Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba wkrótce wystawiam na Allegro moją nówkę, bo przez ten tydzień, jak jest w kompie pograłem na niej... 1 raz, jakieś 20 minut :mur:. I tyle, na więcej po prostu nie ma czasu, jak trzeba w robocie zap...alać.

 

Po cholerę ma leżeć i tracić na wartości, jak mi teraz do 2D najtańsza grafa starczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wkrótce wystawiam na Allegro moją nówkę, bo przez ten tydzień, jak jest w kompie pograłem na niej... 1 raz, jakieś 20 minut :mur:. I tyle, na więcej po prostu nie ma czasu, jak trzeba w robocie zap...alać.

 

Po cholerę ma leżeć i tracić na wartości, jak mi teraz do 2D najtańsza grafa starczy...

Ile chcesz za nią ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Hannhibal Lecter

Ja rowniez zastanawiam sie nad sprzedaza mojej grafy: BFG 8800gts OC

640Mb. Jest na nia jeszcze 4 lata i 11 miesiecy gwarancji. Myslicie, ze za 1000 PLN by poszla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest sens tracic 300-500 zl czy ile tam i sie przesiadac ? Ile bedziesz mial tych FPS wiecej, 5 ? 10 ?

To raczej jest propozycja dla posiadaczy GF6 czy GF7 a nie dla was z wypasionymi 8800.

 

a tak oftopikowo

Jak nagrac obraz ISO ktory ma 6.5GB ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dokladnie ta sama mysl chodzi teraz po glowie... Moglbym kupic pozniej 8800 GT i nie stracic prawie nic z wydajnosci, albo GTS z 112 SP i jeszcze zyskac. Ciekawe tylko jak bedzie sie sprawowac chlodzenie, niby 65 nm, wiec nizszy pobor mocy, ale niewiadomo jak glosny bedzie ten jednoslotowy bzyczek.

a tak oftopikowo

Jak nagrac obraz ISO ktory ma 6.5GB ?

Podzielic i na 2 DVD, moze winrarem? Hmm Bioshock? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielic i na 2 DVD, moze winrarem? Hmm Bioshock? :D

...dokładnie winrarem , ale nie na 2 części bo nie zapiszesz w formacie ISO na DVD pliku rara o takim rozmiarku. Poprostu dzielisz na paczki po 50 , albo 100Mb i nagrywasz.

 

Ps. pozdrówka z Finlandi .. All .......dziś zobaczyłem śnieg. :)

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... odpalasz Alcohol i montujesz w wirtualnym napedzie ta plyte nastepnie bierzesz kreator odczytu i wybierasz ze z wirtualnego napedu ma nagrywac i tam masz dziel co 4 GB i jedziesz tworzy Ci dwa obrazy z montowalnym plikiem mdf - nagrywasz to jako data .. jesli chcesz to zainstalowac to zgrywasz do jednego folderu i montujesz ten maly pliczek w alcoholu ;)

end OT :)

Co do karty nie bede tego sprzedawal poczekam az staniaja i kupie druga do SLi :D za jakies 5 miesiecy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi wyjasni ten fenomen- na moim 8800 gts na oc 648/1512/920 przeszedlem calego bioshocka, a teraz odpalam Wold in Conflict i zwiechy lapie ?

Odkrecilem odrobine- 621/1404/900 i chula normalnie...

 

Wtf ? Jak to jest ze jedna wymagajaca gra daje rade a inna nie ?

A do tego te zwiechy nie sa w jakichs momentach szczegolnie masakrycznych- ot stoi sobie pare jednostek, zadnej nawalanki i zwis ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam fenomen... Bioshok ma grafę jaką ma (tekstury opłakane) i widać to jaką wydajność mają w nim karty graficzne. Z kolei WiC to zupełnie inna bajka, grafa powala i widać po testach jak wykorzystuję gpu :wink: To, że w jednej grze masz lesze o/c, a w innej gorsze to sprawa znana od dawien dawna :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje MSI GF 8800 GTS 640MB i teraz mam pytanie. Wchodzi nowy układ 8800 GT, a podobno GTS ma zostać trochę podrasowany. Nie wiecie jak to będzie z ceną? Skoczy czy zostanie w miejscu, a może w ogóle spadnie?

Zostanie wycofany z rynku i zostanie rynek wtórny :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie, bo nie daje mi to spokoju:

 

Mam pewien problem z RT 2.05.

