ciekawszych rzeczy niż grafa z zawyżoną ceną, która jest tylko zabawką dla entuzjastów gier komputerowych i nie ma sie o co kłócić bo to wolny kraj :-P

 

A to że drogo. Panowie nie bądzmy śmieszni. Co to jest 2000 lub 2500zł to są grosze. W takim tuningu samochodów ludzie potrafią wyłożyć 20 000 lub więcej na nową sprężarke, zawieszenie po to aby zejść o 2,3 sekundy do 100Km/h w porównaniu do serii i 5-6 sekund od 0 do 150. Inni ( np. mój ojciec) potrafą kupić plazme za 16 000 bez zawachania żeby ,ieć super TV. Nie wspominajmy nawet ile można włożyć w sprzęt muzyczny.

Odezwij sie na pm, podam Ci numer konta i przelejesz mi te 2k skoro są to dla Ciebie grosze.

Nie porównuj tuningu mechanicznego do kupna grafy i włożenia jej w slot, do pierwszego potrzebna jest troche większa znajomość tematu :wink:

Poza tym czy samochód czy sprzęt audio nie tracą tak szybko na wartosci jak częsci komputerowe, a topowy hardware tanieje bardzo szybko.

 

Jak ktoś jest pasjonatem komputerów to pieniądze się nie liczą. Liczy się jakość i radość z posiadania najlepszej karty na rynku. Niestety ale paru ludzi tego nie rozumie.

Jak ktoś jest pasjonatem to fakt pieniądze się nie liczą i popieram, tylko trzeba je jeszcze zarabiać.

 

Radze Ci skończyć studia, znaleźć prace, spróbować usamodzielnić się, to wszystko bez pomocy rodziców :-P i dopiero prawić morały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale radiatory nie chciały się trzymać na taśmie, która była w zestawie.

W ATI nie było problemów, bardzo ładnie się trzymały.

Musiałem użyć kropelki minimalnie na rogach ramu.

 

Do chłodzenia radiatorów używam tego:

 

Everest był włączony podczas testów, widziałem temp w tle, kiedy skończył 3dmark i

od razu zrobiłem zrzut screena

niestety za cieżkie są i za 2-3 razem nie kleją się (lepiej daj fajne "alusy") skoro i tak jest taki zawadiacki nawiew

no i w końcu zakręć tym złomem ;-) i sypnij wynikami

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety za cieżkie są i za 2-3 razem nie kleją się (lepiej daj fajne "alusy") skoro i tak jest taki zawadiacki nawiew

no i w końcu zakręć tym złomem ;-) i sypnij wynikami

 

I Na Hwbota !!! B-) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach ostrej walki z ręcznie wycinaną zapinką, udało mi się zamontować Prison Pro 2 od Kyńka na moją grafę.

 

http://img186.imageshack.us/img186/6318/obraz048cm4.jpg

jaki rozstaw otworów masz?

 

 

Nei cytujemy obrazków

Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki Sulaco i masa innych kolegów się nie zrebenchmarkuje - no musiałem próżności dać upust.

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=764409

Przynajmniej do jutra ;-)

575/900

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=631130

 

635/1000

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=764424

 

mowisz-masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie troche glupie pytanie.

Spotkal sie ktos gdzies z grfika ktora jest na coolerze BFG 880GTX ? Jest tez ona na pudelku karty od tego producenta. W fajnym klimacie jest i chetnie bym sobie zrobil z nia jakas tapetke.

Gdyby ktos sie gdzies z nia spotkal prosil bym o przeslanie mi info na PM.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhe niewiem co widze fajny klimat utrzymuja na coolerze bfg , robie sobie wlasnie tapetke bardziej mroczna i gdzies bym sobie to wkomponowal.

 

P.S. Chaos jezeli myslisz o tym co ja to sie gruuuuuubo mylisz ;) Nie jestem tym 'typem' czlowieka lol :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...