Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

JAKIM programem podkrecimy 8800gtx pod vista x64?

Na razie żadnym. Przynajmniej u mnie nie działa żaden (Ati Tool 0.27 beta, Riva Tuner, PowerStrip, nTune).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie żadnym. Przynajmniej u mnie nie działa żaden (Ati Tool 0.27 beta, Riva Tuner, PowerStrip, nTune).

Rzeczywiscie chyba zadnym. Mysllalem ze da sie pdrecac ntune - ale niestety nie da sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam juz swojego gb 8800GTS 640MB :)

jutro reszta gratow dojdzie, i zaczne testowac.

bundle slaby, cywilizacja 4 i call of juraez, ogolnie syf, asus sie pod tym wzgledem lepiej prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dzepetto

JAKIM programem podkrecimy 8800gtx pod vista x64?

nbitor

 

A ja mam chrabke na ultre , która ma wyjść w maju ponoć....opyle swoja dołoże i będzie git , tylko na testy poczekam pod DX10 jakieś.

a samemu nie umiesz dac wiekszych taktow aby miec ultre 650/2000 i bedzie ultra

bulic dla sportu aby otrzymac to samo tylko z firmowo podniesionymi mhz :o

 

sztuka dla sztuki

Edytowane przez dzepetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nbitor

a samemu nie umiesz dac wiekszych taktow aby miec ultre 650/2000 i bedzie ultra

bulic dla sportu aby otrzymac to samo tylko z firmowo podniesionymi mhz :o

 

sztuka dla sztuki

No jak tylko taktami będzie się różnić to odpuszcze wymiane spoko , do puki specyfikacji karty nie będzie to tylko gdybam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wgrać zmodyfikowany bios ( z podniesionymi zegarami) spod DOSa za pomocą dyskietki startowej i programu NVFLASH.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie "plotki" zawsze elektryzuja... oczywiscie, ze kazdy by sie cieszyl - ale prawdy w tym "newsie" moze byc tyle, co nic :)

I to moze być właśnie ta Ultra co ma wyjśc w maju :D 160 na pokładzie...a nie 128 ....no ale może to ploty tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla spragnionych krecenia w vista - ExperTool http://www.gainward.net/support/index_uk/ teoretycznie powinno dzialac ;)

no i nowe bety - 101.02 ftp://61.191.219.88/phk/NVIDIADispla...101_02)int.rar pass: sbp2mm http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1609

enjoy ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

WTF, czyżbym znów kupił najgorsze ścierwo na rynku? ten leadtek nie ma zamiaru przejść testu w 3dmarku2006 pokręconym nawet o 20Mhz ?

kręcę atitoolem, może o czymś nie wiem. wybaczcie pytanie ale dopiero się przesiałem z x1900xt

 

ps. czy tagan 480w może być za mały do tego zestawu?

btw, od momentu zakupu 8800, komputer nie może sie zresetować, trzeba mu ręcznie pomóc.... co to może być?

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

WTF, czyżbym znów kupił najgorsze ścierwo na rynku? ten leadtek nie ma zamiaru przejść testu w 3dmarku2006 pokręconym nawet o 20Mhz ?

kręcę atitoolem, może o czymś nie wiem. wybaczcie pytanie ale dopiero się przesiałem z x1900xt

 

ps. czy tagan 480w może być za mały do tego zestawu?

btw, od momentu zakupu 8800, komputer nie może sie zresetować, trzeba mu ręcznie pomóc.... co to może być?

Stery lub system.........zaśmiecony...u mnie atitool zwalił zamykanie z klawisza , trzeba przez panel rozwinąć pasek i zamknij......postaw nowy system... Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery lub system.........zaśmiecony...u mnie atitool zwalił zamykanie z klawisza , trzeba przez panel rozwinąć pasek i zamknij......postaw nowy system...

System po zmianie z ATI na GF postawiłem od nowa. Stery tweakrus 97.xx

Sprawdzę inne, tylko które?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Moj nastepca - rosnie powoli, wiec radze robic wyniki, poki mozna. Nadchodzi nowa sila :wink: Jacus - moj syn.

 

Dołączona grafika

 

Ale do przejdzmy do celu, czyli Galaxy GF 8800GTS 320MB.

 

Test setup :

 

MSI P6N 680i SLI @ stock cooling/ no mod

X6800 5 B1 @ dual stage cascade

Galaxy GF 8800GTS 320MB @ 600/1000MHz - wiecej nie leci, pomimo temp GPU na poziomie 50C load

2 x 512MB Kingmax DDR2 800MHz CL 5 - normalny ram nie dojechal na wczoraj :-|

BQ 500W

 

Nr 1. mobo ma takiego droopa, ze to sie w glowie nie miesci :mur: 1.8V bios = az 1.75V idle i jakies 1.73 load. Smiech na sali te referencyjne mobo nV.

 

Wyniki z 01, 03 i 05.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Malo jakos, ale czego sie spodziewac po GTS i jeszcze 320MB. O ile w 01 pkt sa za proca to reszta miezerna, no moze z wyjatkiem 05, bo prawie 20k nastukal.

 

W wtorek GPU @ DI + vgpu i vmem i lepszy ram do tego zestawu.

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;)

 

Racuch - mody analogiczne jak do GTX i GTS 640MB. Te grafy maja ten sam kontroler napiecia GPU i Mem.

 

500 lub 400 Ohm dla vgpu i 25 lub 20K Ohm dla vmem. Tu jak kto woli, jesli chcesz miec wieksze vgpu/vmem na starcie, to stosujesz mniejsza rezystencje.

 

Mozesz tez zastosowac pencil mody z VR-Zone ;)

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś przetestowałem swoją 320-tkę. Z tym, że w moim przypadku, o wiele mniej ekstremalnie (zwłaszcza na CPU ;P )

Ustawienia, jak w sigu. Ram 450 @ 5-5-5-15

GPU - AC

CPU i NB - WC

 

Wyniki raczej lajtowe :D

 

01: 53853

03: 30927

05: 18585

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...