Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bachus81

poczekaj na normalne 8800GTS rev 2 512mb 128 potoków i 256bit na znak sa juz po 1300zl

są?? chyba w wyobraźni sprzedawcy :D nie ma ich nigdzie W hurcie pustki. Mama zamówione Gigabyte i BFG. Cena za BFG mnie powala więc jeśli nie będzie zniżki to nie kupię. Cena zakupu 1200 zł netto. Za drogo:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Przepraszam jeśli to nie jest właściwy wątek do mego posta......

Mam problem i wogóle nie wiem o co chodzi w tym..... otóż robię test w 3dmarku06 przy konfiguracji C2D 6750@3,00Mhz, EVGA 8800Gts 320Mb KO, sterowniki z 5 listopada 2007, i przy teście z tym ogromnym wężem przerywa mi 3dmarka i wyskakuje napis "display changed" parę razy pod rząd próbowałem i ciągle to samo.......desperacko proszę o info.

Masz coś nie tak z chłodzeniem. Sprawdź temp.

U mnie takie coś się pojawiało, gdy przetaktowałem za bardzo kartę (wiem, że mam 88GT a nie GTS, ale objaw miałem ten sam, więc podpowiadam ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Otóż zacząłem grać w nowego NFSA ProStreet no i podczas grania wywaliło raz błąd programu speed bodajrze i zostanie on zamknięty no trudno. Odpalam jeszcze raz , musiałem na nowo ustawić grafike, no i gdy ustawiłem antyalising na x4 to obraz zrobił się zniekształcony ala artefakty, a przy antyalising x8 po prostu zgasł ekran pomógł tylko reset. Po restarcie wszystko ok mam wszystko ustawione na maxa nie idzie więcej. Karta niekręcona jeszcze, temperatura GPU w stresie 65 stopni.

 

Reszta zestawu to Q6600 i mobo pp5k z ram ocz 2GB 800MHz.

 

 

Czy może to być wina sterowników ?? Aktualnie mam zainstalowane te: "163.75_forceware_winxp"

 

Pozdrawiam.

 

ps. dodam jeszcze błędy z podglądu zdarzeń:

 

 

 

-Aplikacja powodująca błąd nfs.exe, wersja 0.0.0.0, moduł powodujący błąd nfs.exe, wersja 0.0.0.0, adres błędu 0x00308103.

 

-Aplikacja powodująca błąd nfs.exe, wersja 0.0.0.0, moduł powodujący błąd ntdll.dll, wersja 5.1.2600.2180, adres błędu 0x0002ae22.

 

Nie wiem teraz w sumie czy jest to problem grafiki, sterowników, czy samego windowsa.

Edytowane przez cyclooxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Otóż zacząłem grać w nowego NFSA ProStreet no i podczas grania wywaliło raz błąd programu speed bodajrze i zostanie on zamknięty no trudno. Odpalam jeszcze raz , musiałem na nowo ustawić grafike, no i gdy ustawiłem antyalising na x4 to obraz zrobił się zniekształcony ala artefakty, a przy antyalising x8 po prostu zgasł ekran pomógł tylko reset. Po restarcie wszystko ok mam wszystko ustawione na maxa nie idzie więcej. Karta niekręcona jeszcze, temperatura GPU w stresie 65 stopni.

 

Reszta zestawu to Q6600 i mobo pp5k z ram ocz 2GB 800MHz.

Czy może to być wina sterowników ?? Aktualnie mam zainstalowane te: "163.75_forceware_winxp"

 

Pozdrawiam.

 

ps. dodam jeszcze błędy z podglądu zdarzeń:

-Aplikacja powodująca błąd nfs.exe, wersja 0.0.0.0, moduł powodujący błąd nfs.exe, wersja 0.0.0.0, adres błędu 0x00308103.

 

-Aplikacja powodująca błąd nfs.exe, wersja 0.0.0.0, moduł powodujący błąd ntdll.dll, wersja 5.1.2600.2180, adres błędu 0x0002ae22.

 

Nie wiem teraz w sumie czy jest to problem grafiki, sterowników, czy samego windowsa.

sprawdz ram i zasilacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz to Corsiarz 520 W. Dzisiaj nfsc działał już normalnie. Nie wiem co było przyczyną, ramy są dobre na 100%. 3dmarki i pcmarki działają bez problemu.

Moze wiec to ta wersja NFSCa co dziala tylko w (nie)parzyste dni... jutro sie okaze czy mam racje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wiec to ta wersja NFSCa co dziala tylko w (nie)parzyste dni... jutro sie okaze czy mam racje ;)

Wersja NFSCarbon jak najbardziej dobra i oryginalna oczywiście. Nie wiem, co to było tego dnia, że wyrzuciło mnie parę razy z gry i takie jaja z grafiką się działy. Zaczęło się w ogóle od tego, że firewall zablokował grę i po tym wywaliło pierwszy błąd. Potem kolejne. Nie wiem będę testował. Najgorsze jest to, że nie mam grafiki na podmianę, chyba, że kupię sobie 8800 GT, ale czy jest sens ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-way SLI

 

post-7509-1198092223_thumb.jpg

 

no jakos trzeba sobie radzic;)

900W tagan daje rade i jakos sie nie spocil zbytnio, czego nie mozna powiedziec o grafach - no bez WC gtx na dluzsza mete to sredni pomysl. imho 3 takie karty daja przedsmak g100 w SLI, i biorac pod uwage balast w postaci vista, szoku jakiegos nie bedzie.

pare benchy zrobilem, ale gdzie mi tam do rekordow forum, wlasnie przez wspomniany balast, no moze 3dmark03 - 83451, ale tutaj tez moglo byc lepiej bez vista ;)

zestaw testowy - striker 680i, q6600@3850 1,55V, gtx@625/1000. jakies pytania? cos przepuscic przez ten kilowatowy grzejnik? ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, pewnie mocno wskazane full-covery, bo i nawiew przy takich ładnych warstwach raczej średnio by się spisywał, ale 3 sztuki to już lekką ręką licząc koło 1k PLN na chłodzenie samych grafik... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z temperaturami kart w takim ustawieniu "kanapkowym" :?: Czy jest w ogole sensowna mozliwosc zasysania powietrza przez turbiny dwoch gornych kart :?:

przy dobrym nawiewie mozna "wtloczyc" powetrze pomiedzy karty, ale na dluzej takie rozwiazanie nie ma sensu. pozostaje tylko WC. dlatego tez nv nie wspomina w sumie o gtx bardziej promujac ultra - tam chlodzenie daje wieksze mozliwsoci.

btw: na 680i karty pracuja w trybach pci-e 16x-8x-16x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, i biorac pod uwage balast w postaci vista, szoku jakiegos nie bedzie.

pare benchy zrobilem, ale gdzie mi tam do rekordow forum, wlasnie przez wspomniany balast, no moze 3dmark03 - 83451, ale tutaj tez moglo byc lepiej bez vista ;)

W markach różnica miedzy vistą a xp są bardzo małe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...