Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

A masz zainstalowane sterowniki monitora? Jeśli windows ma go ustawionego na jakiś "domyślny P&P" lub domyślny 19" to może ci nie pokazać wyższych rozdzielczości.

Zainstalowanie sterowników od producenta monitora powinno rozwiązać problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem grafika taka jak w sygnaturze... kręciłem ją do 648/1000. Wyzej nie chciały takty isc...Moj problem polega na tym, że po kilku godzinach intensywnego grania tnie mi się obraz...Obraz tak jakby stoi w miejscu a głos czasami jest a czasem nie...Wskazuje ze problemem jest karta graficzna...miałem podejrzenie zasilacza, pamięci... lecz na innych pamiątkach i na pozyczonym zasilaczu problem występował nadal, co proponujecie? Juz nie mam siły do tego..Na standardowych taktach problem takze występował, system wczoraj reinstalowalem...Niestety bez zadnego skutku.Dziękuje z gory i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem grafika taka jak w sygnaturze... kręciłem ją do 648/1000. Wyzej nie chciały takty isc...Moj problem polega na tym, że po kilku godzinach intensywnego grania tnie mi się obraz...Obraz tak jakby stoi w miejscu a głos czasami jest a czasem nie...Wskazuje ze problemem jest karta graficzna...miałem podejrzenie zasilacza, pamięci... lecz na innych pamiątkach i na pozyczonym zasilaczu problem występował nadal, co proponujecie? Juz nie mam siły do tego..Na standardowych taktach problem takze występował, system wczoraj reinstalowalem...Niestety bez zadnego skutku.Dziękuje z gory i pozdrawiam.

odkręć rdzeń na 621 i pamiątki na 950.Powinno pomóc.sorki nie doczytałem

A jakie masz tempy na GPu w momencie cięcia obrazu.?

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 70 stopni..mysle, ze to nie problem temperatur... ale pewnosci nie mam

nie 70 to ok nawet 80 nic się nie powinno dziać.

a może proca troszeczke odkręć ...........możesz też wyjąć tą X-FI i wtedy zobacz.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procka testowalem orthosem przez 8 godzinek.. zadnych błędow... memtestem takze.. obawiam się, ze problem moze dotyczyc samej karty...nie wiem czy oddac ją na gwarancje..

Ja bym jednak najpierw odkręcił proca i zobaczył wtedy ...

Po drugie oni w serwisach puszczają dmarka w pętli .

Odpal 3Dmarka 06 ustaw max AA i max AF i ustaw na lop ... jak będzie chodził ze 4 godzinki ok to nie grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak... odkręciłem procka na standardowe takty... to samo z pamięciami napięcia ustawilem na auto i takty karty na nominalne ustawiłem i zapuscilem loopa 3d Mark 06 na maksymalnych detalach...Przez dwie godzinki nie było zadnych scinek więc mysle ze to nie wina zepsutego sprzętu, po prostu trafiłem słabo kręcący się egzemplarz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz zainstalowane sterowniki monitora? Jeśli windows ma go ustawionego na jakiś "domyślny P&P" lub domyślny 19" to może ci nie pokazać wyższych rozdzielczości.

Zainstalowanie sterowników od producenta monitora powinno rozwiązać problem.

Tak mam zainstalowane stery od monitora i dalej nic. Dzis napisze maila do EVGA moze oni cos mi podpowiedza :(

 

W grach R6 LAS VEGAS i Ghost Recon :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z cieniami na EVGA 8800GTS 640MB. Jakoś nienaturalnie pojawiają się i znikają... A w GRAW 2 w ogóle ich nie ma... Próbowałem sterowniki dołączone do karty i 162.18, ale nie pomagają, a na 163.cośtam (;P) BETA komp się restartuje

 

PS. To mój pierwszy post więc Witam x2 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfszary

FEAR wyglada slicznie. Szczegolnie na 8800gts 640.

 

Dołączona grafika

 

Co jest nie tak panowie? Konfig jak w sigu, bez OC, wszystkie stery najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba związane z grafiką więc tu zapytam :

 

Skąd ta kolekcja monitorów rzekomo podłączonych :P ? (załącznik)

 

BTW ma ktoś jakieś tabelki wydajności GTX'a w 1920/1080 ? Bo cosik nic nie moge znaleść.

post-143736-1189107536_thumb.jpg

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu pitu... z SLI da się żyć jakoś nawet w 2560x1600.

Może nie wszystkie gry, bo nie mam kiedy pograć, ale z uwagi na L4 pobadałem trochę zaległych gierek i wcale nie jest źle jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1920x1080 w grach to nawet SLI z GTXami cienko piszczy :)

W takiej to się filmy ogląda a nie gra w gry .... GTX do 1280 w SLI do 1600 wyzej w nowych tytułach to :damage_wall:

Buahaahah :huh: :huh: :huh: :blink: :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1920x1080 w grach to nawet SLI z GTXami cienko piszczy :)

W takiej to się filmy ogląda a nie gra w gry .... GTX do 1280 w SLI do 1600 wyzej w nowych tytułach to :damage_wall:

E tam.......... :) Mój w 1680x1050 ze wszystkim na maksa chodzi bardzo przyzwoicie.

Edytowane przez HawkEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda ze w kartach 8800GTS w wersji z 320MB pamieci wystepuja czasem jakies problemy w aplikacjach lub grach ? Gdzies mi sie obiło w jakim artykule ze niektorzy maja jakies problemy ? Moze najnowsze stery juz to naprawiły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...