Jump to content
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Recommended Posts

Mój 8800GTS 640 dziasiaj padł.

Od tak sobie podczas Q4 stwierdził, że przestanie działać w trybie 3D :D

Odsyłam kartę na gwarancji... Szkoda tylko, że nie poczekałem na dostawę BFG i wziąłęm tego GW... :(

Ale wiele osób mówiło mi, że GW się znów poprawił w stosunku do tego co było 2 lata temu...

Chociaż przecież karty wszystkie są od nVidii??? A selekcji chyba takiej nie robią???

Edited by Hirotaro

to odpal sobie World in Conflict bete ... mnie zachwycił , woda , dym i wybuchy.

Może kiedyś (jak będzie DX10 na XP :lol2:) spróbuję, na razie jestem zajęty DiRT'em, który o dziwo chodzi u mnie znośnie (high, AAx4, 800x600 <_<, ale 22-28 FPS jest).

Trzeba jednak przygotować się na zmianę, bo w nadchodzące tytuły chciałbym zagrać na większej ilości klatek na sekundę.

Edited by Vennor

No jestem w szoku poniżej testy DX10 ze wszystkim max możliwym , wielkościami textur itd / 4xAA i 16xCSAA

AAx4 - obok ustawienie opcji.

Dołączona grafikaDołączona grafika

AAx16CSAA

Dołączona grafikaDołączona grafika

i gra zachowuje płynność podczas rozgrywki jak na RTS wystarczającą , w dx9 pod vistą min fps o 25% wyższy.ale to nie to.

Edited by konio68

a ja jestem ciekaw jak to chodzi na 2900 :huh: ztcw to ogolnie sie sypie, ale nic nie znalazlem o framerate.

Heh mamy te same zainteresowania , też jestem ciekaw , g80GTX cienie i wyświetlanie tekur jest gicio AA16CSAA nawet piknie śmiga , pod DX10 obciąża mniej niż pod DX9 AA , Ogólnie moim zdaniem jest ok w 1280 płynność gry zachowana......ze wszystkim co mozliwe wyciągniętym ile się da , nawet wygładzanie.Podczas grania na multi , średnio 35fps , 85 max , 24 min mi wychodzi po obserwacjach.Zresztą dopiero po WIC widać możliwości i różnice DX10.... to jest piękne. Edited by konio68

Heh mamy te same zainteresowania , też jestem ciekaw , g80GTX cienie i wyświetlanie tekur jest gicio AA16CSAA nawet piknie śmiga , pod DX10 obciąża mniej niż pod DX9 AA , Ogólnie moim zdaniem jest ok w 1280 płynność gry zachowana......ze wszystkim co mozliwe wyciągniętym ile się da , nawet wygładzanie.Podczas grania na multi , średnio 35fps , 85 max , 24 min mi wychodzi po obserwacjach.Zresztą dopiero po WIC widać możliwości i różnice DX10.... to jest piękne.

Ja już zasysam WIC :D , ciekawe jak to będzie na GTS :D

czyli wcześniej tego nei było widać, teraz w dx10 wychodzi ze te 640mb będzie młócić 320? dx10 na pamięć wskakuje aż tak bardzo?

Tak ... w DX10 są większe rozdzielczośći textur , to jedno , a poza tym bardzej szczegółowe odzwierciedlenie otoczenia i efektów.Co za tym idzie potrzeba więcej mem.Lost Planet to konwersja , natomiast WIC to pierwsza gra pisana pod DX10 , dlatego też widać m/i duzą ruznicę w obydwu trybach.dopiero w tej gierce widać o ile lepiej wygląda DX10 od 9. w COH to był zwykły patch , który praktycznie duzo nie dawał.

Dużo szukać nie trzeba... Widać, że im więcej detali i wyższa rozdzielczość tym 320MB słabnie...

Pierwsze dwa wyniki ze Stalkera, ostatnie COH.

Wykresy zaczerpnięte z benchamark.pl

post-10156-1184330851_thumb.jpg

post-10156-1184330856_thumb.jpg

post-10156-1184330863_thumb.jpg

post-10156-1184330869_thumb.jpg

Edited by mafia35

pożyjemy zobaczymy, wiem mówiłbym inaczej jakbym miał ver 640mb ale jedank wolałbym, zobaczyć testy z jakiejś gry w ver 1.0 pod DX10 :P

ale jak założymy że 88GTS będzie minimum dla dx10 a jak sie potwierdzi tendencja że nówki gry pod dx10 tak się zachowują to niestety będzie źle :) ale patrząc trzeźwo to ma rację bytu i wydaje się logiczne.

Dużo szukać nie trzeba... Widać, że im więcej detali i wyższa rozdzielczość tym 320MB słabnie...

Pierwsze dwa wyniki ze Stalkera, ostatnie COH.

Wykresy zaczerpnięte z benchamark.pl

Swoją drogą RADEK deklasuje na tychwykresach GTSa, szczególnie w DX9.