Skocz do zawartości
LCC

Dialog Dsl 2

Rekomendowane odpowiedzi

U znajomego pingi google.pl 60-80 ms u mnie podobnie. Strony się ładują szybko ,ale mogło by być lepiej. Bo czasem się net dławi na sekundę ,dwie (ale rzadko) . Polecam zainstalować też cFosSpeed. ;) To że komuś się tak trafiło i ma kiepskie pingi to nie oznacza ,że należy DIALOG obrzucać błotem. Bo jak na razie to jedna z najlepszych (dostępnych dla większości) ofert. Wolicie beznadziejną neostradę z limitami ,które już dawno powinny być zdjęte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam to com chciał.......a raczej nie chciał.....Nie całe dwa tygodnie się nacieszyłem....k#@!%

 

Już trzy dni mineły a ja wciąż dzwonię i proszę o poprawę. Ponoć Administrator ma się tym zając i do mnie przedzwonić.....akurat. :blink:

 

Bez komentarza.

 

post-23594-1162847268_thumb.jpg

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz pokazac badanie tracert? Ciekawi mnie na ktorym wezle jest problem..

post-23594-1162848265_thumb.jpg

post-23594-1162848538_thumb.jpg

 

-EDIT-

 

Faktycznie.....zadzwonili z dialogu :blink:. Administrator sprawdził moje łącze i w centrali wykryli jakieś "przebicia" :blink:. Monter ma się zjawić między godziną 16 a 18. Jestem pod wrażeniem...

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy róznica między Dialogiem a Neostradą jest tak duża. Chodzi mi o to czy faktycznie cały czas są takie wysokie pingi. Chciałbym mieć DIALOG 2Mb ale sie zastanawiam i nie moge nic wywnioskować. Dużo ściagam i jak sie trafi jakaś gierka MULTI to także chciałbym komfortowo sobie pograć, a nie grać z 1 sekundowym opoznieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy róznica między Dialogiem a Neostradą jest tak duża. Chodzi mi o to czy faktycznie cały czas są takie wysokie pingi. Chciałbym mieć DIALOG 2Mb ale sie zastanawiam i nie moge nic wywnioskować. Dużo ściagam i jak sie trafi jakaś gierka MULTI to także chciałbym komfortowo sobie pograć, a nie grać z 1 sekundowym opoznieniem.

Właśnie w ramach nowej promocji zmieniłem 1Mbit za 122 pln brutto na 2Mbit za 99 pln brutto :D

Usługi jeszcze przyśpieszyli (był weekend)ale na 1Mbit jak już wcześniej pisałem pingi w CSS na polskich serwach ok 35-45, na zachodnich 60-80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Dialnet DSL 1 od 2 lat. Niedługo mi się kończy umowa i chyba przejdę na DSL 2. Takto tylko jedną awarię miałem w tym czasie. Wcześniej miałem ISDN 115kbit, słaba jakość tego łącza z Dialogu była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy

zalozyli mi tego 2mb i jestem zalamany max z wp.pl to 180kb, torrenty jeszcze nigdy nie mialem 150kb, dla porownania wczesnije mialem 1mb tez z dialoga i mialem 120kb/s z torrentow i 120-130kb/s wp.pl??

w czy tkwi problem bo jestem troche zdenerwowany..??

Edytowane przez zajaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale koles ktory mieszka dwie bramy obok i ma to samo lacze ma z wp.pl 200-300kb a z torrentow 230kb/s

strasznie mnie to denerwuje mam max na torrnetach 130kb/s a na 1mb mialem wczesnije 120kb/s i tak bylo ciagle

wsadzalem kabel do innej sieciowki i tak samo.. masakra

co mozna na to poradzic dzwonic do dialoga i robic borute?

zrobilem jeszcze z tym kolesiem test na stronie www.speedtest.pl

on ma dw:2100kbps

a ja mam dw:1700kbps,1600kbps

zrobilismy 3 proby i u niego tak jak widac:((

zrobilem jeszcze takie testy jak tak patrze po innych to jest tragedia:(

post-136802-1165157085_thumb.jpgpost-136802-1165157099_thumb.jpgpost-136802-1165157111_thumb.jpg

Edytowane przez zajaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ,ale u mnie pingi spadły i to dość mocno. Mogę szczerze powiedzieć że o jakieś 30 % :lol: Od 2 dni mam w Q3 i ET pingi w granicach 40-55 ,a wcześniej miałem ok. 80 ;) Mam nadzieję że to nie jakaś awaria :lol: i tak zostanie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jednak mogę przejść na DSL 2 w promocji za 1zł, mimo iż umowa kończy mi się 30 stycznia. Od 31 będę mieć DSL 2mbit najprawdopodobniej na 15 miesięcy za 100zł razem z telefonem. Co mi się bardzo opłaca, gdyż teraz płacę 120zł +50zł (abonament telefoniczny) , a posiadam Dialnet DSL 1. Miałem możliwość migracji na 3 lata na DSL 3, ale jest to nieopłacalne.

Pozdrawiam Neho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...