Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

A czym w nVidii najskuteczniej wyczyścić sterowniki? Nadal rządzi Drive Cleaner? Czy przy reinstalce sterów od grafiki, wgrać też nowe dla chipsetu?

Bo mam pewnie zainstalowane te dołączone do płyty Asusa...

Styka normalnie poprzez dodaj usuń programy , a jak masz paka bo masz SLi to podczas deinstalacji zaznaczasz że tylko sterownik ekrau.jedna zasada , podczas usuwania i instalacji sterów wyłączyć antywira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na 163.69 w STALKERze jest lepiej. Na 163.67 pijawki nieraz z daleka powodowały załamania czasoprzestrzeni :D Wyglądało to śmiesznie, ale przeszkadzało w grze. Na 163.69 nie ma tego problemu.

 

Zobaczymy co z tymi nowymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainteresowanym wydajnością DX10 benchmark oparty o nadchodzącą grę PT Boat Kinghts of the Sea. Aż roi się od efekciarstwa, niestety niemałym kosztem.

 

U mnie na 8800GTX stock+C2D@3,6 , 1280x1024 AAx4/AFx16 średnio 33,1 FPS...

Średnio ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainteresowanym wydajnością DX10 benchmark oparty o nadchodzącą grę PT Boat Kinghts of the Sea. Aż roi się od efekciarstwa, niestety niemałym kosztem.

 

U mnie na 8800GTX stock+C2D@3,6 , 1280x1024 AAx4/AFx16 średnio 33,1 FPS...

Średnio ciekawie.

U mnie średnio 35,2 , max 49.2 , min 23,5 ... ale BT chodził , rano zrobie test bez programów w tle.

fajnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Hannhibal Lecter

Panowei, ale w Boat Knights of the Sea gracie na Viscie?

Edytowane przez Hannhibal Lecter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie bijcie :D Ale mam pytanko z kosmosu :)

 

A mianowicie chodzi mi o Viste :D Wiem, że część z Was jedzie na tym wynalazku. Mam kilka pytań jak wygląda sprawa przy zainstalowanej wersji 64-bit.? Jakie są plusy (coś tam czytałem o obsłudze większej ilości ramu) i minusy (obsługa gier, programów, trzeba mieć jakieś specjalne wersję 64bit.? :blink: ) w stosunku do wersji 32-bit. :unsure:

 

Jeżeli uważacie, że robię za duży burdel to skrobnijcie coś na PM :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w TDU w roz. 1440/900 mam od 60 do 80 klatek na sekunde na jednej karcie GeForce 8800 Gts 640 podkręconej na maxa !

 

Ustawienia AAx4 i Anizo x16 HDR wysokie detale.

 

Czasami sa sporadyczne spadki do 50 klatek na sekunde oraz podzas puszczania dłuższych bączków są spadki do 35 k/s a tak to non stop fps skacze od 60 do 80 k/s.

 

Takze stary masz cos nie tak powinienies miec gdzies z 70,80 klatek non-stop jak nie więcej.

 

Pozdrówka

Baju baju...1440x900 aax4, afx16, HDR na 8800GTS - 60-80 klatek...tiaaaa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na karcie z 320MB pamięci wykręconej 620/999 wynik poza miastem to dochodzenie do 60fps, a w mieście koło 40fps :) pzdr

Mam pytanie nie tylko do Ciebie ale także do innych co mają 60fps na GTS'ach. Czy mówicie o widoku zza kierownicy czy TPP?

 

Drugie pytanie do użytkowników 24 i większych LCD. Czy dwa GTS w SLI dadzą radę w grach w 19x12? Bo mam możliwość zamiany 22 na 24"... Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto ? 24" jest full HD :) to jest pewna zaleta, co do gier to pewnie większej różnicy nie zobaczysz, wiadomo będzie wększe, ale trzeba się liczyć ze zmniejszoną wydajnością :<

 

2 GTS'y powinny dac rade ale to zalezy pd gry i optymalizacji... najlepiej bylo by poszukac jakis testow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza miastem jak najbardziej,mam tyle samo na 320Mb. Ale w mieście to już żadko kiedy 40 wskoczy.

W jakiej rozdziałce? Chyba mówisz o 1280x1024, włącz sobie 1440x900 i full detale. U mnie przy tych ustawieniach TDU ma dwadzieścia parę klatek a w mieście nawet mniej, więc pytanie - czy ja mam coś nie tak ze sprzętem czy może kogoś poniosła fantazja? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie tylko do Ciebie ale także do innych co mają 60fps na GTS'ach. Czy mówicie o widoku zza kierownicy czy TPP?

