Skocz do zawartości
ModdingKing

Nowy blok full stress 35*C

Rekomendowane odpowiedzi

ok znam już cene tego bloku ostateczną 

 

cena bardzo dobra jak na taki blok wynosi 

 

110 zł

buahahahah to troche za duzo o te 90 zloty przynajmniej - jak sie ma wlasny warsztat i dobry sprzet to tylko po kosztach materialow - ok 20zl za miedz(i tak drogo liczone)

hehehe juz wszedzie zdzieraja z ludzi IMHO CHAMSTWO

he he

ale tak na marginesie zapytaj się ile kosztuje frezowanie przejdz sie po warsztatach gdzie frezują i zapytaj się ile by wzieli za coś takiego to się lekko zdziwisz jakie to drogie jestw Polsce

 

Moim zdaniem cena tego bloku nie jest wygórowana

no coz mozna isc do pana w warsztacie (takiego starszego najlepiej imieniem ZDZISIU z 0.5L i za free masz frezowanie - wiec koszty podnosza sie o 15zl za flasche) :D :D D:

genghiskhan

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> gdzie ty mieszkasz ???

Czy kiedykolwiek robiles u pana ZDZISIA WB na frezarce ???

Wydaje mi sie ze chyba tylko w chorych snach.

Nie masz pojecia zielonego o produkcji bloczkow gosciu, a pieprzysz o zrobieniu takiego za flache.

Nie wypowiadaj sie prosze w tym temacie , bo chyba wiesz jak sie nazywa ludzi ktorzy gadaja o czyms o czym nie maja zbytniego pojecia ?

widze ze widocznie tylko (a moze nie tylko) ja na forum lubie sam experymentowac majac nawet ubogi warsztat i malo ciezkiego sprzetu - a powiedz czemu nie?!?!? - jak sie zna kogos to za flaszke bez problemu ci bloczek zrobi (wyfrezuje) no chyba ze wszedzie sa tylko firmy i zaklady zajmujace sie wyciaganiem kasy z klienta - szukaj a znajdziesz Pana ZDZISIA :D

co myslisz ze to nie realne?!?!?

no widze ze zapaleni OC nie (niekotrzy) nie potrafia zrobic nawet bloku - LOL i tyle powiem :D - wiecej w tym temacie sie nie bede wypowiadal bo moze znow bana dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC to OC,a robienie bloczkw to inna kwestia. Co mi po wlasorecznie zrobionym bloczku, skoro kupiony i zrobiony na super frezarce bedzie wydajniejszy????

 

Czy ktos kto wycisnie wiecej na kupionym bloczku, niz ty na wlasnym jest gorszy? NIE !!!

 

Podniecasz sie za bardzo faktem, iz sam sobie zrobiles i teraz kazdy kto tego nie uczynil ma bic poklony przed mastahem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC to OC,a robienie bloczkw to inna kwestia. Co mi po wlasorecznie zrobionym bloczku, skoro kupiony i zrobiony na super frezarce bedzie wydajniejszy????

 

Czy ktos kto wycisnie wiecej na kupionym bloczku, niz ty na wlasnym jest gorszy? NIE !!!

 

Podniecasz sie za bardzo faktem, iz sam sobie zrobiles i teraz kazdy kto tego nie uczynil ma bic poklony przed mastahem :lol:

samemu robiac blok mozna duzo experymentowac a nie jedynie zdac sie na gotowe wzorce i bulic za to kase - no jak masz jej nadmiar to gratulacje - pozatym satysfakcja ze sam zrobiles blok i nie zadko jest on lepszy niz te kupowane to jest to....

ja bardzo lubie nie tylko OC ale i tez pogrzebac czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn mam taką prośbę, bo jak na razie twoje sprawozdania na temat możliwości bloku są trochę mgliste. Czy mógłbyś podkręcić procka solidnie do przynajmniej 1800MHz, puścić na 3godziny CPUBurn-in albo jakiś inny program (nie znam się), opisać dokładnie w jakiej koniguracji pracuje - pompka, ile bloków, jakie węże, czym chłodzisz chłodnice, jaki zbiornik... Chyba sam rozumiesz że nie tylko blok decyduje o temperaturze procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn mam taką prośbę, bo jak na razie twoje sprawozdania na temat możliwości bloku są trochę mgliste. Czy mógłbyś podkręcić procka solidnie do przynajmniej 1800MHz, puścić na 3godziny CPUBurn-in albo jakiś inny program (nie znam się), opisać dokładnie w jakiej koniguracji pracuje - pompka, ile bloków, jakie węże, czym chłodzisz chłodnice, jaki zbiornik... Chyba sam rozumiesz że nie tylko blok decyduje o temperaturze procesora.

Pwenie, że zrobię totalny test ale wersji finalnej bloku ! Sam jestem ciekaw jak wyjdzie taki totlny extremalny test tego bloku bo bądź co bądź wydać 110 zł na blok i nie być z niego zadowolony to trochę nie tak ale na 100% obiecuje że zrobię extremalny test tego bloku z najmniejszymi szczegółami ! Wygrzewanie w CPUBorn, potem 3DMark2001 SE, no i gierki ale z gierek to chyba UT2003 bo przynajmniej se pogram ;)

 

