Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo na XP, po odpaleniu z kolei na VISTA, Lost Planet wogóle nie chodzi... niezłe compability :)

Bo z demem tak jest z pełną będzie ok.Dziś już jest do pobrania poprzez Steam za 39$ :) zobacze może się skusze...

coś mi się wydaje że to celowa robota ..... demo jest trial.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał już ktoś czy jest jakaś poprawa w Colinie?

Wygląda na to, że tak:

 

Zainstalowałem sterowniki 162.15 (winXP) i albo mi się wydaje albo jest poprawa w DiRT. Pograłem troche i obyło sie bez zwiechy, w wyścigach z kilkoma samochodami też jest duuużo lepiej. Nie ma przycięć i szarpań.

Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest retail nie box ......

..niech Ci bedzie - retail box ;) Jest pudlo, 2 adaptery DVI->D-SUB, kabel sVideo, przejsciowka sV->rgb, ksiazeczkii. Brak tylko wspomnianych na poczatku gierek ;)

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dowiedziałem się jak Gainward przycina...

 

Wg specyfikacji na stronie zarówno GTS 640 jak i GTS Golden Sample 640 mają DDR3 1.1ns

 

Zdjąłem zatem chłodzonko i co widzę??? 12 na każdej pamięci... A mam właśnie GS... Jeszcze gdyby to była normalna wersja to OK, ale i tak produkt jest niezgodny z reklamowanym przez samego producenta...

 

To już drugi raz kiedy takie coś znalazłem. Za pierwszym Sapphire X1900XTX TOXIC nie miał wcale wyższych zegarów, tylko ostrzejsze timingi - ale wg samego Sapphire zegary były inne => o tym rozmawiałem na zagranicznych forach i okazało się, że poprostu Sapphire zmienił referencyjny produkt bez podawania tego do wiadomości.

 

Tutaj Gainward leci w kulki, chyba że coś się zmieniło w oznaczeniach Samsunga - ale raczej w to nie wierzę...

 

A rozkładałem kartę na części, bo zakładałem MCW60-R (tu też jest śmiesznie, bo można kupić wersję R z zapinką dla 8800 i 2900XT, ale nie można dokupić samej zapinki mimo, że producent takie robi... - i tak głupi Hiro najpierw kupił MCW60-B na X1900XTX, a teraz musiał wydać drugi raz kasę na wersję R).

Czy ktoś chce kupić nietykany blok w wersji z zapinką B (wszystkie przed 8800 i 2900XT)???

 

P.S. Temp. z 58*C w IDLE spadła do 36*C co daje +2*C względem Chipsetu i +1*C względem Procka ;) Ciekawe jak tam RAMki i VR...

Edytowane przez Hirotaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Dziś dowiedziałem się jak Gainward przycina... " Bo Gainward się skonczył 3 lata temu niestety...

... osobiście jestem wierny Leadtekowi od 6 lat i jest Git..........

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Dziś dowiedziałem się jak Gainward przycina... " Bo Gainward się skonczył 3 lata temu niestety...

... osobiście jestem wierny Leadtekowi od 6 lat i jest Git..........

Mi wszytko padało łącznie z leadtekiem.

Kiedyś ASUS był dla mnie najlepszy, ale i to do czasu...

Teraz chciałem BFG, ale wykupili, więc został GW.

W sumie z tego co czytałem to się poprawili w stosunku do tego co było 2-3 lata temu.

A tutaj napiszę do nich z zapytanie dlaczego tak robią.

W EU można ubiegać się o zwrot kasy i jeszcze rekompensatę za oszustwo - jeśli towar jest niezgodny z danymi producenta.

Zobaczymy :D chcę poznać ich tłumaczenie się "dlaczego jest inaczej niż sami podają".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych GTS-ów 320MB byście polecili bardziej, która sie mniej grzeje ? Szukam i szukam na googlach i niemoge znalesc jakiegos dobrego testu zestawienia tych kart, jakby ktos mi mógł pomóc

 

EVGA 8800GTS 320mb Superclocked

MSI NX8800GTS-T2D320E-HD-OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych GTS-ów 320MB byście polecili bardziej, która sie mniej grzeje ? Szukam i szukam na googlach i niemoge znalesc jakiegos dobrego testu zestawienia tych kart, jakby ktos mi mógł pomóc

 

EVGA 8800GTS 320mb Superclocked

MSI NX8800GTS-T2D320E-HD-OC

było już pisane kupe razy

wszysko jedno co weźmiesz, bo i tak nie bedzie różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych GTS-ów 320MB byście polecili bardziej, która sie mniej grzeje ? Szukam i szukam na googlach i niemoge znalesc jakiegos dobrego testu zestawienia tych kart, jakby ktos mi mógł pomóc

 

EVGA 8800GTS 320mb Superclocked

MSI NX8800GTS-T2D320E-HD-OC

 

Nie kupuje wersji 320MB :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby wszystko jedno racja, ale z tego co widzialem po testach to EVGA SC sie bardzo mocno grzeje ~89C w stresie :blink:

ale nie moge znalesc nigdzie info ile w stresie mają karty MSI czy BFG wersje OC

 

Ile u Was ta karta EVGA Superclocked ma w stresie mniej wiecej

 

@Hans15336 - dlaczego nie kupujesz wersji 320MB, czy ja mam nie kupować :) ?

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby wszystko jedno racja, ale z tego co widzialem po testach to EVGA SC sie bardzo mocno grzeje ~89C w stresie :blink:

ale nie moge znalesc nigdzie info ile w stresie mają karty MSI czy BFG wersje OC

 

Ile u Was ta karta EVGA Superclocked ma w stresie mniej wiecej

 

@Hans15336 - na 640mb nie mam $ :) pozatym mój monitor i tak cisnie tylko 1600x1200 max.

 

To kup używke :D , a co do tej rozdzielczości to zabraknie Ci pamięci w nowych grach :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://hardwarelogic.com/news/61/ARTICLE/1...2007-03-26.html - zobaczcie ile im tam w stresie wyszlo na EVGA Superclocked :/

 

a tu Foxconn http://hardwarelogic.com/news/61/ARTICLE/1...2007-03-19.html i jego tempy

 

styknie i do 1280x1024 + AA4 :) na 640 MB nie bede miał niestety, a chyba lepsze to niz 7900GS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...