Skocz do zawartości
Neo_x

Radiowozy policyjne

Rekomendowane odpowiedzi

RCrack czemu cie to wkurza?

 

Dla mnie jesli oznaczaloby to ze nie jezdzili by mi motocyklami pod oknem to mogliby i 900 konnymi Lancerami EVO jezdzic. Powiem wiecej, chetnie bym im sam zlozyl cos co by tych drani dorwalo i by im lizakiem przy 300 pomachac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo je tuningują ;D . Pewnie na wiosnę wypuszczą, bo teraz jakby śnieg spadł to by "nasi" policyjni "rajderzy" się pozabijali, aż mnie ściska, że niebiescy mają takie fajne fury.

nie bardzo rozumiem... czasy polonezow sie juz skonczyly i zostaly w policji niedobitki... osoby ktore nadmiernie przekraczaja predkosc nie robia tego cinquecento czy pandami... a nie raz sa to nowe bmw m3 czy porsche cayenne. Skoro we wloszech maja lamborghini, w niemczech porsche to nie bardzo rozumiem czemu u nas policja ma nie miec np: skody superb z najmocniejszym silnikiem czy vectry... Rozumiem scignac kogos kto leci 220km/h... ale to ze czasami policja czepia sie samochodow ktore przekroczyly predkosc o 20 km to lekka przesada... tym bardziej ze liczniki w samochodach maja tolerancje bledu +-10km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, za przeproszeniem gowno wiesz ;] w Olsztynie kilka miesiecy temu przekosili tak Meganke, ze juz z niej nic nie ma, zniknal z niej film (niewiadomo jakim cudem), podobno jakis typ wymusil itp itd ale jak dokladnie bylo to wiedza chyba tylko kierowcy, jedna scial TIR a jeszcze jedna byla puknieta lekko (w porownaniu do akcji z TIRem i tej w Olsztynie) i klepana (juz jezdzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo je tuningują ;D . Pewnie na wiosnę wypuszczą, bo teraz jakby śnieg spadł to by "nasi" policyjni "rajderzy" się pozabijali, aż mnie ściska, że niebiescy mają takie fajne fury.

zycze ci zebys od rajderow dostal kumulacje i powtorny egzamin :)

 

Niemiec, za przeproszeniem gowno wiesz ;] w Olsztynie kilka miesiecy temu przekosili tak Meganke, ze juz z niej nic nie ma, zniknal z niej film (niewiadomo jakim cudem), podobno jakis typ wymusil itp itd ale jak dokladnie bylo to wiedza chyba tylko kierowcy, jedna scial TIR a jeszcze jedna byla puknieta lekko (w porownaniu do akcji z TIRem i tej w Olsztynie) i klepana (juz jezdzi)

 

nie boj sie, akurat wiem co sie dzieje u mnie na "powiecie" i w chwili obecnej poza srebrzanka z elblaga pognieciona w srode pod bogacewem cala reszta jezdzi i gania cwaniakow :)

 

jesli mowisz o przekoszonej meganc na skrzyzowaniu sielskiej ze stara sielska (E16) to zostala ona wyremontowana za niecale 60k pln netto i juz smiga po wama :) luknij na moj post na poprzedniej stronie i bedziesz mial film. dla ulatwienia dodam, ze nie ma tam bezkolizyjnej krzyzowki i kolo ewidentnie wymusil. wiec za przeproszeniem w doopie byles i ekstrementy widziales ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tvnturbo pokazuja uwaga pirat.... autostrada do konina... czym panowie ubrani na niebiesko scigaja po autostradzie? nissan! Ale jaki.. nie mam pojecia.. wyglada na maxime... To ze saab jezdzi to juz wiadomo troche czasu.. ale nissan? Na tylnej klapie ma chyba oznaczenie 3.0 v6... ale ciezko sie dopatrzyc... Co jak co... ale nissan? To juz powinni 350z ganiac ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dzisiaj zwrocilem uwage na tego nissana i wygladal na maxime IV gen:

 

Dołączona grafika

 

dobrze, ze auta sa rozne, kierowcy nie popadaja w rutyne :lol:

 

 

