Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dziś przetestowałem swoją 320-tkę. Z tym, że w moim przypadku, o wiele mniej ekstremalnie (zwłaszcza na CPU ;P )

Ustawienia, jak w sigu. Ram 450 @ 5-5-5-15

GPU - AC

CPU i NB - WC

 

Wyniki raczej lajtowe :D

 

01: 53853

03: 30927

05: 18585

No to widze, ze koniecznie musze zmienic mobo na Bad Axe, bo ta MSI jest dla mnie zbyt wybrykana. Ot cale 680i i ja.

 

O ile 01 i 05 mam dosc znacznie wyzsze, to 03 = :unsure:

 

Gratki za wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przyłącze do gratulacji dla Devilka :)

Co by nie robić OT: sprawdzał ktoś już sterowniki 101.02

 

edit:

coś długo mi się zeszło z pisaniem i atom3k był pierwszy

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze, ze koniecznie musze zmienic mobo na Bad Axe, bo ta MSI jest dla mnie zbyt wybrykana. Ot cale 680i i ja.

 

O ile 01 i 05 mam dosc znacznie wyzsze, to 03 = :unsure:

 

Gratki za wyniki.

Przede wszystkim gratulacje potomka B-)

 

Faktycznie cos niski ten wynik w 03... i nie da sie chyba ukryc, ze wynik wiecej od grafy zalezy niz od CPU.

Jeszcze za czasow jak moj komp byl w calosci, to przy 650/1000 i procku E6300@3,15GHz bylo 31238pkt

Dołączona grafika

 

Nie mam na razie zadnego innego ORBa do wynikow po podkreceniu... 3DMark06 - 10795 przy C2D@3,15GHz i GTS@650/1080... ale moze juz niedlugo cos pokaze :) B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

WTF, czyżbym znów kupił najgorsze ścierwo na rynku? ten leadtek nie ma zamiaru przejść testu w 3dmarku2006 pokręconym nawet o 20Mhz ?

kręcę atitoolem, może o czymś nie wiem. wybaczcie pytanie ale dopiero się przesiałem z x1900xt

 

ps. czy tagan 480w może być za mały do tego zestawu?

btw, od momentu zakupu 8800, komputer nie może sie zresetować, trzeba mu ręcznie pomóc.... co to może być?

Jesli twoja zasilka ma 2 linie 12v to z tylu powinienes miec przelacznik split(2 slabsze linie-u mnie 20A kazda) lub combined(jedna mocniejsza-u mnie 30A) W moim przypadku na split mozna bylo zapomniec o kreceniu nawet system byl lekko niestabilny. Jest to oczywiste skoro nvidia jako miniumum zaleca wlasnie 30A na lini 12v, widac u mnie mniej nie sprawdzalo sie, co nie znaczy ze u innych bedzie tak samo. Po ustawieniu 30A wyniki oc leadteka masz w sigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli twoja zasilka ma 2 linie 12v to z tylu powinienes miec przelacznik split(2 slabsze linie-u mnie 20A kazda) lub combined(jedna mocniejsza-u mnie 30A) W moim przypadku na split mozna bylo zapomniec o kreceniu nawet system byl lekko niestabilny. Jest to oczywiste skoro nvidia jako miniumum zaleca wlasnie 30A na lini 12v, widac u mnie mniej nie sprawdzalo sie, co nie znaczy ze u innych bedzie tak samo. Po ustawieniu 30A wyniki oc leadteka masz w sigu.

Dzięki za odpowiedź. Mam to http://mcs.pc.pl/produkt299.html i żadnego przełącznika nie mam. Rozumiem, że do momentu zmiany zasiłki nie mam co myśleć o kręceniu karty? Stere wgrałem oryginalne i niewiele to dało.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies nan necie widzialem testy ile faktycznie potrzebuje 8800gts i wyszlo im ze stabilny byl gdzies od 25A na lini 12v. Nie pamietam tylko jakie mieli zasilacze w tych testach, wiec twoj tagan powinien byc ok :blink: Proponuje zmierzyc pod obciazeniem co sie dzieje na poszczegolnych liniach. Ja po zmianie z 7900gs odinstalowalem tylko stery driver cleanerem. Nawet atiitool sie nie rzucal i zostal. Wyniki to ~10800 w 3dm 06 i ~17300 w 3dm 05 czyli w normie. Nie bardzo wiem jak cie wiecej pomoc. Sproboj moze faktycznie na swiezym systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

moj nowy 8800gts wyswietla artefakty (takie male biale kropki pojawiajace sie zarowno w 2di3d, a pod vista karta nawet wywala OS).

w faq jest napisane, ze ta karta wymaga zasilacza 450W.

w instrukcji od mojej karty (gigabyte) jest napisane 400W. ja wlasnie posiadam chieftec'a 400W z napieciami 12v1-14a i 12v2-15a.

co jest bardziej prawdopodobne - za slaby zasilacz czy uszkodzona karta?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

moj nowy 8800gts wyswietla artefakty (takie male biale kropki pojawiajace sie zarowno w 2di3d, a pod vista karta nawet wywala OS).

