Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

No niekoniecznie bo jak palne 800 zł to mi ten ktoś powie, że z ch... spadłem. Zastanawiam się czy dobrą ceną będzie 600 zł.

 

Źle zrozumiałeś, towar jest tyle wart ile Ci da kupiec , czyli najlepiej wystawić na Allegro od 1zl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niekoniecznie bo jak palne 800 zł to mi ten ktoś powie, że z ch... spadłem. Zastanawiam się czy dobrą ceną będzie 600 zł.

Wystaw na Allegro za 600pln, patrząc na inne aukcje sądzę, że spokojnie za 650pln pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może ile wynosi temperatura w spoczynku GF8800GTS 640MB ze standardowym chłodzeniem?

 

Zmieniłem wczoraj pastę na rdzeniu i zastanawiam sie, czy to coś dało :D

Ewentualne roznice latwiej zobaczysz dopiero w stresie... O ile przy porownaniu bedziesz mial takie same warunki zewnetrzne (temp w pokoju itp.).

 

Przed 8800GTX mialem wlasnie 8800GTS 640MB i temp w idle byly niemal identyczne, natomiast w stresie to GTX byl juz o dobrych kilka stC cieplejszy (nie pisze goretszy, bo karty w obu przypadkach chlodzil ten sam blok wodny fullcover). Aktualnie w idle karta ma 41-43stC w zaleznosci wlasnie od warunkow zewn i tego jak proc grzeje wode w ukladzie, ile i jak ustawie wiatrakow na chlodnicach itd.

Edytowane przez Dimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cholera spaliły mi się karty i :angry: mam pytanko co polecacie kupić 8800gt gts gtx czy może dalej 7900gtx dwie sztuki za 800zł ??? u mnie chodziło wszystko b dobrze i jeszcze pytanko czy na 8800 pasuje blok wodny z 7900 bo widzę układ pamięci jest ten sam ?

A może ati 3570 a może 8600?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cholera spaliły mi się karty i :angry: mam pytanko co polecacie kupić 8800gt gts gtx czy może dalej 7900gtx dwie sztuki za 800zł ??? u mnie chodziło wszystko b dobrze i jeszcze pytanko czy na 8800 pasuje blok wodny z 7900 bo widzę układ pamięci jest ten sam ?

A może ati 3570 a może 8600?????

Określ najpierw środki jakimi dysponujesz na kartę/karty i wtedy coś będziemy doradzać ... dałeś rozrzut od 300pln (8600GT) do >1400 (8800GTX) :wink:

 

Druga sprawa to jakich grasz rozdziałkach i czy załączasz w nich AA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena nie ważna <_< tylko stosunek ceny do wydajności moje dwie karty były watre ok 800zł i tak jak pisałem wszystko git chodziło ale??/ są nowsze i pewnie lepiej chodzi jedna karta niż moje dwie więc cena ok 1000zł ale czy warto przekroczyć próg czy może lepiej dać 600zł i będzie tak samo hulać jak te moje dwie karty

gram rzadko ale gram np. wiedzmin , bateflaid , tom raider ,fifa

Edytowane przez robak57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale np. nie lepiej dołożyć 200zł i mieć coś co jest leprze np. o 50% np. 3570 lub 8800gt 512mb bo chyba gts się nie opłaca??? Nie ukrywam że chciałbym nieć spokój na jakieś dwa lata bez przykrych niespodzianek że się tnie

i co z blokami wodnymi czy z 7900 pasuje na 8800???

Edytowane przez robak57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda sprawa bloków z 7900 na 8800 ale jak kupisz 8800GT z referencyjnym chłodzeniem to pewnie będziesz chciał je zmienić (tak robi większość).

 

Według mnie właśnie 8800GTS (można już nabyć za około 1000pln) jest najlepszym rozwiązaniem. Ma bardzo dobre OC, niezbyt głośne chłodzenie i wydajność która starczy na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale np. nie lepiej dołożyć 200zł i mieć coś co jest leprze np. o 50% np. 3570 lub 8800gt 512mb bo chyba gts się nie opłaca??? Nie ukrywam że chciałbym nieć spokój na jakieś dwa lata bez przykrych niespodzianek że się tnie

i co z blokami wodnymi czy z 7900 pasuje na 8800???

