Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Towar dostępny tylko na zamówienie :P

 

Wirtualna oferta, codziennie sprawdzam ceny i gdy tylko sie pojawiły były już niedostępne.

ta po 1044 to podpucha raczej , a te w ESC po 1279 są pewne no i sklep ok a cena gitara za tego leadteka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która karta graficzna jest wydajniejsza?

SPARKLE GeForce 8800 GTS 320 MB Dual DVI/TVHD PCI Express czy PALIT GeForce 8800GTS 320MB DDR3/320bit TV/DVI ?

A ktore auto szybsze porsche 911 czy porsche 911?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy kupnie 88GTX zwracać w ogóle uwagę na producenta? Czy fabrycznie podkręcone karty mają faktycznie zauważalnie wyższą wydajność? Czy ciągle wszyscy ładują referencyjną suszarę nVidii i tylko dają ładnego winyla :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy kupnie 88GTX zwracać w ogóle uwagę na producenta? Czy fabrycznie podkręcone karty mają faktycznie zauważalnie wyższą wydajność? Czy ciągle wszyscy ładują referencyjną suszarę nVidii i tylko dają ładnego winyla :D ?

skoro sa podkręcone to chyba MUSZĄ mieć wyższą wydajność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ktoś daje do Soku + 20% wiecej to znaczy ze co? jest go mniej?? opanować się ludzie!!!! standarodwo karty roznia sie naklejka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy kupnie 88GTX zwracać w ogóle uwagę na producenta? Czy fabrycznie podkręcone karty mają faktycznie zauważalnie wyższą wydajność? Czy ciągle wszyscy ładują referencyjną suszarę nVidii i tylko dają ładnego winyla :D ?

Podkręcic możesz sobie samemu , a jak ze 100 różnicy i grafa ma 620 na GPU z fabryki to warto inaczej nie , bo i tak bedziesz tego fabrycznego więcej kręcił . Wiekszość idzie spokojnie 621/1000 , gorsze idą na 621/950 , a każda idzie na 612/950.

Co do producenta to tylko naklejka inna , chyba że zakupisz z innym chlodzeniem , np EVGA.ale wydajniejsze to ono nie jest tylko oslona inna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekaw jak to chodzi na 2900 :huh: ztcw to ogolnie sie sypie, ale nic nie znalazlem o framerate.

Proszę 2900 w DX10 totalna klapa 8600 daje mu po dupsku nawet ....ATI the best ...2900 pokazal ponownie pazurki w DX10.

http://www.elitebastards.com/cms/index.php...2&Itemid=29

i wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedl moj 8800gtx z serwisu dolaczona byla kartka ze została naprawiona. Wlozylem karte do pc, sprawdzilem 3dmarkiem 2006 i FEARem (karta dalej piszczala jak wczesniej - pisalem o tym wczesniej). Pochodzilo 20 minut i znowu padla.....! Czekalem na karte 20dni i co ? Teraz ja mam znowu odeslac i czekac kolejne 20 dni az laskawie mi ja znowy NAPRAWIA..... Co mam robic, moze ktos mial odobne przejsca z produktem za 2000zl?... :(

 

Jeszcze co do sewisu:

 

karta kupiona w MORELE.NET

 

karta była "NAPRAWIANA" w jakims serwisie ABC Data w Warszawie

Edytowane przez acrobat13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedl moj 8800gtx z serwisu dolaczona byla kartka ze została naprawiona. Wlozylem karte do pc, sprawdzilem 3dmarkiem 2006 i FEARem (karta dalej piszczala jak wczesniej - pisalem o tym wczesniej). Pochodzilo 20 minut i znowu padla.....! Czekalem na karte 20dni i co ? Teraz ja mam znowu odeslac i czekac kolejne 20 dni az laskawie mi ja znowy NAPRAWIA..... Co mam robic, moze ktos mial odobne przejsca z produktem za 2000zl?... :(