w faq jest napisane, ze ta karta wymaga zasilacza 450W.

w instrukcji od mojej karty (gigabyte) jest napisane 400W. ja wlasnie posiadam chieftec'a 400W z napieciami 12v1-14a i 12v2-15a.

co jest bardziej prawdopodobne - za slaby zasilacz czy uszkodzona karta?

pozdrawiam

 

za słaby zasilacz, napisz reszte twojego konfigu, odłacz niepotrzebne rzeczy, procesor pusc na default i sprawdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za słaby zasilacz, napisz reszte twojego konfigu, odłacz niepotrzebne rzeczy, procesor pusc na default i sprawdz

athlon 64 4000+, gigabyte 8800 gts 320mb (nie krecona) 3x512 ramu, hd sata 250gb, 2xDVD, MSI k8neo, k.muzyki.

wszystko na defaultowych ustawieniach. wczesniej odlaczalem dvd, krate, ale niestety nie pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uzywasz XP, to proponuję zjechać kursorem myszki w prawy dolny narożnik ekranu, zaczekać na komunikat, a następnie uruchomić szare komórki. Tylko pamietaj, masz na to jeszcze tylko 1 godz i 22 minuty. Później możesz tego nie pojąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uzywasz XP, to proponuję zjechać kursorem myszki w prawy dolny narożnik ekranu, zaczekać na komunikat, a następnie uruchomić szare komórki. Tylko pamietaj, masz na to jeszcze tylko 1 godz i 22 minuty. Później możesz tego nie pojąć :P

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhyhhyhy nic tylko sie chlastac hehehheh niektórzy zapomnieli jaki dzis dzien mamy :) a raczej jaki wczoraj był :)

 

a tak btw. co do wypowiedzi Devilka i modow dla 8800 generalnie chodzi o pencil mody to z tego co wiem to jest tylko pencilmod dla mem dla gpu nie widzialem nie myle sie Devill ????????????

 

pozdr :)

Edytowane przez storm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dzepetto
athlon 64 4000+, gigabyte 8800 gts 320mb (nie krecona) 3x512 ramu, hd sata 250gb, 2xDVD, MSI k8neo, k.muzyki.

wszystko na defaultowych ustawieniach. wczesniej odlaczalem dvd, krate, ale niestety nie pomoglo.

to nie zasilka napewno moze plyta ci sie gryzie albo trafil ci sie trefny egzemplarz --> gwara

 

zreszta daj proca na 1.1V 1200mhz odlacz cdromy karte muzyki

 

jestem pewien ze napewno to nie jest zasilka

 

sprawdz karte na innym kompie moze w jakims sklepie

 

zasilka klasy chiefteca

2558688[/snapback]

za słaby zasilacz, napisz reszte twojego konfigu, odłacz niepotrzebne rzeczy, procesor pusc na default i sprawdz

bzdura

 

Gdzies nan necie widzialem testy ile faktycznie potrzebuje 8800gts i wyszlo im ze stabilny byl gdzies od 25A na lini 12v. Nie pamietam tylko jakie mieli zasilacze w tych testach, wiec twoj tagan powinien byc ok :blink: Proponuje zmierzyc pod obciazeniem co sie dzieje na poszczegolnych liniach. Ja po zmianie z 7900gs odinstalowalem tylko stery driver cleanerem. Nawet atiitool sie nie rzucal i zostal. Wyniki to ~10800 w 3dm 06 i ~17300 w 3dm 05 czyli w normie. Nie bardzo wiem jak cie wiecej pomoc. Sproboj moze faktycznie na swiezym systemie.

gdzies :damage_wall: gdzie

czy mozna rozumiec gdzies w kogos nocnych snach :lol2:

Edytowane przez dzepetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu bede mial 8800gts-a Leadtek-a wiec mysle ze trafi mi sie jakas dobra sztuka mam taka nadzieje :D

Wszystkie Leadteki jakie miałem kręciły sie spoko a miałem ich z 6, mój GTX idzie na 640/1000 - wyżej nie kręciłem...

 

witam.

moj nowy 8800gts wyswietla artefakty (takie male biale kropki pojawiajace sie zarowno w 2di3d, a pod vista karta nawet wywala OS).

w faq jest napisane, ze ta karta wymaga zasilacza 450W.

w instrukcji od mojej karty (gigabyte) jest napisane 400W. ja wlasnie posiadam chieftec'a 400W z napieciami 12v1-14a i 12v2-15a.

co jest bardziej prawdopodobne - za slaby zasilacz czy uszkodzona karta?

pozdrawiam

Moim zdaniem to też nie zasiłka , tak jak ktoś radził , sprawdz na innym kompie lub w serwisie w sklepie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies :damage_wall: gdzie

czy mozna rozumiec gdzies w kogos nocnych snach :lol2:

 

Widzę po twoim długim stażu na forum, nie potrafisz już zadawać konkretnych pytań. Z reguły nie reaguję na zaczepki, gdyż ich autorzy leca z banem niedługo pózniej. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...