Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Kup mi też :D

 

DOBRA KONIEC SPAMOWANIA nie ważne kto ile ma GB ramu itp itd. co to ma wśpólnego z 8800 :mur: .

 

Mam pytanko , każdy 8800 ma "naklejke" na obudowie , zaczeła mi schodzić w okolicach wentylatora ( powiewa sobie ) to jest naklejka czy folia ochronna - bo nie chce mi się demontować jej z kompa aby to sprawdzić :mur:

To nie naklejka to folia , ściągnij to dziadostwo , naklejka jest pod folią i jest aluminiowa.... jak ściągniesz tą folię ochronną to dopiero ładnie się świeci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Oblivion, czy nawet glupi TDU przytnie nieraz dosc znaczaco! A co dopiero Gothic 3 lub STALKER (oczywiscie mowa o maxymalnych ustawieniach) które na 1gb sa niegrywalne dla mnie.

 

Zarzucasz mi klamstwo? Tak kolego gram w G3 na 1GB ramu i nie jest zle. Sa osoby, ktore w to graja na bartonie + 7600GS i tez jakos nie jest zle, wiec nie chrzan glupot i dorosnij troche bo rece opadaja jak sie slyszy twoje brednie. Da sie grac w kazda gre, wystarczy zrobic konkretne ustawienia. Chyba ze chcesz grac w G3 w rozdzielczosci fullHD z full detalami...

 

Kategoryczny koniec OT.

Hmm spoko polecam na przyszłość czytanie ze zrozumieniem.

EOT

ps. nie jestem twoim kolegom

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie naklejka to folia , ściągnij to dziadostwo , naklejka jest pod folią i jest aluminiowa.... jak ściągniesz tą folię ochronną to dopiero ładnie się świeci :)

Aaaaaaaaa

 

To niech sobie wisi :D

 

Jak będe mial czas to zdemontuje i odkleje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, świetna wiadomość.

 

Oby tylko nowe sterowniki definitywnie usunęły ten problem.

Ja mam pewne obawy. Nie wierzę, że Nvidia od niedawna jest świadma problemu i że nagle w pocie czoła zaczęła pracować na rozwiązaniem problemu, który zgłaszany był już w ubieglym roku.

 

Jeśli jakiś redaktor poczytnego serwisu oficjalnie zapytałby się Was (Nvidii) o poważny problem z najnowszym waszym produktem, to co byście odpowiedzieli? Na pewno nie możnaby całej sprawy zignorować (tak jak raportów prywatnych osób), na pewno nie powiedzielibyście, że problem jest bardzo rzadki lub nie da się go odtworzyć (wobec ilości osób, które się z nim spotkały, firma naraziłaby się na zarzut śmieszności i krętactwa z takim wytłumaczeniem). Z oczywistych powodów nie wchodzi w grę odpowiedź w stylu, że nowe karty "tak już mają" (nawet jeśli by tak rzeczywiście było). Pozostaje tylko stwierdzenie: problem zostanie naprawiony i to bez względu na to czy rzeczywiście zostanie.

 

Ja mam tylko nadzieję, że jak już Nvidia oficjalnie przyznała, że problem istnieje, to będzie teraz "mieć ciśnienie" na to, by sprawę rozwiązać, bo ludzie zaczęli się patrzyć im na ręce w tej kwestii przynajmniej.

 

 

Nie smiej sie z niego to mistrz optymalizacji, ktory gra na ustawieniach medium na 8800 :blink:

To rzeczywiście już przesada. Ja odczuwałem brak dodatkowego 1GB na konfiguracji: 1GB, barton 2500+ z X800GTO.

Nie ma jednak co kolegi tak bardzo potępiać, wszak "cięcie się gry" to dość subiektywna sprawa, zwłaszcza wtedy, jak się nie ma porównania.

 

Z drugiej strony, jak się nie miało porównania, to też nie należy leźć w zaparte, ale raczej uwierzyć tym, co takie porównanie mieli.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko cieszę , że nie mam takich problemów jak co poniektórzy jakies alt + taby itp itd. :P.