 

Drugie pytanie do użytkowników 24 i większych LCD. Czy dwa GTS w SLI dadzą radę w grach w 19x12? Bo mam możliwość zamiany 22 na 24"... Warto?

powiem Ci tak 24 super do oglądania filmów w HD. Do grania ... też w 1920 ale 2 GTsy nie uciągną tej rozdzialki w max detalach w nowych i nadchodzących grach gwarantując płynność , jak grasz w jakieś starsze tytuły to tak a jak się napalasz na WIC , Crysis , Holgate london i wiele innych nadchodzacych to w dodatku w DX10 to zapomnij nawet 2 Gtxy tego nie uciągną ...dla SLI zdecydowanie 1600x a przy tak dużym ekranie odbije to się zdecydowanie na jakości .lepiej jakąś wypasioną 22".......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bjabrzyk

wpisuje 2.6 i nic sie nie zmienia

z lewej strony ma byc zaznacvzony ptaszek?

mógłby ktoś napisać ile daje podkrecanie S

no to raz jeszcze nie wpisujesz 2,6 tylko ( minus jeden ) ptaszka nie musi być , po wpisaniu enter i klikasz na main a potem kręcisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baju baju...1440x900 aax4, afx16, HDR na 8800GTS - 60-80 klatek...tiaaaa...

Jutro Ci wrzuce screeny TDU z Windows XP i Cię zatka Brachu ! :) Ja mam w miescie ponad 60 klatek na sekunde a poza miastem nawet 84 fps w niektórych miejscach. :)

 

W jakiej rozdziałce? Chyba mówisz o 1280x1024, włącz sobie 1440x900 i full detale. U mnie przy tych ustawieniach TDU ma dwadzieścia parę klatek a w mieście nawet mniej, więc pytanie - czy ja mam coś nie tak ze sprzętem czy może kogoś poniosła fantazja?

Raczej masz cos nie tak ze sprzętem stary :) BARDZO Słabo z TDU u Ciebie.

 

Pozdrówka

Wojtas

Edytowane przez Dj Technorocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaka sztuka mi się trafiła...

post-13597-1190584907_thumb.jpg

 

...ale pewnie potrzebuje "solidnego" zasilacza,aby osiągnąć oryginalny zegar...

...zenfist, masz może coś mocniejszego do mojej grafy ? :rolleyes:

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej w 1440x900

 

Tak jest u mnie,ale poczytałbyś wątek o tdu to byś wiedział,że ta gra u każdego chodzi inaczej i nie barałbym jej jako wyznacznik wydajności...

pzd

Spoko, może coś u mnie jest nie tak - pozostałe gierki chodzą OK, tylko jedna uwaga, na drugim screenie, tym z widokiem ze środka, AA jest najwyraźniej wyłączone, widać bardzo wyraźnie schodki jak w 800x600 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

Wy tu O TDU wciaz a ja mam pytan pare. Bede dźwięczny za pomoc.

 

Ktora 8800 GTS byscie polecili do OC ? Ktora sie dobrze kreci i jest stabilna ?

 

Jaki zasilacz potrzebuje do 8800 ? Czy 430W wystarczy przy moim konfigu ? Zafundowalem sobie ostatnio GF7950GX2 ale zasilacze nie wyrabia a kupno nowego to juz mam roznice miedzy 7950GX2 a 8800GTS 320MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj wersji 320 mb ;p odrazu 640mb

Zasilacz "podobno wystarczy" to samo mowia ze i moj do SLi wystarczy..

Btw zrobilem testy pod dx10 te PT boats

1280x1024 2xAA , detale medium

FPS:36

Max:58,1

Min: 22

Ta sama rozdzialka i detale ale 8xCSAA

FPS: 32

Max:46

Min:26

Panorama ( rozdzialka natywna mojego monitora 1680x1050 )

detale srednie 2xaa

FPS:32

MAX:46

MIN:19

Na high testowalem ale zapomnialem zapodac wynikow jak zaloguje sie na Viste to zrobie jeszcze raz.

No jak za karte ponad 1600 zł to powiem Wam ze mozna pograc

Miedzy HIGH a MEdium nie widzialem roznicy w wygladzie ( no moze jakies drobne ) ale FPS ogolny byl 25 czyli granica plynnosci :)

Sprzet nie krecony ( jeszcze ;p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj wersji 320 mb ;p odrazu 640mb

Zasilacz "podobno wystarczy" to samo mowia ze i moj do SLi wystarczy..

Btw zrobilem testy pod dx10 te PT boats

1280x1024 2xAA , detale medium

FPS:36

Max:58,1

Min: 22

Ta sama rozdzialka i detale ale 8xCSAA

FPS: 32

Max:46

Min:26

Panorama ( rozdzialka natywna mojego monitora 1680x1050 )

detale srednie 2xaa

FPS:32

MAX:46

MIN:19

Na high testowalem ale zapomnialem zapodac wynikow jak zaloguje sie na Viste to zrobie jeszcze raz.

No jak za karte ponad 1600 zł to powiem Wam ze mozna pograc

Miedzy HIGH a MEdium nie widzialem roznicy w wygladzie ( no moze jakies drobne ) ale FPS ogolny byl 25 czyli granica plynnosci :)

Sprzet nie krecony ( jeszcze ;p )

dla GTX jest tak ustawiłem jak ty...

1280x1024 , medium CSAAx8

średnio - 43,1

maxymalnie - 62,6

min - 28,3

1280x1024 , high , CSAAx8

średnio - 34,2

maxym. - 45,6

min - 22,6

co do różnic to są widoczne , głównie shaderów , najlepiej widać w momencie jak jest zbliżenie na ten kuter torpedowy i pokazany jest cień przesuwający się po pokładzie .....

podczas robienia testów włączony był uTorent ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...