Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Teksty typu slaby wynik mnie rozwalaja.

 

Porowanie GX2 (2 fizyczne GPU) do karty jednordzeniowej - totalny bezsens. Poczekaj Lysyn jak ktos pusci SLI na tych grafach to wtedy bedziesz mogl robic porowanie i nie bedzie Ci juz tak wesolo :lol2:

 

A Victor ; procow nigdy mu nie brakowalo, na dodatek jego kumpel pracuje w Asusie i wszystkie mobo ma przed pokazem oficjalnym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty typu slaby wynik mnie rozwalaja.

 

Porowanie GX2 (2 fizyczne GPU) do karty jednordzeniowej - totalny bezsens. Poczekaj Lysyn jak ktos pusci SLI na tych grafach to wtedy bedziesz mogl robic porowanie i nie bedzie Ci juz tak wesolo :lol2:

 

A Victor ; procow nigdy mu nie brakowalo, na dodatek jego kumpel pracuje w Asusie i wszystkie mobo ma przed pokazem oficjalnym :D

To samo było jak wychodził Radek x1950XTX to wszyscy porównywali go do GX2 zamiast do 7900GTX :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ati vs na, a nv vs nv to chyba cos innego, przy czym zeby porównac samo gpu (a raczej skok wydajnsoci miedzy 7xxx a 8xxx) to musi byc jedno gpu vs 1 gpu, a nie 2 vs 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały OT premiera tych GPU to podobno 7-8 listopada i teraz moje pytanie czy odrazu po tej premierze beda te karty w sklepach chodzi mi o jak najszbszy spadek cen innych kart bo planuje teraz kupic jakiegos 7900 GS GT lub GTO i nie wiem czy warto czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jesli mial bym czekac na calkiem znaczny spadek cen okolo 1 miesiaca to bym poczekal ale jesli mialo to by trwac jakies 3-4 miechy to dzieki ale nie.

Ale ATI tez chyba ma wypuscic nowy gpu R600 tylko ze nie wiem kiedy premiera.

Edytowane przez SPeder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały OT premiera tych GPU to podobno 7-8 listopada i teraz moje pytanie czy odrazu po tej premierze beda te karty w sklepach chodzi mi o jak najszbszy spadek cen innych kart bo planuje teraz kupic jakiegos 7900 GS GT lub GTO i nie wiem czy warto czekac

imho w cenach <1500 niewiele sie zmieni - wejdzie 8800gts i gtx i to one zajma najwyzsze pozycje, reszta obecnie topowych zleci <1500 lub w ogole wyleci z oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie, teraz zapowiadana jest na luty. Ceny 7900gs/gto/gt nie spadną -> poleci tylko na łeb na szyje 7900 gtx/Gx2 i tyle.

 

Według mnie można porównywać GX2 (bez OC) do 8800 GTX, gdyż obie "karty" są w podobnej cenie w dniu premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie można porównywać GX2 (bez OC) do 8800 GTX, gdyż obie "karty" są w podobnej cenie w dniu premiery...

O, jeden trzezwo myslacy czlowiek ktory dzieli sprzet nie wedlug podzialu na Value, Mainstream czy Enthusiast a ze wzgledu na cene :)

 

 

GTX/GX2 napewno stanieja a co do nizszych modeli - ciezko powiedziec. Zawsze bedzie zapotrzebowanie na tansze karty a z seri 8 nic narazie w sensownej cenie nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi z tego ze nie warto czekac i kupic cos teraz, mysle nad 7900GT bo uzywke mozna kupic za okolo 700zl a nawet mniej. A moze ktos ma do sprzedania cos z rodziny 7900 ale to juz na PW jak cos.

ja na twoim miejscu nie pakowałbym się w 7900gt bo padają jak muchy a do tego jeszcze używkę :wink:

lepiej wziąć jakiegoś 7900GS lub GTO albo z przeciwnego obozu x1950PRO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys zarabial bardzo duzo wydanie 2 czy 1,5 tys nie robiloby dla Ciebie zadnej roznicy....

 

Ludziki chca miec topowe grafy pod strzecha to sobie kupuja proste.

Ale to wylacznie "szpan" i kwestia dochodow nie ma tu wiele do rzeczy. To jak kupowanie bialych skarpetek z duzym logiem adidas za 50 zl zeby je nosic w sandalach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...