Skocz do zawartości
Neo_x

Radiowozy policyjne

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi w Twojej wypowiedzi, bo ni ch nie rozumiem ? Moze nie wiesz, ale nawet w stolecznej jezdza jeszcze polonezami a bialy dym to lgp, rzeczywiscie super.

Nie mam lpg a biały dym zobacze w lusterku, motorownia zdrowa i nie jest to diesel..

U mnie vectry są 'najnowoczesniejszymi' pojazdami tutejszej policji, ale mają może z 2 w kombi(te starsze;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachodniopomorska policja dostala wlasnie 22 nowe auta glownie kia ceed, jeden transit i ducato ale jest tez 5 nowych vectr wiadomo z jakim silnikiem i citroen ktory ponoc jest troche od nich slabszy niebawem maja byc na ulicachFilmik

Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy bedzie nas na to stac...

nie wiem czemu ma sluzyc Twa wypowiedz...

a lpg policja nie uzywa...

Uzywa wyobraz sobie. ;]

 

zachodniopomorska policja dostala wlasnie 22 nowe auta glownie kia ceed, jeden transit i ducato ale jest tez 5 nowych vectr wiadomo z jakim silnikiem i citroen ktory ponoc jest troche od nich slabszy niebawem maja byc na ulicachFilmik

Te ceedy to dostali w calej Polsce, podobno dobre furki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem w Toruniu kolo mostu fajniutka czarna Vectra (wypas feluny, chromiki, wypucowana). Poznac moznabylo, ze to tajniacy po (oprocz widocznego z daleka kierowcy i pasazeraxD) ladnie zamaskowanych policyjnych lampkach na przednim grillu.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano mają, mnie smerfy strasznie w niedzielę podpuszczali na A4 z Wrocławia do Katowic, ale że pacjentów zauważyłem już jak mnie wyprzedzali, to grzecznie za nimi jechałem 130km/h, znudzili się po chwili i pooooszli. Ja odczekałem jeszcze 10 min, później rozbujałem swoją krówkę do 200+ i grzeczenie dojechałem do Katowic. Czasem trzeba mieć trochę farta (bądź cb) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam przydatnosc CB w unikaniu suszarek, hulajnog itp, ale rzecz to genialna, zwlaszcza gdy np tworza sie koreczki i czlowiek latwo i szybko moze sie dowiedziec czy dlugo postoi, czy lepiej szukac drog okreznych :)

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iz takze jestem posiadaczem SIBI nie wyobrazam sobie jazdy bez wlaczonego urzadzenia nadawczo-odbiorczego ;)

Sluchanie stacji radiowych po prostu mnie drazni.. ciagle te same i marne kawalki... o dennosci "prezenterow" nie wspominajac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje temat bo oczy zrobilem takie :o wlasnie ogladam uwaga pirat na tvnturbo.. i miski maja saba 95 :o O tym autku jeszcze nie slyszalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje temat bo oczy zrobilem takie :o wlasnie ogladam uwaga pirat na tvnturbo.. i miski maja saba 95 :o O tym autku jeszcze nie slyszalem...

te widzialem i na poczatku nie moglem dojsc czym jada, po pokazaniu przodu lekko sie zdziwilem ale pozniej stwierdzilem ze saaby tez mialy swoje pod maska wiec wybor calkiem dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl jakis odcinek gdzie byla ta vectra nieoznakowana... i rzut kamera przez przypadek na komputer pokladowy ^^ Srednie spalanie pokazal cos 12.4 litra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policyjne vectry sa "lekko" dlubniete i maja po 280 kucykow pod maska :D

 

dobrze, ze to bylo megane a nie jakis poldon lub lamus:

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Karambol-na-...-siodemce,60019

 

 

 

pare miesiecy temu inna meganka miala wypadek i koszt naprawy auta po czolowce wyniosl ponad 50k pln netto :|

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Mercedes-zde...g_id=3&pg=1

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dali te nagranie :D

 

Ostatnio w Wawie widzialem nieoznakowanego zlotego Peugeota 307 - lekkie zdziwo, lecz mniejsze niz Navarra w Pick-up

Najsmieszniejsze jest to ze posiada nowe "barwy" i chyba nie byl jeszcze do konca przygotowany do sluzby. Na poczatku myslalem ze ktos sobie jaja robi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektore opowiesci o Vectrach 3.2 Turbo i innych wyimaginowanych silnikach to w [gluteus maximus] mi sie przewraca. Czlowieku jak sie nie znasz na samochodach to nie opowiadaj bajek. Vectry jak juz co to sa 3.2 V6 lub 2.8 V6 Turbo. Co do fajnych furek policyjnych to w pomorskim smigaja nieoznakowanymi, nowymi Passatami 2.0 TFSI 200KM, warm-maz Meganki Sport (ale malo zostalo, jedna TIR staranowal a druga tez byla puknieta ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warm-maz Meganki Sport (ale malo zostalo, jedna TIR staranowal a druga tez byla puknieta ;) )

na tej stronie tylko ze 4 razy zostaly wspomniane a i linki do wypadkow sa 4 posty nad twoim :lol: w chwili obecnej jezdzi 9, uszkodzona jest tylko ta, ktora tir skasowal 2 dni temu.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passaty 2.0tfsi po warszawie smigaja :) dzisiaj na cb slyszalem ze srebrna stala i granatowa krazyla :) Co do vectry... ta nieoznakowana mnie wyprzedzala pare dni temu i ma przesmieszny dzwiek syreny :lol: takie iiooiiioo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...