Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Sam znalazłem takie miejsce np. tutaj, podczas, gdy w skąpcu najniższa cena to 1575, 75zł. Jeśli znajdziecie taniej, to rzućcie linkiem.

Tu jest taniej:

http://www.pcprojekt.pl/?/p__katalog_produ...320_bit_PCI_E_/

http://www.pcprojekt.pl/?/p__katalog_produ...320_bit_PCI_E_/

 

ale wez pod uwage koszty wysyłki

 

esc.pl ma promocje za 1zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100.87 wspominane jedną stronę wątku do tyłu.

Wszystko pieknie ladnie ale...W trakcie instalacji prosi mnie o podanie sciezki do pliku nvcpar.hl_.Sciagalem z kilku roznych stron i nadal to samo.Nie wiem co z tym fantem zrobic :)

 

Dopisek:

Bije sie w piers...

"Attention read this : the setup.exe is broken, you need to install these drivers the old-school way; thus:"

Tak to jest jak nie czyta sie instrukcji :)

Sprawdzimy tym sposobem :)

Edytowane przez Seriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie ladnie ale...W trakcie instalacji prosi mnie o podanie sciezki do pliku nvcpar.hl_.Sciagalem z kilku roznych stron i nadal to samo.Nie wiem co z tym fantem zrobic :)

 

Dopisek:

Bije sie w piers...

"Attention read this : the setup.exe is broken, you need to install these drivers the old-school way; thus:"

Tak to jest jak nie czyta sie instrukcji :)

Sprawdzimy tym sposobem :)

odinstaluj najpierw stare stery i dopiero potem zapodaj nowe - może pomże......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj najpierw stare stery i dopiero potem zapodaj nowe - może pomże......

Odinstalowalem stery,zainstalowalem nowe i SC DA nie dziala :) W razie czego zawsze moge wlaczyc viste ( 2 partycja ) i pograc...Troszke szkoda ale przeciez nie bede wycinac 3/4 systemu tylko po to by pograc w gre w ktora moge z powodzeniem grac na drugim systemie.

Grunt ze zmienilem pod xp sterowniki na nowe ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam szybkie pytanko czemu nie ma juz starego panela controlnego w sterach tylko ten beznadziejny nowy ???????????? tylko na serii 8800 go zlikwidowali ???????

pozdrawiam storm :)

 

na poprzednich stronach okolice konca grudnia jest napisane co trzeba zrobic zeby było po staremu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod Vistą da radę odpalić stary control panel, korzystając z tego triku?

 

pod xp sa modyfikowane stery znajdziesz je tu TweaksRUs maja opcje wyboru starego i nowego panela pod vista niestety nie sprawdzalem bo nie mam zainstalowanej ale chyba tez powinno dzialac :)

 

 

 

a tak btw pamieta ktos jak odpalic sc:double agent na winxp na 8800 ????????????????

 

 

pozdr :)

Edytowane przez storm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDK dx10 by nvidia

http://developer.download.nvidia.com/SDK/1...3d/samples.html

pare ciekawych demek, szczegolnie imo dym, material, metaballs, hdr.

czyżby rąbek tajemnicy z nowego marka... :rolleyes:

patrząc na rozdziałke i ilość klatek, to zabardzo niema się z czego cieszyć :( (demo hdr np)

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie czy pod xp bedzie wogóle dx10 ? czy bede musiał niestety viste kupic ?

mnie tez to martwi, ale niestety bedzie trzeba viste zainstalowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie czy pod xp bedzie wogóle dx10 ? czy bede musiał niestety viste kupic ?

Nie Dx10 tylko dla Visty ...zresztą 350pln za home premium cena spoko............a gierki chodzą super pod vistą ...więc ja już siedze na viście..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

Nie Dx10 tylko dla Visty ...zresztą 350pln za home premium cena spoko............a gierki chodzą super pod vistą ...więc ja już siedze na viście..........

niby fakt 350 zł nie jest to spora suma ale mam oryginalnego winowsa xp i teraz szkoda mi na viste wydawac bo jak by nie patrzec xp do smieci idzie a upgrade tyle kosztują ze sobie poprostu jaja z ludzi robią za system oem 350 zł a upgrade pewnie w 300 zł ledwo sie zamknie. paranoja. moim zdaniem jak mam legala xp to viste powinienem dostac góra za 100 zł upgrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by już się pokazać jakiś DZIAŁAJACY program do OC tej karty po Vistą x64. To zaczyna być juź frustrujące.

 

PS. Dodam, że nTune nie daję rady (pokazuje tylko zegary), Ati Tool 0.27 beta również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie czy temperatura 70 stopni po 6 godzinach siedzenia w windowsie to wysoka?? :D

chodzi mi o Asusa GF 8800 GTX standardowe chłodzenie powietrzem.Standardowe takty nic nie podkręcałem.

Edytowane przez M@+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie czy temperatura 70 stopni po 6 godzinach siedzenia w windowsie to wysoka?? :D

chodzi mi o Asusa GF 8800 GTX standardowe chłodzenie powietrzem.Standardowe takty nic nie podkręcałem.

Hmmm wszystko zależy od przeciągu w budzie.....mój ma 58-60 max w windzie , bez znaczenia ile siedze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinam sie do pytania Dem-A czym krecic pod vista bo jak narazie to nic nie dziala zna ktos jakis sposob na krecenie G80 ??????????????

 

RT, nTune,AtiTool , nie działaja :(

 

pozdrawiam storm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktos moze 800GTS od leadteka? jesli tak, to jakie plyty dostajemy z karta? najlepiej pod tym wzgledem asus chyba wypada... 3dmark2k6, ghost recon i gti racing :) waham sie miedzy leadtekiem a asusem, i dolaczone oprogramowanie moze miec w tej chwili najwiekszy wplyw na moj wybor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktos moze 800GTS od leadteka? jesli tak, to jakie plyty dostajemy z karta? najlepiej pod tym wzgledem asus chyba wypada... 3dmark2k6, ghost recon i gti racing :) waham sie miedzy leadtekiem a asusem, i dolaczone oprogramowanie moze miec w tej chwili najwiekszy wplyw na moj wybor :D

http://www.generation-3d.com/view_image.ph.../bundle-gts.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...