 

Odblokowałem możliwość kręcenia shader-ów:

 

NVAPIShaderClockControl - 1

NVAPIUsageBehaviour - 1

 

Zmieniłem zegary, zapisałem ustawienia - po zapytaniu RT o pewną funkcję dotyczącą pamięci i przywracania zegarów kliknąłem "tak".

 

Wszystko było ok.

 

Po resecie komputera... zegary są standardowe - wszystkie - w 2D i 3D.

 

Jednak RT ma zapisane ustawienia 600/1389/902, choć cały czas karta pracuje na stock-owych częstotliwościach.

 

http://images28.fotosik.pl/99/a0e02ca3fa3aa117.jpg

 

Po chwili gry w Bioshock-a:

 

http://images29.fotosik.pl/100/a30ad0d3741b2cdd.jpg

 

W momencie kiedy zmienię jakiś zegar i kliknę "zastosuj" zegary wskakują na wyższe wartości - tak, jak ma być (tak, jakby funkcja "save" w ogóle nie działała).

 

No, ale przecież nie będę za każdym włączeniem komputera odpalał RT i się z tym bawił...

 

Sterowniki - WHQL 163.71.

 

Jakieś pomysły jak to rozwikłać?

Nie cytujemy obrazków.

//Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Vennora

Sprawdź w autostarcie(prog Autoruns np) czy widnieje tam RT. Sprawdź czy opcjach RT masz włączoną opcję startu z windą przez klucz rejestru

Według mnie to nie jest konieczne - nieraz kręciłem i ustawienia były zapamiętywane bez włączania RT wraz ze startem systemu.

 

Sprawdziłem to jednak i... Nie pomogło.

 

Po ponownym uruchomieniu komputera zegary wracają do normy, pomimo tego, że ustawione jest zapamiętywanie wyższych wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vennor co do twojego problemu to u mnie działa wszystko dobrze ale ja nie dawałem 1 przy funkcji NVAPIShaderClockControl tylko zostało bez niczego.Wszystko z podkręcaniem działa poprawnie.

Rzeczywiście, usunięcie wartości przy tym wierszu rozwiązało problem.

 

Dzięki za zwrócenie na to uwagi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujesie się kiedy mają wyjść "nowe" GTS-y? Coś mi się kołacze, że pod koniec tego miesiąca a maksymalnie 5-6 listopada, czyli przed premierą Crysysa, tylko nie jestem tego pewien tego.

 

Zmieniam teraz całego kompa i nie wiem czy czekać jeszcze 2-3 tygodnie czy kupować teraz GTS-a 640Mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem - pisałem o nim w dziale "klawiatury", ale nikt nie odpowiedział, a nie wiem czy nie ma to czegoś wspólnego z moim nowym 8800GTX :/ Oto odnośnik do opisu problemu: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=247063

 

Mam nadzieję, że ktoś coś poradzi, bo mi to paraliżuje grę w większość tytułów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, do końca miesiąca nie zostało w końcu dużo czasu :wink: pzdr

Tak miałem zrobić, ale z drugiej strony poczekam do końca miesiąca a 5 maja mieć premiere nowe układy od czerwonych/zielonych, wtedy można poczekać do 5-tego ;) potem poczekać na sterowniki... i dojdzie do tego, że załapię się na premiere K10 i zmienie kompletnie plany ;) ehhh, ciągłe czekanie ;)

 

 

@maro18 za dużo klawiszy jednocześnie wciskasz i dlatego się zawiesza/wiesza.

 

Teoretycznie klawiatury Razera mają możliwość wciśnięcia 10 klawiszy na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem zrobić, ale z drugiej strony poczekam do końca miesiąca a 5 maja mieć premiere nowe układy od czerwonych/zielonych, wtedy można poczekać do 5-tego ;) potem poczekać na sterowniki... i dojdzie do tego, że załapię się na premiere K10 i zmienie kompletnie plany ;) ehhh, ciągłe czekanie ;)

@maro18 za dużo klawiszy jednocześnie wciskasz i dlatego się zawiesza/wiesza.

 

Teoretycznie klawiatury Razera mają możliwość wciśnięcia 10 klawiszy na raz.

Yyyyy... jak to za dużo? Jak naciskam W i biegnę do przodu to chyba nie jest za dużo, a też się blokuje... Zresztą przed zmianą sprzętu nic takiego się nie działo. A teraz im bardziej wymagające gra i im wyższe ustawienia, tym bardziej się blokuje. Nie wiem, czy po prostu nie siada mi ta klawiaturka - jak piszę tego posta, to ciągle mi spacja nie "wchodzi" :mur: Nawet myślałem, że to wina baterii, ale wymieniłem na nowe i problem jest ten sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...