Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też :(

 

PS

Jeżeli komuś przy próbie zapisu lub wyjścia do menu wylatuje S.T.A.L.K.E.R. pod Vistą to tu jest rozwiązanie. U mnie własie był ten problem, a nie stery czy pamięci czy oc.

Faktycznie zapomniałem , to samo tyczy się gothic III :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie chcą się zainstalować, wypluwając komunikat, iż nie mozna skopiować plików (i podane są nazwy tych plików).

sprawdz to zrodelko

http://www.laptopvideo2go.com/forum/index....showtopic=13625

ponoc stery poprawiaja duzo bledow i chyba pierwsza seria 1xx.xx w ktorej dziala SLI :rolleyes: . wieczorne testy wiele wyjasnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmigaja tylko jakiś error po restarcie, wszystko jak narazie dziala. Tak z ciekawości sprawdziłem też tego mojego BFG czy pamięci pójda z magicznych 845 wyżej i tu zaskoczenie bo poleciały na 915. Może to przypadek ale takie stery mi pasują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zainstalowałem te stery. W Test Drive Unlimited, FPS identyczny jak przy sterach 97.94.

nie wiem Panowie, gdzie dokladnie byl problem, ze stery nie chialy wam sie instalowac. ale widze, ze laczy was jedno - 8800gts 320MB. moze tu byl problem :huh:

w kazdym badz razie imho warto zawalczyc z ich instalacja. wzrost framerate przynajmniej o te 10%. stalker poszedl do gory. znikl problem z mgla w source. o 3dmarkach nie wspominam, ale tu tez bardzo przyjemny skok ;) ponoc dziala tez fsaa w r6:v, ale tego nie sprawdzalem

imho jezeli tak maja wygladac nastepne oficjalne stery, to nv idzie w bardzo dobrym kierunku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbliżający się termin wyjścia R600 zmobilizował panów z NV do lepszej pracy nad sterownikami.

Albo mają już gotowe tylko czekają na premiere r600 i jego wyniki....aby tylko za pomocą sterów zawojować......i nie wystraszyć konkurencj przed kolejną premierą.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem o tym wspomnieć ale ostanio na forum modne jest stwierdzenie o wróżkach i kryształowych kulach, więc wolałem się nie wychylać :)

no fakt .........za 1-2 miechy będziemy mieli sprawę jasną co do sterów....i optymalizacji dla g80 raczej.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe sterowniki wygladaja zachecajaco , nie ma tego problemu z dymem w CS:S co mnie ogromnie cieszy :lol2: i wyniki w 3dmarkach podskoczyly wiec czego chciec wiecej :lol: dodam ze nie mialem problemu z instalacja (posiadam 8800gts 320mb wersje)

 

Pare wynikow do porownania. Robione na ustawieniach 24/7 czyli bez oc na grafie:

 

------------------------------------------

e6600@3280mhz

2x515 ddr2 4-4-4-12 410

Gigabyte DS3

evga 8800GTS 320mb - stock

OCZ Powerstrem 600 SLI

 

------------------------------------------

 

97.94 vs 158.16

 

3dmark 2001

 

51364 vs 52780

CL-668.9 vs CL-685.9

CH-199.2 vs CH-201.2

DL-990.1 vs DL-1011.0

DH-504.4 vs DH-514.3

LL-711.3 vs LL-710.5

LH-285.1 vs LH-286.3

N-394 vs N-433.5 :legal: :zonk:

-----------------------

 

3dmark 2005

 

15590 vs 16365

 

-----------------------

 

3dmark 2006

 

8889 vs 9352

-----------------------

 

Wybaczcie ze bez linkow do ORB`a ostatnio brak czasu na cokolwiek w domu :mur: , jutro moze cos powalcze z oc na nowych sterach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie smarkami podneicacei jak mialem 6600gt na oficjalnych sterach 3200 a na nieofficjalnych 2200 mialem w 05. Z tym ze na 2 sterach plynniej wyszstko chodzilo i ladniej wygladalo.

Smarki to ja mam gdzieś, najważniejsze że gry zaczęły lepiej chodzić i jest coraz mniej w nich błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że te stery są zrobione specjalnie pod Ultra. Dlatego tak podnoszą wydajność... no i do tego dochodzi chęć pokazania się przed Ati z wydajnością nowego dziecka. Jak w GT/GTS podnosi o 1 tys smarków to w Ultra pewnie o 2-3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lionheart

Największą głupotą pseudotesterów z chyba wszystkich serwisów na świecie jest pokazywanie wyników w 3DMarkach. Bezsens, bo tym testerem można manipulować bardziej niż rydzygier moherami.

 

Zróbcie testy w grach, a 3DMarki zostawcie dla lamusów z MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...