Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

nie bądź już taki dokuczliwy :D chyba wszyscy wiedzą o co chodzi

Oj chyba nie wszyscy :lol2:

 

http://blackdragonddr.multiply.com/photos/...2Fphoto%2F9%2F1

 

Jak widac obnizone takty CPU, aktywne polaczenie sieciowe, outlook, tlen i jakies drobne aplikacje gdyby nie to wynik był by zapewne ~7k pkt. miałem juz wynik trosze ponad te 7k na wiecej nie pozwala mi moja platorma. BTW co takiego dziwnego jest w tym ze pamieci tak chodza :/

 

Pozdrawiam.

Zimno!!!!

 

*chociaż patrząc na obrazek który zapodałeś to jesteś małym kłamczuchem :lol2: Nie obraź się, ale zobacz jakie taktowanie podaję Ci RT? Właśnie takie powinieneś wpisać do sig'a :)

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze mozan odpowiedziec :P :E ;)

k ogolnie to chcialbym zwroci uwage na twoj sign.OMG O.O MSI GTS z RAMami wykreconymi na 2100 MHz ?! lol jakim cudem ,GTXy nawet tyle nie osiagaja.Jakie chlodzenie Vmod.

Gratuluje :]

dzieki wielkie ,o taka odpowiedz mi chodzilo :)

Ale musze zwrocic uwage na to ze Ty masz GTX ,no chyba ze mowiles w swoim poscie o GTSie ?

Oczywiście chodziło mi o GTS bo o taką karte pytałeś.....ta karta z 320 na pokładzie styknie spokojnie do grania w 1280....a cena jest już naprawde super....ja za swojego płaciłem 2360 :)teraz jest już nawet po 2100 .....240 w 1,5 miecha.....najszybsze bardziej tanieją choć wątpie aby GTX spadł niżej jak 1900.......natomiast za GTS320 nie ma co liczyć że jeszcze sporo stanieją dlatego aby się pozbyć starej grafy to ostatni moment [ za realną kase ] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie sa pamieci DDR 4212 :D:D:D tylko DDR 2106. . . Coś zle rozumuje?

Tak źle rozumujesz :lol2: Zobacz jaką częstotliwość (jednostką są Hz) podaję RT i taką wpisz do sig'a. Zakładam, że upierasz się aby operować Hz'ami :-P W przypadku gdy chcesz operować "odnośnikiem wydajności" jakim jest dopisek DDR możesz zostawić te 2106 ale z dopiskiem DDR, a nie MHz... Kumasz? :D Sorki za ten przydługi OT :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak źle rozumujesz :lol2: Zobacz jaką częstotliwość (jednostką są Hz) podaję RT i taką wpisz do sig'a. Zakładam, że upierasz się aby operować Hz'ami :-P W przypadku gdy chcesz operować "odnośnikiem wydajności" jakim jest dopisek DDR możesz zostawić te 2106 ale z dopiskiem DDR, a nie MHz... Kumasz? :D Sorki za ten przydługi OT :wink:

dokładnie napisz:

1058Mhz albo 2106DDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te stery do XP 97.92 to straszna kaszana... Pomalu chyba zaczne wszystko na Viste przenosic...

Kaszana to mało. Powiedziałbym jawny sabotaż. Tak zje... sterów dawno nie widziałem. Czasem przez nie łapię BSOD'a już przy przełączaniu profilu w GG :D . Jakbym miał być złośliwy to powiedziałbym, ze nvidia zawarła układ z MS, iż zwalą stery by ludzie w Viste wpuszczali kasę :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się przyda :D

Thermalright HR-03 Plus

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Feature:

* A maximum of 6 heatpipes for maximum amount of heat transfer to work with any of 92mm or smaller fans for best configuration to suit your needs

* Proprietary two-heatsinks-soldered-to-form-as-one design to maximize cooling capacity

* 6 heatpipes soldered immensely close to heatsink fins to increase heat transfer efficiency

* Two ways of mounting the cooler on video card for best space and configuration management in ATX and BTX form factor cases

* Light weight and easy no-tool installation

* SLI/Crossfire compatible for serious gaming enthusiasts

* Cosmetically contoured design for that vanity look

 

Dimension: L133 x W156 x H38 mm (heatsink only)

Weight: 410g (heatsink only)

 

VGA Card Compatibilities

Compatible with Nvidia GeForce 8800 series video cards

 

niezłe monstrum :D i zapewne cena również będzie niezła :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.computerbase.de/artikel/hardwar...00_gts_320mb/9/

 

Tutaj test 8800GTS 640 vs 320 w 1280x960 nie ma różnicy ale w wyższych rozdziałkach różnica jest ogromna :blink:

Imo nie jest tak źle http://www.computerbase.de/artikel/hardwar...rformancerating :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy ASUS EN8800GTS/HTDP/640M.

 

Kupiłem sobie tą kartę i się trochę zdziwiłem mianowicie:

 

PCB jest zielone a nie czarne.