Jednakże - czy mógłby ktoś wyłączyć słońce, bo jednak 75 stopnia wybiło na moim gtsie :( grając w stalkera od rana . Ale cos mi się wydaje ze to co mi prog pokazuje tu te 75 to chyba zaniża - on mnie poparzył łachudra jedna !!! Daję mu odpocząc , bo zaraz chyba zostanę z x1800gto ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee marudzicie, ja teraz z zamkniętą budą mam w grach do 86 czasami w TDU 90 i nie panikuje :) Miałem już sporo kart i jeszcze nigdy mi nie padły z powodu przegrzania, a dawałem im czadu, dawałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma problem z moim 8800gts 320 , nie odpala mi poprawnie CS.S . Objawy takie jak przy probie odpalenia gry na rozdzialce lub odswiezaniu nie obslugiwanym przez monitor. Dziwne tym bardzie, ze nie pomagaja zadne kombinacje z ustawieniami roznych rodzielczosci i MHz.Nie pomaga tez wgranie roznych sterownikow( przed instalacja sterow, porzadnie wyczyszczone pozostalosci po poprzednikach). Wszystkie inne gry dzialaja poprawnie i nie ma zadnego problemu z nimi, nawet przy katowaniu ok 4h. Czy mial ktos podobny problem?

 

Stery 162.18 , najnowszy dx9.0c , Win XP + latki krytyczne

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Ty mam 162.18 najnowszy dx i win xp . Wszystko biega jak trzeba w css i na max details rzadko spada fps poniżej 100 :P. Jak się uporasz z problemem to dawaj na straszne loty ;D.

Cos nie tak musisz miec z odswierzaniem , pewnikiem w configu csa pamieta stare ustawienia , spróbuj go od nowa zainstalować razem ze steamem tylko gcfy przekopiuj ;) .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany.

 

Musze wymuszac rozdzialke we wlasciwosciach pliku uruchamiajacego. Dziwne, ze steam nie bierze tego jak reszta gier ,ze sterownikow grafy.

 

Co do karty to swietnie sie spisuje narazie , tep przed upalami 70 stopni z nawiewem na karte, w spoczynku ok 55. Teraz 63 i 80 :( , czekam na testy bloku od Zalmana, a jesli bedzie kasa, to moze cos od Ek sie kupi. Dropow fps na razie nie widzialem.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800gts 640 za 1044 zł

http://sklep.optimeks.com.pl/go/_info/?id=...mp;from=skapiec

http://www.datavision.pl/produkty_1045.htm

 

szkoda że już nie ma na stanie a były :mur: spóżnilem sie

No nieźle, czyżby od dawna zapowiadane obniżki się rozpoczęły, czy znowóż rzucili sprzęt jednorazowo, tak jak kiedyś GTX-y za 16xx zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany.

 

Musze wymuszac rozdzialke we wlasciwosciach pliku uruchamiajacego. Dziwne, ze steam nie bierze tego jak reszta gier ,ze sterownikow grafy.

 

Co do karty to swietnie sie spisuje narazie , tep przed upalami 70 stopni z nawiewem na karte, w spoczynku ok 55. Teraz 63 i 80 :( , czekam na testy bloku od Zalmana, a jesli bedzie kasa, to moze cos od Ek sie kupi. Dropow fps na razie nie widzialem.

jak bedziesz miał blok zalmana to się pochwal ! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Ty mam 162.18 najnowszy dx i win xp . Wszystko biega jak trzeba w css i na max details rzadko spada fps poniżej 100 :P. Jak się uporasz z problemem to dawaj na straszne loty ;D.

Cos nie tak musisz miec z odswierzaniem , pewnikiem w configu csa pamieta stare ustawienia , spróbuj go od nowa zainstalować razem ze steamem tylko gcfy przekopiuj ;) .

Uwierz mi nie masz najnowszego DX skoro masz XP :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są taniej, np za 1218 :) http://sklep.vico.pl/product_info.php/cPat...oducts_id/47552

Polecam sklep, wszystko tam kupuje.

Towar dostępny tylko na zamówienie :P

8800gts 640 za 1044 zł

http://sklep.optimeks.com.pl/go/_info/?id=...mp;from=skapiec

http://www.datavision.pl/produkty_1045.htm

 

szkoda że już nie ma na stanie a były :mur: spóżnilem sie

Wirtualna oferta, codziennie sprawdzam ceny i gdy tylko sie pojawiły były już niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvidia potwierdziła przypadkowe spadki fps na kartach z serii 8800, a w szczególności 8800 GTS 320MB

 

Users with all kinds of setups have been reporting problems, affecting some GeForce 8800 cards, and particularly the GeForce 8800 GTS 320MB. According to users from NVIDIA, eVGA, NVNews, Rage3F and Guru of 3D forums, the problem causes random slowdowns, often halving frame rates until the user alt-tabs out of the game and back in again. The problem doesn't appear to be tied to any particular hardware configuration, Windows version, or display setting. NVIDIA Technical Marketing Director Nick Stam confirmed today that NVIDIA is aware of this issue, and new drivers will be released some time in July to fix the problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...