Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem riva tunerem pokazuje 640MB. Na pudełku i na karcie są naklejki gdzie napisane na nich jest 320MB. Może sterowniki wykrywają ja jako gforca 8800 gts z 640mb a tak naprawde ma 320mb. Sam już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem riva tunerem pokazuje 640MB. Na pudełku i na karcie są naklejki gdzie napisane na nich jest 320MB. Może sterowniki wykrywają ja jako gforca 8800 gts z 640mb a tak naprawde ma 320mb. Sam już nie wiem.

to masz problem z głow, znajdź nowe stery ;) bo u mnie pokazuje normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz problem z głow, znajdź nowe stery ;) bo u mnie pokazuje normalnie

W tym problem że próbowałem już różnych sterów teraz mam najnowsze oficjalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem riva tunerem pokazuje 640MB. Na pudełku i na karcie są naklejki gdzie napisane na nich jest 320MB. Może sterowniki wykrywają ja jako gforca 8800 gts z 640mb a tak naprawde ma 320mb. Sam już nie wiem.

Może masz farta i pomylili grafy....zobacz czy numer seryjny na naklejce na pudełku jest taki sam jak na karcie na naklejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... zadnego sposobu nie znalazlem na poprawe tego mojego problemu... poczekam na nowe stery jezeli będą... a jezeli to nie pomoze to daje karte na gwarancje.Karta za 2300 zł nie powinna miec takich problemow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z eVGA 8800gts 320M acs3...

Niezależnie jakich bym częstotliwości nie ustawił na pamiątkach w programach do o/c (RT 2.0F, AT0.26, nTune) karta chodzi tak samo, co więcej, RT raportuje stałą częstotliwość - 839mhz... czyżby jakiś lock?

 

sprawdzałem na drv od eVGA z płyty i 97.92

 

ma ktoś jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z eVGA 8800gts 320M acs3...

Niezależnie jakich bym częstotliwości nie ustawił na pamiątkach w programach do o/c (RT 2.0F, AT0.26, nTune) karta chodzi tak samo, co więcej, RT raportuje stałą częstotliwość - 839mhz... czyżby jakiś lock?

 

sprawdzałem na drv od eVGA z płyty i 97.92

 

ma ktoś jakieś propozycje?

zainstaluj oprogramowanie na płytce i tam będzie coś takiego " Panel sterowania NVIDIA " tam jest zakłądka do sterowania grafą tym sobie pokręć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o instalowanie driverów Z płytki, to tak jak pisałem w poprzednim poście na nim też sprawdzałem, poza tym, jeśli chodzi Ci o narzędzie nVidii do podnoszenia zegarów, to również napisałem, że ntune też nie zmieniał memclocka...

Jeśli natomiast pod słowem "oprogramowanie" miałeś na myśli dostarczony przez evga soft do podkręcania, to byłbym wdzięczny jakbyś był bardziej precyzyjny i podał chociaż jego nazwę, bo na płycie jest driver, reader, reschanger i trialowy soft... a tym "sobie nie pokręcę" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły sie nowe beta stery do serii 8800 - ForceWare Vista 101.41.

 

Wiecje na: http://guru3d.com/

U mnie te stery wieszaja odtwarzanie filmow (sterownik video zatrzymal sie i zostal zrestartowany.....) jesli odtwarzam cos WMP (innym nie testowalem). Pozniej gdy probuje odpalic TV DVB komp sie wiesza. Wrocilem wiec do 100.65

 

@Kissiel sprobuj AtiTool 27 beta 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie te stery wieszaja odtwarzanie filmow (sterownik video zatrzymal sie i zostal zrestartowany.....) jesli odtwarzam cos WMP (innym nie testowalem). Pozniej gdy probuje odpalic TV DVB komp sie wiesza. Wrocilem wiec do 100.65

Cos masz skopane w systemie. U mnie dziala wszystko ok. A jakie masz kodeki do odtwarzania filmów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Jakim programem mozna sprawdzić ile dokladnie karta ma ramu? Stałem sie posiadaczem 8800 gts 320mb ale wszystkie programy tj. zakladka od sterowników, everest, podaja mi ze mam 640mb troche to dziwne. Karta jest firmy BFG. mam zainstalowane sterowniki ExtremeG 97.92. Dziękuję za pomoc.

