Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktos kto ustawil na 8800gts w quake4 AA na x16 przy rozdzialce 1280x1024?

Ja gram na 4xAA i AF x16 - pełna płynność.sorki pytałeś się o GTs.

 

apropo ; nowe sterki 163.69 , poprawa dla Bio , Quake , WIC i Holgate i Crysis .........

http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=...209#post2427209

 

dla visty iXP

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna fejkowata tabelka :P

 

W demo dirt aa of a 2/4 roznica w wygladzie jest niemalze niezauwazalna... (jak sie przypatrzy na bliskich obiektach w szoferce lekkie schodki). Natomiast 2/4 nie ma zadnej roznicy.

 

Wydajnosc off/2/4 brak roznicy u mnie.

Powiedz tylko,gdzie ustawiasz ten parametr,bo jak w opcjach gry to sie nie dziwie.Dokładnie dziś zainstalowałem C:dirt i zauważyłem postrzępione wszystko mimo ustawień aa 2/4, wystarczyło ustawić AA w sterach i schodki zniknęły.

 

@Gregor1230 kiedyś podesłałeś mi swój bios.Miałem okazje dopiero niedawno go sprawdzić.Przyznam,że rozwiązał on mój problem z tdu,który przestał się wieszać. Oryginalnie miałem trochę inną wersję. Ale niestety żadnych efektów w OC :( Gpu kończy się w okolicach 670,a vmem 935 (stabilnie). Max co pozwala zatwierdzić sterownik to 700/985.

 

Sorki jeśli już było,ale w Nibtorze można ustawić praktycznie dowolne napięcie na gpu. Czy ktoś to sprawdzał?Tzn,czy da rade ustawić realnie wiecej na gpu niż fabryczne 1,3V ? (mowa o gf8800gts).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor1230 kiedyś podesłałeś mi swój bios.Miałem okazje dopiero niedawno go sprawdzić.Przyznam,że rozwiązał on mój problem z tdu,który przestał się wieszać. Oryginalnie miałem trochę inną wersję. Ale niestety żadnych efektów w OC :( Gpu kończy się w okolicach 670,a vmem 935 (stabilnie). Max co pozwala zatwierdzić sterownik to 700/985.

A maźnij go lekko ołówkiem to zobaczysz co pamiątki potrafią ;). Na swoje dałem 2,05 V i lecą na 2100, ale zapas na memkach jeszcze chyba jakiś jest bo zawsze można dać 2,1v na x1800gto dawałem duuuużo więcej, ale nie na boxie, który już parzy powoli. Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Będąc zmęczony problemami z moimi radkami i płytą przechodzę na geforca. Tutaj mam do wyboru kilka kart, zastanawiam się pomiędzy gtx i ultra, myślałem o asusie ale chyba jednak nie bo widze że cienko się coś kręci, może coś mi doradzicie z tej listy. No i jaką płytę w miarę bezproblemową, wydajną i umożliwiającą dobre oc? Co do abita to mam trochę zgagę po nim więc raczej nie, może jakiś asus, dfi lub gigabyte?

No i sorki za wpine w temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Będąc zmęczony problemami z moimi radkami i płytą przechodzę na geforca. Tutaj mam do wyboru kilka kart, zastanawiam się pomiędzy gtx i ultra, myślałem o asusie ale chyba jednak nie bo widze że cienko się coś kręci, może coś mi doradzicie z tej listy. No i jaką płytę w miarę bezproblemową, wydajną i umożliwiającą dobre oc? Co do abita to mam trochę zgagę po nim więc raczej nie, może jakiś asus, dfi lub gigabyte?

No i sorki za wpine w temat.

Nie patrz na kolejność.

Ultry się nie opłaca , no chyba że różnica nie stanowi dla ciebie problemu.

Skoncentruj się na BFG ,EVGA , Leadtek .A OC to loteria ...... raczej sztuka niż producent ale z Asusem kilka osób miało cienkie OC , mój leadtek idzie na 648/2000 , ale na 621/2000 chodzi na codzień.możesz <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ulte , podkręcić GPU a przynajmniej będziesz miał lepsze i szybsze pamiątki .

jakbym miał typować firmy to w kolejności BFG , EVGA , Leadtek ......

jak stać to chwytaj to : http://www.overclockers.co.uk/showproduct....&subcat=877

 

w tym przypadku masz na 100% 655 na GPU i 2250 na pamiątkach ........ a z GTXa takim mem nie wyciśniesz a w wiekszości GPU kończy się na 621.Tutaj masz szanse jeszcze o jedno oczko GPU pociągnąć. ~` 670 abo i lepiej

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz tylko,gdzie ustawiasz ten parametr,bo jak w opcjach gry to sie nie dziwie.Dokładnie dziś zainstalowałem C:dirt i zauważyłem postrzępione wszystko mimo ustawień aa 2/4, wystarczyło ustawić AA w sterach i schodki zniknęły.

No ja mam w sterowniku wyłączony :P używam NHancera który daje więcej opcji, ale w nim tylko 16af mam dla dirta

 

Co do firmy to polecam BFG, co prawda jeszcze nie kreciłem ( bo nie ma po co - i tak gorąco w budzie) ale 5 lat GW ułatwi potem sprzedaż, poza tym dają fajna koszulke :lol:

Aha Ultre IMO sobie odpuść nie warto wydawać te kilka stów więcej na wyższe zegarki, chyba że trafisz okazyjnie na jakąś. No chyba żeś maniak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...