 

Karta ma taktowanie

Rdzeń 513

Rdzeń2 1188

Pamięć 792 (1584)

 

Czy wy też tak macie?

 

Wg. specyfikacji Nvidii powinno być:

 

500

1200

800(1600)

 

Co wy na to i co na zielone PCB...

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy ASUS EN8800GTS/HTDP/640M.

 

Kupiłem sobie tą kartę i się trochę zdziwiłem mianowicie:

 

PCB jest zielone a nie czarne.

 

Karta ma taktowanie

Rdzeń 513

Rdzeń2 1188

Pamięć 792 (1584)

 

Czy wy też tak macie?

 

Wg. specyfikacji Nvidii powinno być:

 

500

1200

800(1600)

 

Co wy na to i co na zielone PCB...

Zielone PCB to nic strasznego, w swoim MSI mam takie samo. Poprostu skończyły im się czarne ;) A dziwne zegary biorą się stąd, że zastosowano jeden generator o częstotliwości 27 MHz, do napędzania wszystkiego, więc taktowania muszą być jakąś wielokrotnością tej liczby. Przynajmniej na rdzeniu, w pamięciach wygląda to jakoś inaczej. Podobno uptade biosu usuwa ten problem (Sulaco twierdzi że działa :) ). Ogólnie to nie masz się czym przejmować - tak fabryka dała :)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje kiedy dokładnie ma być premiera serii 8900?

Strasznie mnie kusi by kupić już teraz 88, ale wstrzymam się miesiąc/dwa jeśli będzie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moze najpierw przedstawię konfiguracje mojego kompa :

Core2 Duo E6700 2,67 GHz

EVGA 680i SLI

DDR2 2x1024MB PC-1150 OCZ Flex CL5 5-5-18

Asus 8800 GTX 768 MB

WD Caviar RE 250 GB

Jestem maniakiem gier i lubie duzo grac, więc po kilku godzinach pojawia się scina obrazu nic nie mogę zrobic,... jedyne co to restart kompa.

Formatowalem dysk, sprawdzalem pamięci , dysk , procka przetaktowalem na standardowe ustawienia.Sterowniki wielokrotnie przeinstalowywalem.Prosilbym o pomoc... nie wiem moze dostałem wadliwy egzemplarz karty..Nie wiem co zrobic aby naprawic tą usterkę..Więc prosze was o pomoc.Czasem pojawiają się BSODy

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moze najpierw przedstawię konfiguracje mojego kompa :

Core2 Duo E6700 2,67 GHz

EVGA 680i SLI

DDR2 2x1024MB PC-1150 OCZ Flex CL5 5-5-18

Asus 8800 GTX 768 MB

WD Caviar RE 250 GB

Jestem maniakiem gier i lubie duzo grac, więc po kilku godzinach pojawia się scina obrazu nic nie mogę zrobic,... jedyne co to restart kompa.

Formatowalem dysk, sprawdzalem pamięci , dysk , procka przetaktowalem na standardowe ustawienia.Sterowniki wielokrotnie przeinstalowywalem.Prosilbym o pomoc... nie wiem moze dostałem wadliwy egzemplarz karty..Nie wiem co zrobic aby naprawic tą usterkę..Więc prosze was o pomoc.Czasem pojawiają się BSODy

Pozdrawiam :)

Jak pod xp to raczj wina sterów.

Zrób tak:

3Dmarka 06 - ustaw w opcjach AAx8 i AF na max i odchacz ''lop''.Jak ci nie wywali po 4 godzinach męczarni to na 100% stery - rozdziałka 1280 styknie.A i jeszcze jedno , odpal w tle RT z pluginem do temp C2D , przy zmianach planszy będziesz widział tempy GPU i proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam szybkie pytanko ktorego GTSa brac chodzi mi o wersje 640mb i 320 tzn ktore maja podniesione napiecie na memkach jak gtx byly takie chyba bfg jak sie myle to mnie poprawcie ktorego brac ????

 

 

pozdrawiam ??????

Edytowane przez storm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temperatura w stresie pomiędzy 59-64 stopnie... Czyli nie jest wysoka.

No to nie za duzo. Ja ma w idle 60:/ I sie oto martwie narazie zanotowalem na moim BFG 8800GTS 320MB OC przy stresie 78 stopni C. Ale jeszcze go nie wygzalem takze wszytsko przed moim 8800GTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, juz wszystkiego probowalem... W sumie jestem bezradny w tym temacie, nie wiem moze dostalem wadliwy egzemplarz? kompletnie nie mam pomyslu jak zaradzic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po kilku godzinach to tragedii nie ma, to czym ty chlodzisz ze masz 60 stopni w stresie? tyle to powinna miec w idle.

A zasilacz jaki?

Pozostaje ci po prostu sprawdzic karte na innym kompie

 

Stery tragiczne nie sa, ja tam zwisow zadnych nie mam.

 

A moze poszukaj nowszego biosu do grafy, ja do swojej wgralem nowszy

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...