Skocz do zawartości
Hard-Pc

Nowoczesna Mowa

Rekomendowane odpowiedzi

to jest fajne B-)

To jest (jak domniemywam) Starcraft.

Oczywiście, Starcraft jest fajny :>

 

Ad rem, bom w dygresję wpadł jak dzik w lebiodę - tego typu artykuliki płodzą jacyś nawiedzeni psychologowie, którzy przed światem i kolegami po fachu chcą zaszambić znajomością problemów trudnej młodzieży.

Zamiast siedzieć i wysysać z anusa jakieś poronione wnioski i sformułowania (bo panowie i panie, bez jaj, kto z młodych mówi "mi to tito"?), pogadaliby ze swoimi dorastającymi dziećmi. Jedna taka rozmowa przynosi więcej materiału do przemyśleń i artykułów niż można sobie ze wzmiankowanego anusa wydłubać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast siedzieć i wysysać z anusa jakieś poronione wnioski i sformułowania (bo panowie i panie, bez jaj, kto z młodych mówi "mi to tito"?), pogadaliby ze swoimi dorastającymi dziećmi. Jedna taka rozmowa przynosi więcej materiału do przemyśleń i artykułów niż można sobie ze wzmiankowanego anusa wydłubać.

oprocz tego anusa to brawo ten pan... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadac tramwajem usłyszałem rozmowe dwóch źą ktorzy sie podobnym "nowoczesnym" językiem posługiwali. Usłyszałem... bo ludzie w tramwaju sie wyciszyli słysząc takie dwa okazy. No cóż zajawe mieli nie złą, a jakie smieszne historie? koń by sie na śmierć uśmiał!

 

"zaczaj jaka beta, to chyba siodemka"

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadac tramwajem usłyszałem rozmowe dwóch źą ktorzy sie podobnym "nowoczesnym" językiem posługiwali. Usłyszałem... bo ludzie w tramwaju sie wyciszyli słysząc takie dwa okazy. No cóż zajawe mieli nie złą, a jakie smieszne historie? koń by sie na śmierć uśmiał!

 

"zaczaj jaka beta, to chyba siodemka"

Gostek :wink: U mnie w szkole samochodowej na porządku dziennym jest, o kur*a ale bejca, taką to bym sie powoził" no i jeszcze co innego ma powiedzieć jak nie siódemka ? słownie 735 ? a może serii siedem ? tak zwyczajnie łatwiej sobie języka nie połamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło o to, że małoletni kretyn nie umiał odróżnić siódemki od piątki lub trójki? Zaiste karygodne, siódemkę widać z daleka dzięki rozmiarom małego lotniskowca :>

 

Ja bym się "powoził", ale serią X. Przy czym, ponieważ spłacałbym to jakieś 50 lat, dajmy spokój dywagacjom na temat "gdyby ryby jadły grzyby" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rozmawiam z kumplem i rozmowa wygląda tak że on głównie mówi :

 

"Mam dwie jawki jak chcesz... Ale ile potrzebujesz tego sosu bo jak coś to mam więcej, a no i mam nadzieje że wbijesz na bibke u arasa. Jest piatek i powinnismy sie zmelanzowac bo trzezwy to ja nie chce byc przez weekend"

 

To jeszcze w miare mozna zrozumieć ale jak czasami coś dowali to ja wymiękam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rozmawiam z kumplem i rozmowa wygląda tak że on głównie mówi :

 

"Mam dwie jawki jak chcesz... Ale ile potrzebujesz tego sosu bo jak coś to mam więcej, a no i mam nadzieje że wbijesz na bibke u arasa. Jest piatek i powinnismy sie zmelanzowac bo trzezwy to ja nie chce byc przez weekend"

 

To jeszcze w miare mozna zrozumieć ale jak czasami coś dowali to ja wymiękam :)

 

Jak przeczytałem do 3 kropka to myślałem że koleś handluje Jawami 50 Mustang ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...