To musialbys kupic jakas potezna karcioszke a najlepiej dwie... Premiera nowych ukladow co dobre kilka miesiecy, wiec dwa lata to bedzie przepasac - bedziesz musial kupic chyba cos na krotsza mete B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowalbym koniec OT - zerknij tutaj a najlepiej od razu tutaj zanim ktorys moderator Cie przyuwazy B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! nie wiem czy dobrze zadaje pytanie ale spróbuje, chce kupić kartę MSI 8800GTS 512MB OC i mam takie pytanie czy można do niej podpiąć magnetowid i zgrać film z kasety VHS na kompa ? czy muszę kupić jeszcze jakiś tuner tv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie moze ktos co zrobic aby w SLI podkrecaly sie obie grafiki??

podkreca sie tylko jedna albo w ogole, uzywam rivatunera 2.06

bez oc 575 i 900 ==> 17900

z oc 660 i 1000 ==> 18100

niewiem czemu tak mala roznica w punktach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie jakie macie chłodzenie na grafe 8800GTS boxowe czy może kupowaliście jakieś inne? bo coś mi się wydaje że moja grafa się za bardzo grzeje 63 stopnie ma nawet jeśli tylko neta przeglądam albo jakiś film oglądam czy może takie temp to standard ? mam obudowe modecom step 207 zasilacz 430W Tagan i żadnego dodatkowego wiatraka w obudowie, proc ma temp max 54 stopnie na standardowym chłodzeniu, co lepiej kupić dodatkowy wiatrak do budy czy jakieś chłodzenie lepsze na grafe ? doradzcie i polećcie coś jeśli pytanie nie w tym dziale to z góry przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie jakie macie chłodzenie na grafe 8800GTS boxowe czy może kupowaliście jakieś inne? bo coś mi się wydaje że moja grafa się za bardzo grzeje 63 stopnie ma nawet jeśli tylko neta przeglądam albo jakiś film oglądam czy może takie temp to standard ? mam obudowe modecom step 207 zasilacz 430W Tagan i żadnego dodatkowego wiatraka w obudowie, proc ma temp max 54 stopnie na standardowym chłodzeniu, co lepiej kupić dodatkowy wiatrak do budy czy jakieś chłodzenie lepsze na grafe ? doradzcie i polećcie coś jeśli pytanie nie w tym dziale to z góry przepraszam :)

Przy niewielkim przewiewie ~60 C w idle i 80+ C w load to normalka, grafie nic nie bedzie. Akurat standardowe chlodzenie GTS/GTX jest bardzo dobre i nie widze specjalnie sensu w zmienianiu go, chyba ze chcesz wydac 170 zl na TR HR-03. Mozesz kupic wentylator wyciagajacy powietrze z budy, na pewno sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie jakie macie chłodzenie na grafe 8800GTS boxowe czy może kupowaliście jakieś inne? bo coś mi się wydaje że moja grafa się za bardzo grzeje 63 stopnie ma nawet jeśli tylko neta przeglądam albo jakiś film oglądam czy może takie temp to standard ? mam obudowe modecom step 207 zasilacz 430W Tagan i żadnego dodatkowego wiatraka w obudowie, proc ma temp max 54 stopnie na standardowym chłodzeniu, co lepiej kupić dodatkowy wiatrak do budy czy jakieś chłodzenie lepsze na grafe ? doradzcie i polećcie coś jeśli pytanie nie w tym dziale to z góry przepraszam :)

 

Ja bym proponował jeden na przód budy (wciągający) a drugi na tył (wyciągający) powietrze.

Dokladnie.... ja tak mam i GTX ma 52/45 w idle i 71-75 w Crysis :) przy 612/950.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...