Wczoraj koles scinajac zakret urwal lusterko w "niebieskiej" megance. Po zatrzymaniu wszystkiego sie wypieral, ale renowki maja kamere z przodu i z tylu... :lol:

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.onet.pl/1527290%2c2217%2cartykul.html

 

tak wiec w policji pojawiaja sie fiaty bravo i nieoznakowany motocykl bmw... ostatnio takze pande widzialem w warszawie miskowa... Kierowcy coraz mniej szans maja powoli widze... policja kupuje coraz popularniejsze samochody na naszych drogach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj za to az mi sie lezka zakrecila ze smiechu kiedy zobaczylem jak mnie wyprzedza srebrny poldek z 3 panami w srodku gdzie na kurtkach z tylu mieli zarowiastym kolorem napisane policja xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na golfa jezdza na wilanow ^^

 

edit: twardo w okolicach plocka jezdzi saab... kolejny odcinek uwaga pirat...

 

edit2: ooojjj.... obilo mi sie o uszy ze na torunskiej w warszawie kilka razy widziano niebieskich w volvo S60R, audi a6, nowy fiat bravo i bmw 3 ktora lubia na swiatlach prowokowac...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna akcja u mnie w Łodzi z przed ok. 40 minut. Stoję na światłach do skrętu w prawo, a po mojej lewej bmw 3. Chyba takie rajdowe bardziej bo i klatkę miało w środku, a i niebezpiecznie "slikowate" opony, do tego całe w naklejkach. Ale że chłopaki jechali całą drogę bardzo spokojnie, myślałem że zwyczajnie jadą po hotdoga na Orlena. No jak zobaczyli zielone światło to chyba im puściły hamulce. Zjechali w moją ulice na pięknym ślizgu, nie ukrywam że już myślałem o telefonie na 999 jak ich ślizg skończył się dopiero na 5 kontrze z lewej do prawej, z prawej do lewej, a obok pełno latarni + przystanek. I chyba byli w temacie bo wygladało to na pełną kontrole, a nie na amatorskie ciągniecie ręcznego na pustej ulicy :mrgreen: . Po wszystkich piskach ruszyli do przodu. Droga pusta, pokusa duża ;] - guzik Sport i za nimi. Dobrze że w porę się opamiętałem bo do radosnego wyścigu włączyła się prawego pasa granatowa Vectra i tak jak zawsze kontrolnie patrze w lusterka kto za mną jedzie, tak teraz w ogóle nie wpadłem że to może być policja. Naprawdę te Vectry mają czym być pchane. Tak wypruła że BMW dogoniła raz dwa i już 500m panowie na przystanku autobusów szukali dowodu rejestracyjnego. Życie ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ja dodam, ze Vectra smiga teraz po Pabianicach [ okolice Lodzi wlasnie ] Widzialem ja juz kilka razy na glownej ulicy w miescie ;]

 

ostatnio u mnie jest masakra z kontrolami. Po drodze ze szkoly dzien w dzien mijam kontrole, o roznych porach dnia. Na dodatek na jednym z glownym skrzyzowan ustawia sie radiowoz i jak cos nie pasuje panu policjantowi, to powiadamia kolegow [ 4-5 radiowozow], ktorzy stoja na Orlenie zaraz za skrzyzowaniem i zgarniaja ;)

 

a do tego fotoradar straz miejska ciagle gdzies ustawia :]

 

bez CB nie wyjezdzam z podworka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest lepszy sposob - jazda zgodnie z przepisami ;)

No napewno.. ale sprobuj cala traske 400 km przeleciec zgodnie z przepisami ;) 2 dni bys jechal ;) Ja osobiscie uwazam ze przepisy mozna lamac ale tylko z rozsadkiem... a nie przekraczajac dopuszczalna predkosc o np: 100km/h :) Swoja droga to juz sie OT robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno.. ale sprobuj cala traske 400 km przeleciec zgodnie z przepisami ;) 2 dni bys jechal ;) Ja osobiscie uwazam ze przepisy mozna lamac ale tylko z rozsadkiem... a nie przekraczajac dopuszczalna predkosc o np: 100km/h :) Swoja droga to juz sie OT robi.

da sie ;) olsztyn-lublin w niecale 7h z nieprzekraczaniem predkosci o wiecej jak 10 kph;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...