Zmieniłem sterowniki na oficjalne i jest to samo 640MB.

 

Mógłby ktoś z posiadaczy 8800 gts 320MB sprawdzić ile mu pokazuje pamieci zakładka sterowników lub jakis inny program. Dzieki wielkie.

A czy po wlaczeniu kompa i przed ladowaniem systemu - nie pokazuje Ci ile masz pamieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikasz Prawy klawisz myszy--->ustawienia--->zaawansowane---->karta i tam bedzie napisane ile ma ramu grafika. Powinno byc 320mb, jak jest wiecej to masz farta :)

Edytowane przez all15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikasz Prawy klawisz myszy--->ustawienia--->zaawansowane---->karta i tam bedzie napisane ile ma ramu grafika. Powinno byc 320mb, jak jest wiecej to masz farta :)

No mi się też wydaje że kolega ma farta , bo tyle progsów aby się myliło , łącznie ze sterami - mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos masz skopane w systemie. U mnie dziala wszystko ok. A jakie masz kodeki do odtwarzania filmów?

K-lite. To sa jedyne stery, ktore sprawiaja mi takie problemy nie liczac tego, ze minimalnie spadla wydajnosc 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Jakim programem mozna sprawdzić ile dokladnie karta ma ramu? Stałem sie posiadaczem 8800 gts 320mb ale wszystkie programy tj. zakladka od sterowników, everest, podaja mi ze mam 640mb troche to dziwne. Karta jest firmy BFG. mam zainstalowane sterowniki ExtremeG 97.92. Dziękuję za pomoc.

Zmieniłem sterowniki na oficjalne i jest to samo 640MB.

 

Mógłby ktoś z posiadaczy 8800 gts 320MB sprawdzić ile mu pokazuje pamieci zakładka sterowników lub jakis inny program. Dzieki wielkie.

Najprosciej sprawdzic ile masz ramu na grafice to przy wlanczaniu kompa (najpierw wlancz monitor) pokaze ci sie w gornym lewym rogu przez chwile dane grafiki czyli pamiec, bios i takie tam.

Moze ci sie nie udac za pierwszym razem bo pokazuje dosc szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku jak botuje nic mi sie nie pojawia, sprawdzalem programem NIbitor i bios mam z 4 stycznia, czyli w sumie jeszcze 320 nie bylo. Zainstalowalem równiesz Viste i tam mi pokazuje równiesz 640MB, czyli chyba miałem farta :). Dzięki za pomoc

 

Moze czas na so.pwn.pl :?:

//Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku jak botuje nic mi sie nie pojawia, sprawdzalem programem NIbitor i bios mam z 4 stycznia, czyli w sumie jeszcze 320 nie bylo. Zainstalowalem równiesz Viste i tam mi pokazuje równiesz 640MB, czyli chyba miałem farta :). Dzięki za pomoc

No to gratulacje :) 400 w kieszeni...heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka - mam problem z kartą.

NMie wykrywa mi poarametrów karty, ani w zakladce sterowników, ani Riva Tuner - nigdzie.

Nie mogę również uruchomić 3DMarków.

Czy trzeba coś dodatkowo instalować?

Nie...nic nie trzeba.....a odinstalowywałeś poprzednie stery....po starej karcie...tu moze być problem....problem raczej po stronie systemu....a gry chodzą ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...nic nie trzeba.....a odinstalowywałeś poprzednie stery....po starej karcie...tu moze być problem....problem raczej po stronie systemu....a gry chodzą ok?

Systrem dopiero postawiony, gier jeszcze nie instalowałem.

Udało mi się odpalić smarka - źle zainstalowałem, ale dalej nie pokazuje ustawień karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Systrem dopiero postawiony, gier jeszcze nie instalowałem.

Udało mi się odpalić smarka - źle zainstalowałem, ale dalej nie pokazuje ustawień karty.

jaki system , jakie stery , jaki RT [ wersja ]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli włożę 8800gts do mojego zestawu, to zasilacz wyrobi? Mogę taką pożyczyć, żeby ją przetestować, ale nie mogę ryzykować jakiejkolwiek usterki.

Edytowane przez Arti_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...