 

Jeszcze co do sewisu:

 

karta kupiona w MORELE.NET

 

karta była "NAPRAWIANA" w jakims serwisie ABC Data w Warszawie

Moj pierwszy GTX , który kosztował jeszcze 2400 też był walnięty wysypka z AA , też czekałem 21 dni , ale poszła na taiwan do Leadteka bo w PL kazdy bał sie podjąc decyzji , W serwisie leadteka na Tw , szybka piłka , nowa grafa i tyle .

moim zdaniem trzeba oddać znowu nic nie poradzisz.dlatego ja wyznaję zasadę jak kupić grafę za 2K to wolę kupić w sklepie do którego mogę się udać i borute zrobić mimo iż trzeba czasem dać 100 pln więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do sewisu:

 

karta kupiona w MORELE.NET

 

karta była "NAPRAWIANA" w jakims serwisie ABC Data w Warszawie

akurat serwis abc data ma calkiem niezly, chociaz sa z nimi czasem komedie :)

bedziesz czekal :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat serwis abc data ma calkiem niezly, chociaz sa z nimi czasem komedie :)

bedziesz czekal :|

No serwis maja calkiem niezly, ze karta dzialala 20 min po wlozeniu do pc. Rozmawialem ze znajomym o tym moim zdarzeniu, tak sie zlozylo ze naprawiali mi plyte gigabyta - dzialala po tej naprawie az 3 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pomęczyłem swój nowy nabytek, wyniki w sigu.

Myślę, że całkiem ładnie, bo dałem ze startu 621/1000 i nawet nie wiem ile mam na default :)

 

Edit:

W stresie u mnie temp. dochodzi do 80st., ile zniesie max ta karta?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja 14 dni roboczych i wazne by sie w tym wyrabiali, proste.

to raz, a dwa... jako ze grafa byla juz raz naprawiana, to tym razem zdecydowanie mozesz sie upierac przy wymianie na nowa sztuke

 

kilka dni temu przechodzilem to samo z plyta glowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauka radziecka zna takie przypadki! Dlatego ja jak coś oddaję na serwis wolę dobić (wiem, że to niemoralne :P). Przynajmniej wiem, że dostanę nowy sprzęt i nie będę się musiał ciągać.

Edytowane przez Lancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauka radziecka zna takie przypadki! Dlatego ja jak coś oddaję na serwis wolę dobić (wiem, że to niemoralne :P). Przynajmniej wiem, że dostanę nowy sprzęt i nie będę się musiał ciągać.

młoteczkiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis moze naprawiac karte w kolko jesli korzystacie z gwarancji i moze dopisywac np. ze trzeba czekac do 3 tyg. gdy sprzet wyslany do zew. serwisu. Wszystko zalezy od zapisow gwarancyjnych. Co innego gdy korzystacie z odpowiedzialnosci sprzedawcy za sprzedawany produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis moze naprawiac karte w kolko jesli korzystacie z gwarancji i moze dopisywac np. ze trzeba czekac do 3 tyg. gdy sprzet wyslany do zew. serwisu. Wszystko zalezy od zapisow gwarancyjnych. Co innego gdy korzystacie z odpowiedzialnosci sprzedawcy za sprzedawany produkt

sprzedawca nie jest odpowiedzialny za opoznienia itp ktore wywolal serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik, który następuje:

- instaluje stery do grafy (bez znaczenia w której wersji)

- instaluje najnowszy riva tuner

- w riva tunerze podbijam zegary cpu/mem, włączam FW

- restart kompa

- winda ładuje się ale już wywala, że znalazł nowy sprzęt (grafę). Sterowniki do grafy nie pasują (tak winda wywala).

 

Pomaga tylko odinstalowanie RT i restart. Wtedy widzi grafę tak jak trzeba.

Pozostaje kręcenie na poziomie sterowników.

 

Pytanie brzmi prosto: WTF?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...