Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Thx.

Mam te same stery i wersję gry, ale się wywala, często po naciśnięciu Esc zamiast do menu wylatuje do windy i przy ładowaniu gry się wiesza.

Moim zdaniem stawiam na ram , miałem tak kilka razy jak miałem 2 G jeszcze tylko , pokombinuj ze swapem , albo odkręć pamiątki lub inne czasy im zapodaj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez te stery 101,70 wysypuje sie umnie c&c pod vista, po jakims czasie, sa szybsze ale wywala na pulpit, na sterach 100,65 wszystko ok,

jedynie nie umie sobie poradzic zarowno w 100,65 jak i 101.7 z vsync, mam scinanie w pro evo 6 , i nie idzie tego wyeliminowac , tak jakby vsync nie dzialalo,

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez te stery 101,70 wysypuje sie umnie c&c pod vista, po jakims czasie, sa szybsze ale wywala na pulpit, na sterach 100,65 wszystko ok,

jedynie nie umie sobie poradzic zarowno w 100,65 jak i 101.7 z vsync, mam scinanie w pro evo 6 , i nie idzie tego wyeliminowac , tak jakby vsync nie dzialalo,

Blue masz rację te stery są szybsze ale więcej z nimi problemów niż pożytku, wróciłem do 100.65 i S.T.A.L.K.E.R. chodzi jak marzenie :).

@Konio68 w rozdziałce 1680x1050 mam około 65 fps, ze wszytkim na maksa, także myślę że jest oki. Karta i procek bez oc.

 

Pozdro

Edytowane przez HawkEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hauturnik

jesli to prawda, to i tak ati słabo wypada. taki okres po premierze 8800gtx i tylko takie niewielkie przewagi, słabo

tak gts od amdati (vel xt) wali po lbie gtx od nvidia. To naprawde slabo wypada tak :mur:

 

xtx zniszczy wszystko na swojej drodze

amd power :D

amd rulez :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak gts od amdati (vel xt) wali po lbie gtx od nvidia. To naprawde slabo wypada tak :mur:

 

xtx zniszczy wszystko na swojej drodze

amd power :D

amd rulez :-P

Moze to przez to, ze jeszcze kawy nie pilem... ale nic-a-nic nie skumalem z tego co zes tu napisal... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hauturnik

Moim zdaniem porażka AMD , oczywiście patrze na 12080 z AA w zwyz ok 2-4% po pół roku ..hehehe ....do tego 100W więcej wyciąga z kompa....jak to prawda to AMT to kicha i tyle...

pol roku po premierze nvidia jescze sie boryka ze sterami

a amdati jecze nie wydala karty a stery maja juz byc niby super gites

 

Moze to przez to, ze jeszcze kawy nie pilem... ale nic-a-nic nie skumalem z tego co zes tu napisal... :blink:

r600xt to jak gts u nvidia a mimo to puknela 8800 gtx'a

 

r600 xtx

r600 xt

r600 xl

 

g80 gtx

g80 gts

g80 gts 320

 

:lol:

Edytowane przez hauturnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol roku po premierze nvidia jescze sie boryka ze sterami

a amdati jecze nie wydala karty a stery maja juz byc niby super gites

r600xt to jak gts u nvidia a mimo to puknela 8800 gtx'a

 

r600 xtx

r600 xt

r600 xl

 

g80 gtx

g80 gts

g80 gts 320

 

:lol:

Przestań tu pieprzyć głupoty........naczytałeś się w necie i się podniecasz... z czego się cieszysz ze ATI po pół roku wyda grafe szybszą o kilka procent ... to smutne [ pół roku ] jak tylko wyjdzie [ moze w Maju ten twój R600 ] to NV ma już napewno coś nowego co zmiesza go z błotem...choć mi to akurat dynda...Dziwne jakby wydali grafe o takiej samej wydajnosci albo gorszej - byłaby porażka....a stery [ciach!]ły piszesz choć nie masz pojęcia ... a skąd wiesz ze stery ati będą super - bo naczytałeś się w necie.....oj szkoda mi ciebie....jesteś jakimś fanatykiem jak tak to do współczuje :D wylej sobie kubeł zimnej wody.......a te wszystkie testy na razie to można sobie w dupsko wetknąć , najpierw niech wyjdzie ten R600 a potem wiarygodne i neutroalne serwisy to porównają....a nie jakieś bzdurne słupki...oczywiście wszystko pod warunkiem że wyjdzie ten WSPANIAŁY SZATAN POGROMCA R600 :lol2: Zresztą z ilosci energi jaką ma pobierać to musi być POTWÓR z głośnym śmigłem do schłodzenia bereta :lol2: Idz do działu ATI i tam się podniecaj ...ile masz lat 12 , 15 ....kiedyś wyrośniesz z tego na razie sobie odpuść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konio68 nie ma co się tak gorączkować :) Kolega robi małe zamieszanie tymi wynikami, jak również nie mniejsze zamieszanie powoduję Swoimi tendencyjnymi tekstami :D Jedyna opcja to zignorować :-|

 

Nie wiem jak Ty, ale ja bardzo mocno trzymam kciuki za Amd, żeby wydało bardzo udany produkt :? pozdro

