Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzepetto

Weź nie udawaj, że nie rozumiesz MY nie gramy na takich monitorach więc dla nas to by była kasa w błoto. Oczywiście jak ktoś ma wypasiony monitor to bez GTX się nie obejdzie i wydatek się opłaci.

 

Nie każdy musi jechać na Hi-End i właśnie dla takich ludzi są karty mid-range jak 320 MB 8800 GTS.

8800 gts 320 to jeszcze highend tylko ze niski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dzepetto

a 640 to juz zapewne low end :P

wszystko 8800 to highend

jezeli 8800 gts 320 midend to 640mb wersja totez midend ale nie bede deprecjonowal twojej karcioszki

320mb jest najslabsza z highendu z racji kastracji co w niektorych przypadkach moze wplywac na wydajnosc a ktora nromalnie jest taka sama jak wersji 640mb

 

mozna zreszta przyjac ze wysztko co jest w stanie miec powyzej 10000 smarkow 2006 to highendzik

 

No a jezeli komus sie nie podoba ze 8800 gts 320 to highendzik to niech idzie do psychoterapeuty

 

midend to bedzie badziew pokroju 8600 gts wiec umiesczanie 8800 gts 320 w tym towarzystwie to jest wrecz obraza

Edytowane przez dzepetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, ale nie znalazłem odpowiedzi dlatego zapytam, może będziecie wiedzieli. Mam np. 8800GTS i mogę sobie ustawiać wydajność w trybie 2D i 3D. Czy mogę w trybie 2D ustawić wydajność na 10-20% pełnej mocy karty i czy wówczas o te 80-90% spadnie pobór prądu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dzepetto

Tak sobie pomyślałem, ale nie znalazłem odpowiedzi dlatego zapytam, może będziecie wiedzieli. Mam np. 8800GTS i mogę sobie ustawiać wydajność w trybie 2D i 3D. Czy mogę w trybie 2D ustawić wydajność na 10-20% pełnej mocy karty i czy wówczas o te 80-90% spadnie pobór prądu?

tak jak wszystkie karty czestotliwosc gpu mozna zmienic w rivatuner chyba na 250mhz natomiast trzeba wylaczyc testowanie sterownika.Pobor pradu idle znaczaco spada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem skąd miałem te dropy w wydajności w BF2. To przez Q&Q, wyłączyłem teh szajs i jak ręką odjoł. Dziwne bo jak miałem Athlona 3500 i 7900GT to przy włączonym Q&Q problemów z wydajnością nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem skąd miałem te dropy w wydajności w BF2. To przez Q&Q, wyłączyłem teh szajs i jak ręką odjoł. Dziwne bo jak miałem Athlona 3500 i 7900GT to przy włączonym Q&Q problemów z wydajnością nie było.

a było tyle rabanu robić ??...... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy mial/ma ktos 8800GTS/GTX na ASRocku 939Dual-SATAII ?

 

bo mam watpliwosci czy by wszedl ;/ bo chyba chlodzenie by zawadzalo o kondensatory :(

Ja mam już od ok. miesiąca 8800GTS i weszła bez problemów - trzeba tylko uważać na kabel od sata2 bo złącze wychodzi dokładnie pod kartą!

Edytowane przez rafilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiej masz firmy? tzn. bo chyba tylko EVGA by mogla nie wejsc (ma takie dosc rozlegle chlodzenie)

 

i jeszcze jedno pytanko grafika nie wystaje za mobo?

 

 

thx za info

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leadteka.

Grafa nie wystaje za płytę, jej koniec jest równy z ostatnim slotem pamięci. Ale jak wepniesz dodtkowe zasilanie to wtyczka wystaje po za mobo. Ogólnie to trochę duża ale w moim thermalteku eclipse zmieściła się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak asusy wypadaja w oc waszym zdaniem

 

Dziś przyszła paczka z ASUSEM GTS 640MB , aktualnie działa 500/800@600/1000 i jest wszystko OK :)

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy mial/ma ktos 8800GTS/GTX na ASRocku 939Dual-SATAII ?

 

bo mam watpliwosci czy by wszedl ;/ bo chyba chlodzenie by zawadzalo o kondensatory :(

ja miałem GTX na tym asrocku i nie ma najmniejszych problemów... momo wszystko po miesiącu przesiadlem sie na c2d bo moj 3200@2,4ghz był troche zamało dla tej karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za odp... jednak jak doczytalem to problemy z wejsciem miala tylko EVGA z tym swoim systemem chlodzenia :)

 

jak nie kupie x0 to moze zagosci gf8800, a pozniej cala zmiana platformy

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... bo jestem noga z elektroniki...

Chodzi mi o taką sprawę:

W wymaganiach dot. kart graficznych np. KLIK spotkać się można z podaniem minimalnych (zalecanych?) natężeń na linii 12V (tutaj: 26A).

Jak to należy odczytywać? Np. TAKI ZASILACZ to moim zdaniem potwór (4 linie 12V i ogromna moc), ale jeśli patrzeć na pojedynczą linię 12V to ma tylko (?) 20A każda jako maksimum. Czegoś chyba nie kojarzę :? Czy chodzi sprzedawcy karty o ŁĄCZNE maksymalne obciążenie na wszystkich liniach 12V w zasilaczu? Bo raczej niemożliwym, że np. ten Tagan nie "uciągnie" tego 8800GTS-a

Ja mam cuś takiego KLIK. Czy wystarczy? (C2D6600 bez O/C, 1xdysk, 1xDVD-RW itp. standard)

 

Boże, pomóż mi to zrozumieć :mur: :wink:

Edytowane przez Michi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje tylko wersja 640MB :)

mam ja za 1470, leadteka mam za 1360... tylko ze bym musial czekac na niego zanim dostawa bedzie, bo ostatnia sztuka poszla wczoraj :( nie wiem co robic :(

 

przypuszczam ze gigabyte kreci sie jak wszystkie inne 8800GTS, jakos ze rozni sie od nich tylko naklejka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-mess- gdzie tak tanio jest 8800gts 640MB ?

wejdz na skapiec.pl i w wiltrowaniu kart graf wybierz co chcesz to ci wyskaczą najtansze propozycje. ja w piatek kupilem leadteka 8800 GTS640 za 1385zl + koszty wysylki, a teraz juz widze ze poszly do gory na 1394zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...