Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

w koncu jest nowa wersja FRAPSa :)

 

Changelog

- Added suport for DirectX 10

- Added option to monitor Desktop Window Manager under Vista

- Added Direct Stream sound recording for Vista

- Fixed screen tearing in video captured from DX9 games

- Fixed G15 LCD output running fast on Vista machines

- Improved resource sharing with multithreaded games

- Added numerous crash and compatibility fixes

 

Wreszcie będzie można zobaczyć czy są spadki FPS w DX10 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że znaczący spadek wydajności gry F.E.A.R., zaobserwowany ostatnio na niektórych systemach, może być wynikiem negatywnego wpływu pewnych urządzeń wejściowych USB. Grupa uderzeniowa firmy Nvidia zachodziła w głowę czym może być spowodowany efekt spadku FPS. Jak się okazało winnymi nie są sterowniki GeForce'ów, a niektóre myszki oraz klawiatury. Firma Logitech potraktowała problem bardzo poważnie – w najbliższym czasie powinien zostać udostępniony nowy zestaw driverów SetPoint, które mają wyeliminować ten efekt. „Jestem bardzo zainteresowany czysto techniczną stroną tego problemu ponieważ jest on jednym z najdziwniejszych z jakimi miałem styczność do tej pory”, przekonuje Nick Steam z Nvidii. Nie są znane jeszcze wszystkie modele urządzeń wejściowych, które mają zgubny wpływ na wydajność F.E.A.R. Problem ten odtworzono na razie przy wykorzystaniu myszki Logitech G5 oraz klawiatury Saitek Eclipse. Nie wiadomo też, czy podzespoły te mogą powodować spowolnienia w innych grach. Meeting programistów z przedstawicielami Sierry podczas targów E3 ma szanse przyczynić się do wyjaśnienia tej kuriozalnej sytuacji.

 

link http://news.com.com/8301-10784_3-9740960-7...2547-1023_3-0-5

http://www.frazpc.pl/news/18944-FEAR_szybszy_bez_myszki

Edytowane przez josep23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle niedługo będzie trzeba gotujący się czajnik zdjąć z gazu żeby FPS poszedł do góry :)

 

A tak poważnie to bardzo ciekawa sprawa. Może i te inne spadki w 8800 są też tym podyktowane. Ściągnę najnowsze stery do klawy i myszki i zobaczę czy coś pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu, ślęcząc nad problemem spadków na forum nvnews, natrafiłem na post kolesia, który zaręczał, że problem ów rozwiązał... odinstalowując sterowniki USB (wszystkie urządzenia interfejsu HID).

Uznałem to na tyle dziwne i niemożliwe, że jest to chyba jedyne "lekarstwo", którego nie wypróbowałem.

 

Hmmm...

 

linkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu, ślęcząc nad problemem spadków na forum nvnews, natrafiłem na post kolesia, który zaręczał, że problem ów rozwiązał... odinstalowując sterowniki USB (wszystkie urządzenia interfejsu HID).

Uznałem to na tyle dziwne i niemożliwe, że jest to chyba jedyne "lekarstwo", którego nie wypróbowałem.

 

Hmmm...

 

2678926[/snapback]

czyli to jest wina tego że klawa/mycha podł pod USB czy sterów :?:

 

Bo ja mam UtraX Flat i MX1000 pod PS2 podł i mam spadki w CoH <_<

ale może masz coś innego pod USB wpięte , wyłącz USB w panelu sterowania i oblukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie było to :(

 

bo mam zaledwie pod USB :

 

Logitech UltraX

Logitech Rumble Pad 2

drukarke HP

Razer diamondback

 

 

i niby jak teraz podpiac wszystko pod PS2

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

ja tam spadkow fps nie mam, tylko cholerne przyciecia w TDU :/ a pod usb, mycha logitecha, drukarka, net.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dziś zamówiłem to http://www.allegro.pl/item212089616_leadte...gts_tanio_.html

dodatkowa pamięc sie przyda bo mam natywna 1680x1050

mam nadzieje ze spadków fps i numeru z alt+tab nie doświadczę

No cena gicio .... ładnie schodzą..

 

No i nowe stery do Visty nadeszły :)

testować... :)

http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=...471#post2341471

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście myślę że to może być faktycznie to , teraz niech się wypowiedzą osoby , które miały przycinki czy faktycznie mają klawy pod USB i czy wpięcie pod PS coś dało.

ale może masz coś innego pod USB wpięte , wyłącz USB w panelu sterowania i oblukaj.

Przyłączam się do prośby

 

ja jak w cos gram to wylanczam wszystko co mam podpiete pod usb i jest git

a jak nie odłączysz to co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ubu nowych sterach nie działą Test Drive Unlimted. Gra się odpala, następnie zamyka i wychodzi na pulpit. Wróciłem do 158.45 i wszystko elegancko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...