Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki.Jest tylko jeden problem po restarcie kompa zegary wracają do standartowych ustawień mimo iż zapisałem w nowym profilu odpowiednio podkręcone zegary.Co trzeba zrobic zeby po restarcie zegary nie wracały do ustawień fabrycznych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Jest tylko jeden problem po restarcie kompa zegary wracają do standartowych ustawień mimo iż zapisałem w nowym profilu odpowiednio podkręcone zegary. Co trzeba zrobic zeby po restarcie zegary nie wracały do ustawień fabrycznych?

POmyslec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego panienka jest bardziej prądożerna niż 3dmark06 w scenie z kapitanem czesiem i rybą (630W). Ale płynne bardzo w niektórych momentach demko nie jest.

Fluid ładniutki, żabka beznadziejna.

 

IDLE - 450W, tu jak widać dodatkowo 242W, nie mam pojęcia która karta ile zasysa, ale do SLI trzeba więc liczyć 25A/12V - może to małe spostrzeżenie komuś się przyda.

Dołączona grafika

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego panienka jest bardziej prądożerna (650W) niż 3dmark06 w scenie z kapitanem czesiem i rybą (630W).

eee kto tam patrzy na waty ;)

 

Ale płynne bardzo w niektórych momentach demko nie jest.

w 1680x1050 panienka trzyma stale 20fps. imho zle nie jest ;)

 

Fluid ładniutki, żabka beznadziejna.

dymek i woda faktycznie fajne. szczegolnie woda kapiaca z gory i splywajaca po sciankach. zaba tez jest fajna, szczegolnie po klapsach i rozciaganiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No :/

 

W demkach to Nvidia sie znowu nie postarala :/

Nie mogli by zrobic czegos podobnego do demka ATI Assassin ?? tylko x3

przeciez ta karta spokojnie by to policzyla i bylo zarabiscie

 

b.t.w

 

moze ktorys z szczesliwych posiadaczy 8800 przetestowal by najnowszego Rainbow six Vegas ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam pytanko posrednio zlozone z 8800.Dwa dni temu kupilem sobie Olbiviona.Gra dziala ale...Max AA X8 nie wspominajac o innych dodatkach.To ze HDR i BLOOM nie dzialaja razem to wiem ale czemu max AA to 8 skoro podobno max AAX12 :) ?

Wiem ze mozna ustawic 16xQAA, 16xAF, i HDR Wiec dziwne to troche.Do tego nie wiem gdzie sie ustawia AF :P Zna ktos moze odpowiedz :) ?Bylbym bardzo wdzieczny.

Edytowane przez Seriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak

6600@3G 2x1G 800 4-4-4 karta def. Ogólnie karta ginie w konfrontacji z nowymi tytułami (zakładając, że da się te nowe uruchomić)w Armed Assault fps spada do 10 przy 1280. Jeśli by mnie ktoś spytał czy (na dzień dzisiejszy) warto kupić 8800gtx to powiedziałbym NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak to jest z G80, bo jak czytam niektóre wypowiedzi, to aż nie mogę uwierzyć, że w praktyce te karty są takie marne

w jednej grze spadki do 15FPS, w innej 10FPS :blink:

kto jest winny :? nv za marne stery czy programiści wypuszczający niedopracowane gry

czym nowsze gry tym wyższe spadki fps, przecież tak nie miało być :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales jeszcze o jednej mozliwosci. Nvidia wydala kloca a'la seria FX ;]

Dawno dawno temu w krainie zwanej tweak.pl, żył sobie użytkownik o magicznym nicku Reynevan. Zapowiadał on zła wydajność g80, jeszcze wyjściem tej el0 karty.

No więc do rzeczy. Po wakacjach niejaki Reynevan na tłiku ogłaszał wszem i wobec, że będzie to kloc pokroju źle osławionej serii 5. Miał on racje. Był z niego wielki woj. Niestety nikt go nie posłuchał.

 

Trochę mnie to irytuje. Przecież miało być tak pięknie.

Takie spadki są dziwnie podejrzane. Moim skromnym to nie wina samej karty.

Edytowane przez ShaDiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu w krainie zwanej tweak.pl, żył sobie użytkownik o magicznym nicku Reynevan. Zapowiadał on zła wydajność g80, jeszcze wyjściem tej el0 karty.

No więc do rzeczy. Po wakacjach niejaki Reynevan na tłiku ogłaszał wszem i wobec, że będzie to kloc pokroju źle osławionej serii 5. Miał on racje. Był z niego wielki woj. Niestety nikt go nie posłuchał.

 

Trochę mnie to irytuje. Przecież miało być tak pięknie.

Takie spadki są dziwnie podejrzane. Moim skromnym to nie wina samej karty.

że co?? dobrze się czujesz??

 

 

rxg możesz zrobić jakieś testy :] bym był bardzo wdzięczny i chyba reszta użytkowników też.

 

ps. nie wiem jak ludzie mogą kupować GTS przecież ta karta to zal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie Lysyn. Jeśli u rxg w takim Raibow Six Vegas jest te 15fps w jednak niskiej rozdzielczości, to, by zachować proporcje znane z testów, na r580 powinno być MAX 8-11fps.

 

Noszę się od dluższej chwili z kompleksową modernizacją desktopa (laptop daje radę ;)) i przyznaję, że 8800gtx to naturalnie jedyna karta jaką biorę pod uwagę. Jednak strona 32 tego tematu daje do myślenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmp, czytaj proszę uważniej ;) Ja piszę, że ta 32ga strona daje mi do myślenia. Wcześniejsze narzekania osób, które tych kart nie posiadają naturalnie już dawno odfiltrowałem. Jednak teraz pojawiają się niezadowolone głosy ze strony właściciela gtx'a, a tego przyznaję- nie spodziewałem się.

 

Nierealny- konfig, konfigiem, do grania w 1680x1050 (lcd w natywce) już się nie nadaje, jednak i tak chwilowo z braku czasu nie gram i faktycznie mógłbym poczekać na ati-amd. Ale szczerze, nie wierzę w to nowe dziecko zielono- czerwonych, a już na pewno nie w dostępność sklepową za 2 miesiące. Pozdrówki ;)

 

Dzięki rxg za screeny. Na tym z R6 nic nie ma, a framerate dramatyczny. Albo konwersja (wiadamo Ubi) spaprana, albo coś nie tak z driverami pod g80 (cośik długo, nawet pod r520 szybciej ukazały się funkcjonalne stery). Ten drugi to z OPF z modami? Komentarz taki sam, na screenie nie ma żadnych cudów (nie ma niczego, jak by to Kononowicz powiedział), a i fpsów brak....

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że o klocu ala seria 5 będzie można dopiero mówić przy porównaniu do R600. Choć musze przyznac ze 15 fps na takiej karcie w jakiejkolwiek grze, to tragedia :lol: Być może to wina niedopracowań gier (jezu, Armed Assault taki brzydki a ile wymaga :blink: :mur: ), ale to napewno nie jest wina tylko po tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze sterowniki nie sa do końca "zooptymalizowane" chociaż w to wątpie. Ale nawet nie patrzeć na dziwną wydajność g80 to mnie PUPA ściska jak dziś developerzy piszą (czyt. optymalizują - czyt1. nie optymalizują gier :lol: :ploom:). Przecież to juz jaja sobie z nas robią. Jak tak dalej bedzie to ja wysiadam...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...