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konio68 nie ma co się tak gorączkować :) Kolega robi małe zamieszanie tymi wynikami, jak również nie mniejsze zamieszanie powoduję Swoimi tendencyjnymi tekstami :D Jedyna opcja to zignorować :-|

 

Nie wiem jak Ty, ale ja bardzo mocno trzymam kciuki za Amd, żeby wydało bardzo udany produkt :? pozdro

Oczywiście ........liczy się produkt nie firma i mam nadzieję że R600 będzie faktycznie szybszy co wszystkim wyjdzie na dobre , NV pogoni z optymalizacją sterów i cenami .....Każda grafa jest dobra , która spełnia nasze oczekiwania co do wydajnosci ...i jakośći generowanego obrazu.....a to ze kupuje się karty za cięzką kasę a za pół roku wychodzi coś nowego to normalne ...zawsze będzie rywalizacja cenowa i wydajnościowa.....takie jest życie...następną grafe kupje dopiero jak wydajnosc nastepcy wzrośnie do 30% przynajmniej a dołozona kasa nie przekroczy 800 pln. i wyjdą gry , które w 1280 z AA i AF zabiją obecną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu powiedzialem, ze jako 1 w PL przebije 70k w marku 03 ;) No coz wtedy sie nie udalo z roznych powodow. W tym czasie Malik ( pozdro ) probowal, ale nie udalo mu sie to do konca. Jednakze :D

 

 

Doswiadczenie rosnie wraz z praktyka ;)

 

OC Team Poland ustanawia nowe rekordy polski w markach z rocznika 2003 i 2005. Tak na rozgrzewke :rolleyes:

 

 

Setup :

 

X6800

nV 680i SLI

2 x EVGA 8800GTX ACS3

2 x 1GB G.Skill 8500

Tagan Turbo Jet 900W

BBP Cascade

 

Compare 05

 

Compare 03

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu powiedzialem, ze jako 1 w PL przebije 70k w marku 03 ;) No coz wtedy sie nie udalo z roznych powodow. W tym czasie Malik ( pozdro ) probowal, ale nie udalo mu sie to do konca. Jednakze :D

Doswiadczenie rosnie wraz z praktyka ;)

 

OC Team Poland ustanawia nowe rekordy polski w markach z rocznika 2003 i 2005. Tak na rozgrzewke :rolleyes:

Setup :

 

X6800

nV 680i SLI

2 x EVGA 8800GTX ACS3

2 x 1GB G.Skill 8500

Tagan Turbo Jet 900W

BBP Cascade

 

Compare 05

 

Compare 03

Pozdrawiam.

Czapki z glow, rece do oklaskow :!: Teraz jeszcze zawalczyc w 2oo6 i zwyciestwo na kazdym froncie... Gratulacje :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

cienki bolek ten 8800 gtx

stary spoko... ATI sporo czasu się grzebało z tym R600 i nadal się grzebie, a lepsza jest tylko o pare procent... poczekaj na 8900 :) To będzie dopiero miazga..Wtedy takze napisz posta ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy wierzycie w wiarygodność wyników z tego wykresu? Nawet jeśli tak będzie naprawdę, to ten wykres to fake.

Crysis demo jeszcze nie wyszło, a tu jakiś turecki serwis ma wyniki i w dodatku również ma R600.

Dlatego jak ktoś przedstawia takie wyniki a karty jeszcze nie ma jak i dema crysis to mnie śmiech ogarnia i tyle do tego się podnieca a karty typu G80 czy R600 zna tylko z netu... :lol2: Do puki jakieś wiarygodne serwisy testu nie przeprowadzą to te wszystkie wykresy można sobie między półki wsadzić.

Do tego ten sam serwis podaje słupki 06 gdzie R600 dostaje po tyłku , no ale fan ATI tego nie linkował ...heheh

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czytał może ktoś z Was ten temat??

 

http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=89731

 

Konkretnie chodzi o stery 158.16 które mają dawać podobno niezły skok wydajnościowy kartom GF8.... Info pochodzi z bardzo wiarygodnego źródła.... Myślicie ze to prawda??

 

Tutaj skrin z 3D Marka 06 na GF8800GTX

http://www.nvnews.net/vbulletin/attachment...mp;d=1176642396

 

Stery wydają się byc pod XP ale pewnie pod Vistę tez wyjda....

 

Bardzo jestem ciekaw czy rzeczywiście te stery istnieją :wink: Miejmy nadzieję ze tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco a próbowałes juz może?? Czy naprawdę są wyraźnie lepsze od pozostałych??

 

Tak a propos to ciekawe czemu NVIDIA tak wyraxnie pezeskoczyła w...numeracji sterów - ze 101.xx na 158.xx B-)

BTW. Tutaj są jakieś wyniki testów shaderów z jakiegoś benchmarka....

 

http://66.249.91.104/translate_c?hl=en&amp.../language_tools

Edytowane przez Domell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na super stery pod Vistę.. :cry:

Ja też :(

 

PS

Jeżeli komuś przy próbie zapisu lub wyjścia do menu wylatuje S.T.A.L.K.E.R. pod Vistą to tu jest rozwiązanie. U mnie własie był ten problem, a nie stery czy pamięci czy oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Vistę mają być stery w wersji 158.14.... Miejmy nadzieję ze skok w numeracji przełoży się na skok jakościowy i wydajnościowy względem poprzednich wersji :wink:

Edytowane przez Domell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...