Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Moze w sterownikach cos zle ustawione na czas testu... To nie mozliwe za masz tylko 200pkt wiecej od mojego "staruszka" ;)

myśle że nie ,test na 1 jajku leci i liczą się praktycznie Mhz.....w tym demie są przecierz tylko statyczne obrazy praktycznie , więc tylko szybkość procka ma tutaj znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja inna beczka ;). Graliście może na swoich 8xxx w condemned ?? Jeśli tak to powiedzcie czy wam teżsię walą cienie w grze już na 1 poziomie tzn na samym poczatku gry ?? Po zapaleniu latarki też są błędy z oświetleniem. Stery najnowsze z nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tu screena kolegi na HD2900XT

nie o to mi chodzilo :) osobiscie nie wierze, w zadne wyniki z r600 i fsaa/aniso. po prostu za czesto sie okazuje, ze nie ma w ogole fsaa/aniso, albo tryb fsaa/aniso jest nizszy niz ustawiany, albo sa jakies przeklamania. tak wiec testy ok, ale tylko z screenami.

btw: mysle, ze ten temat mozna pociagnac juz w watku o r600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodzilo :) osobiscie nie wierze, w zadne wyniki z r600 i fsaa/aniso. po prostu za czesto sie okazuje, ze nie ma w ogole fsaa/aniso, albo tryb fsaa/aniso jest nizszy niz ustawiany, albo sa jakies przeklamania. tak wiec testy ok, ale tylko z screenami.

btw: mysle, ze ten temat mozna pociagnac juz w watku o r600

OK. Nie zrozumiałem.

Ale takie rzeczy to nie tylko z R600 są. Na moim R580 też tak się zdarzało. Narazie karta leży w pudle :D Czeka na to, aż będzie mi się chciało założyć jej chłodzenie i opchnąć za jakieś grosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tu screena kolegi na HD2900XT

post-20678-1182502554_thumb.jpg

Chodzi o scrina obrazu a nie wyniku , np taki jak ja podałem aby krawędzie zobaczyć , co do AA na R600 i NVx8 to zupelnie co innego :) dlatego w AA nie ma co porównywać tych kart , niech poda wynik bez AA i bez AF w 1280 .co do AF to wyłączenie go w G80 dużo nie zmienia co do wydajnośći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o scrina obrazu a nie wyniku , np taki jak ja podałem aby krawędzie zobaczyć , co do AA na R600 i NVx8 to zupelnie co innego :) dlatego w AA nie ma co porównywać tych kart , niech poda wynik bez AA i bez AF w 1280 .co do AF to wyłączenie go w G80 dużo nie zmienia co do wydajnośći.

Roznice widac golym okiem :P jak wylacze AA to sie witraze pojawiaja :)

post-148360-1182508630_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mie ten programik wyłącza wentyl w zasilaczu, wypisuje ze sterownik NV przestał ldzialac i potem blue screen i dowidzenie ^^ dzieje sie tak jak chce dac full screen + 1280x1024

Mam dokładnie to samo i to wina tego programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też zwiesił kompa ale tylko 2 razy.

Za 3 odpaliłem w oknie, potem zmieniłem na 1280x1024, potem dałem full screen i zadziałało.

Nastepnie jak odpaliłem nie z BAT tylko z EXE to z miejsca było 1280x1024 Full screen i już nie wieszało kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o głośnosc fabrycznego chlodzenia kart 8800gts 320 - jak to sie ma np do fabrycznego na ati x1900xt/x ? Pytanie do tych co obie grafy mieli /slyszli .

 

bfg 8800gts 320 cichutka, znajomy x1950 suszarka, poprzednio miałem x800gto też cicha nie była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 8800 nie slyszalne, mam ustawione na 100% otwarta bude i slysze tylko zasilacz i proca

Stary, radzę wybrać się do laryngologa :wink: Chłodzenie na 8800 jest naprawdę ciche, ale przy 100% to suszara z prawdziwego zdarzenia, głośność podobna do wentyla 120mm na 2500RPM :D W każdym bądź razie na AUTO nie wyróżnia się spośród dźwięku innych wentyli skręconych do 500-700RPM :) Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 8800 nie slyszalne, mam ustawione na 100% otwarta bude i slysze tylko zasilacz i proca

Moze gts z racji bycia słabszym modelem ma też odpowiednio wolniejsze śmigło, a może twoje chłodzenia na cpu i w psu to prawdziwe wyjce, bo ja coolera od gtx'a słyszę w zamkniętym wyciszonym matami stackerze (fakt, że na cpu jest woda). Nie wprowadzaj ludzi w błąd, lub faktycznie wybierz się na badania słuchu :?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @draak, mam zamkniętą budę i na 70% już jest dość słyszlny. Na codzień, gdy jest chłodniej mam na 50% wtedy jest niesłyszalny ale niestety trochę się grzeje. Kompa mam wyciszonego na maksa tak jakby był na WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj gtx padl ponownie.. Teraz dla odmiany nie wyskakuja juz artefakty w 3d, tylko tryb 3d w ogole sie nie odpala lub zawiesza po 1-3sek. Myslalem ze to przez Viste, ale pod XP jest to samo. W biosie wyskakuja jakies zolte kropeczki..

 

Czyli co grafa do reklamacji? Co moge jeszcze sprawdzic ? Probowalem wkladac/wykladac ale to nic nie daje.

 

Takiego badziewia jeszcze nigdy nie mialem.. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj gtx padl ponownie.. Teraz dla odmiany nie wyskakuja juz artefakty w 3d, tylko tryb 3d w ogole sie nie odpala lub zawiesza po 1-3sek. Myslalem ze to przez Viste, ale pod XP jest to samo. W biosie wyskakuja jakies zolte kropeczki..

 

Czyli co grafa do reklamacji? Co moge jeszcze sprawdzic ? Probowalem wkladac/wykladac ale to nic nie daje.

 

Takiego badziewia jeszcze nigdy nie mialem.. :mur:

trzeba było reklamować już w momencie tych artów w 3D ... na gware z nim ....widocznie miał wadę fabryczną od początku.

Ja ze swoim pierwszym też miałem przygody i poszedł do wymiany.

Jak dostaniesz nowego to odrazu go extremalnie przetestuj , max AA i AF rozdziałkę jaka może znieść twój monit i pare godzin w 3D i musi być ok zero artów itd.potem OC i ponownie na kilka godzinek.Wentyl na auto niech się wypoci jak przeżyje te kilka godzin pracy w 80-85C to będzie ok....niestety w nowych kartach wychodzi technologia RoHS ....która jest totalną pomyłką....i nie jest to wina układu tylko procesu produkcji......najgorsze jest to że na nowego trzeba czekać te 3-5 tyg.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...