Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi sie tak wydaje , jak wywali podczas gry to są paseczki kolorowe , raz czerone niebieskie itd przykryte śniegiem białym , a jak nie chce wstać przy odpaleniu kompa to kolorowe kwadraciki z literkami ...............czyli objaw walniętej pamięci chyba ile się nie myle.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nie piszczy nie robi pik , tylko się wysypuje.heheh :lol2:

Hehe podobnie moja: nie wyspuje sie, jest cicha, nie piszczy, dobrze sie kreci ... tylko jest zielona :P Kto sie wymieni za czarna HEHEHEH :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens przeplacac za producenta czy brac najtansza bo wszystkie to produkcje nVidii? tylko inne naklejki i wyposazenie?

jak to słusznie zauważył pmp to pytanie powraca w tym temacie jak bumerang :lol2:

ja wprawdzie nie mam 8800GTX, ale nie jestem upośledzony i potrafię szukać

po 5s szukania dowiedziałem się , że wszystkie karty są produkowane przez asusa, więc jak kupisz np EVGA to i tak dostaniesz ASUSa :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens przeplacac za producenta czy brac najtansza bo wszystkie to produkcje nVidii? tylko inne naklejki i wyposazenie?

Ja np zwracalem uwage na gwarancje bo nie wszyscy daja 3lata np MSI daje 24miechy, sens jest brac znanego producenta ale w tej samej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cavarr

Z uposledzeniem to prosze uwazac bo obrzucac obelgami latwo. Po prostu nie chce czytac 40 stron opowiadan o piszczeniu i podkrecaniu karty majac jedno glupie pytanie,

a wiem znajdzie sie ktos normalny kto odpowie albo powie ze bylo(wtedy przejrze) zamiast od razu zwymyslac kogos, ale widac ze to zaczyna byc norma na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oddał do serwisu. Moja (EVGA) chodzi idealnie zarówno w 2001 jak i SCDA.

ja mialem 3 karty i na zadnej SC4 nie chodzil tak wiec bym sie wstrzymal z tym oddwawaniem do serwisu ;)

 

A wyniki mozna powiedziec calkiem w "normie" :) Ta grafa na boxowym chlodzeniu slabo sie kreci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leadtek wypluł nowy BIOS dla G80/GTX - 60.80.08.00.48

Changelog'a tradycyjnie nie ma.

 

EDIT:

Depesze z XS donoszą jakoby na niektórych wersjach BIOS, karta syczała/skwierczała bardziej lub mniej.

EDIT2:

Dla porównania - GIGABYTE GV-NX88S640H-RH (GTS) oraz GIGABYTE GV-NX88X768H-RH (GTX) jadą jeszcze na ciut starszych.

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem 3 karty i na zadnej SC4 nie chodzil tak wiec bym sie wstrzymal z tym oddwawaniem do serwisu ;)

 

A wyniki mozna powiedziec calkiem w "normie" :) Ta grafa na boxowym chlodzeniu slabo sie kreci.

No właśnie jest to dziwne bo Marek06 smiga sobie z 2 Godz non stop i jest ok , wczoraj pykałem w FEAR ,3 godz też ok , chyba poczekam na stery jeszcze .........Muszę się upewnic ze to grafa a nie PCI......Może być tak że DS4 gryzie się z moja grafą.....Gothic 3 wywalił się po godzinie grania. a DA po3 minutkach odpływa , jak wróce do domu z roboty walne fotke jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz z cenami. Jak ja kupowalem byla jedyna z dostepnych [;

Z cenami różnie , niby wszyscy mają a jak zamawiasz to niestety brak......mi zależało aby kupić aby w sklepie odebrać a nie przez net.Zamówiłem Asusa za 2249 a okazało się że jednak nie dostępny i miałem do wyboru Microstara za 2299 albo Leadteka za 2369 i wybrałem tego drugiego,,,,,,,,,dlatego że ostatnie moje grafy wszystkie były ladka i było ok.

a tak wyglądają krzaki w DA:

http://img73.imageshack.us/my.php?image=hhgg8.jpg

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sssaku - nie kupuj teraz GTX'a szkoda kasy... jak sobie pomysle za 2 miesiace temu dałem 2100 za nią a dzisiaj mogłbym mieć za 1700 to az sie serce kraje.... poczekaj z 6 mcy i kupisz duzo taniej i moze w nowszym procesie.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może większość z Was już to widziała ale jeśli nie to zobaczy teraz....

 

http://www.crysis-online.com/?id=172

 

A mianowicie podobno Crysis który był puszczany na CES 2007 na GF8800GTX chodził z szybkością około 60fps w rozdzielczości 2048x1536 w DX10!!!!!!!! Qrcze - niezła sieczka :D Tak ze widze że posiadacze GF8800GTX/GTS popykają w tę gierę bez najmniejszego problemu przy max detalach i w rozdziałce conajmniej 1600x1200....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może większość z Was już to widziała ale jeśli nie to zobaczy teraz....

 

http://www.crysis-online.com/?id=172

 

A mianowicie podobno Crysis który był puszczany na CES 2007 na GF8800GTX chodził z szybkością około 60fps w rozdzielczości 2048x1536 w DX10!!!!!!!! Qrcze - niezła sieczka :D Tak ze widze że posiadacze GF8800GTX/GTS popykają w tę gierę bez najmniejszego problemu przy max detalach i w rozdziałce conajmniej 1600x1200....

 

szczerze w to wątpie... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FatAlbert

przekonasz się po premierze :]

@Sssaku - nie kupuj teraz GTX'a szkoda kasy... jak sobie pomysle za 2 miesiace temu dałem 2100 za nią a dzisiaj mogłbym mieć za 1700 to az sie serce kraje.... poczekaj z 6 mcy i kupisz duzo taniej i moze w nowszym procesie.........

no dzisiaj średnia cena za GTX to 2100 :blink: więc gdzie masz po 1700zł

a z tym czekaniem to można czekać w nieskończoność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kogoś zainteresuje - wpływ dodatkowego nawiewu na temperatury (80 oznacza nawiew na tył karty wentylem 80x80x25mm @ 1000RPM, 120 nawiew z boku na wysokości 'turbiny' wentylatorem 120x120x25mm @ 1100RPM)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

więcej jak np. wpływ różnego taktowania shaderów na wydajność - TU (FrazPC.PL)

Edytowane przez Weelkoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...