Powiadomię w topicu na 100% o teście ale chyba już jutro zaczne testować bo mam jutro dostać wersję finalną tego bloku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan

widze ze widocznie tylko (a moze nie tylko) ja na forum lubie sam experymentowac majac nawet ubogi warsztat i malo ciezkiego sprzetu - a powiedz czemu nie?!?!? - jak sie zna kogos to za flaszke bez problemu ci bloczek zrobi (wyfrezuje) no chyba ze wszedzie sa tylko firmy i zaklady zajmujace sie wyciaganiem kasy z klienta - szukaj a znajdziesz Pana ZDZISIA

co myslisz ze to nie realne?!?!? 

no widze ze zapaleni OC nie (niekotrzy) nie potrafia zrobic nawet bloku - LOL i tyle powiem  - wiecej w tym temacie sie nie bede wypowiadal bo moze znow bana dostane

Mysle ze to NIELEGALNE!!!!!!! Pan zdzisiu ma za to wsiąc zapłate a ty masz zaplacic za usługę i VAT!!!! On ma OBOWIĄZEK wystawic ci rachunek lub fakturę!!!!! Nie ma czegos takiego jak wymiana barterowa w polskim handlu!!! ty mu flache, on ci frezowanie, a urząd skarbowy piećdziesiątkę i wszyscy do domu !!!

 

A to że skorumpujesz biednego pana Zdzisia to inna sprawa!!! tydzien po tobie przyjdą kontrolerzy, zrobią podobną do twojego numeru prowokacje, i panzdzisiu bedzie bulił za swoją głupotę ... przecie mogl cie potraktowac jak pan Bog przykazał, wziac kase, dac rachunek, i kupic se flache .... genghiskhan jest rok 2003 a nie 1980!!!! Z panstwem juz nie walczymy, a policji nie bijemy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poco sie sprzeczac??

Ja mam 40* w spoczynku i sie ciesze bo to co mam w podpisie na napieciu 1,85 grzeje sie niemilosiernie a blok jest wiercony (made in garaz) i jeszcze na kawalku jadra ma niewielkie zaglebienie. Planuje zrobic blok frezowany z kanali 12x22mm z wlotem nad jadrem i nadodatek jeszcze z rzeberkami nad jadrem o szerokosci 1mm. Taki sprzet powinien pobic na glowe ten z MIKO.

Thorn jak go zrobie to moze podrzuce ci go na testy zeby porownac oba bloczki :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poco sie sprzeczac??

Ja mam 40* w spoczynku i sie ciesze bo to co mam w podpisie na napieciu 1,85 grzeje sie niemilosiernie a blok jest wiercony (made in garaz) i jeszcze na kawalku jadra ma niewielkie zaglebienie. Planuje zrobic blok frezowany z kanali 12x22mm z wlotem nad jadrem i nadodatek jeszcze z rzeberkami nad jadrem o szerokosci 1mm. Taki sprzet powinien pobic na glowe ten z MIKO.

Thorn jak go zrobie to moze podrzuce ci go na testy zeby porownac oba bloczki :twisted:

Fajne temperaturki, moze bede mial nizsze. Kto wie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha nie pokazałem jak wygląda finalna wersja :)

Nazwa robocza : DoubleFrezz

 

Nazwa końcowa : BLACKBOX

 

Blok jest czarny jak widać, pokryty jest specjalnym lakierem przewodzącym ciepło o i całość wygląda jak na zdjęciach zapinka mojej produkcji na 100% będzie ładniejsza w sprzedaży :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dość czekania na wyższą temperaturę macie screen z MBM logów

 

http://www.mod-case.com/temp/temp.jpg

 

chyba udowodniłem wam że blok jest bardzo dobry a jeżeli nie to nie wiem co jeszcze zrobić mam

Wyczyscic wentyl na chipsecie ;)

Wydajnosc jak dla mnie wzorowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Jest bardzo dobry!

Napisz co jeszcze znajduje się w układzie, tak jak wcześniej o to prosiłem. Ok?

JA tez bardzo o to prosze jak możesz to jeszcze dzis bo bym sie skusił na ten bloczek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalo by sie porownanie blokow np;

black box vs LEv3 

albo .. zeby bylo sprawideliwiej

Black box vs Crystal

...

kto sie odwazy ?  :twisted:

Mate ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn, bez obrazy, ale wygrzewanie przez pol godziny to zadne wygrzewanie. Musialbys go zostawic na 10 h, to wtedy moznaby to nazwac wygrzewaniem, tak to jest conajwyzej delikatne smazenie :-).

 

Poza tym mam do ciebie pytanie, czy nadal aktualna jest ta chlodnica od miko? Od jutra w sprzedazy? Mozesz dac jej jakies wyniki? Porownanie jej do polonezowej, albo porownanie jak jest z chlodnica i bez niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn, proszę tylko o jedno - w teście podaj koniecznie temperaturę wody która idzie na bloczek - łatwo zmierzyć, a z taką informacją to każdy będzie mógł porównać z tym co ma w domu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. racja jest drogie :?

2. skoro wydajny to cena jest spoko :)

3. a no zrobienie samemu bloku samodzieknie to dopiero radocha :) :D :mrgreen: tym większa gdy blok jest wydajny i fajnie wygląda

Thorn reklamą się nie przejmuj reed reklamuje bloki od mate,

a ty reklamujesz bloki od miko więc spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiah dłuższy test wygrzewania ide kupic nowe weżyki bo mi się rdza wziola z jednego kolanka które miało być niby nie rdzewne jak mnie zapewniał sprzedawca

 

Wymienie weżyki złoże odnowa układ napisze jak all jest podłączone i puszcze na 90minut bo to i tak nic nie zmieni zobaczycie dalej bedzie 35*C max wiem bo po grze w UT2003 przez 3 godzinki miałem 33*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...