Skocz do zawartości
Slayer

Radeon 8500LE 64 MB (klon) vs Gaiward GF TI200 GS Jumbo 128

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam dylemat. Bez podkręcenia, Radeon jest szybszy, ale jak przeczytazłem to, co ludzie piszą ponizej, jak się Geforce kręcą, to zwątpiłem trochę :wink: Help?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz- chyba zgłupiałem, ale cos mnie w stronę Geforce zciaga :) Bo wiecie, problem jest taki, że za bardzo nie wiem, czy uda mi sie dostać model o odpowiednich częstotliwościach. U mnie w biały na mór dostępny jest Hercules Radeon 8500 64 MB, a ten według wielu jest leprzy od Geforce. cena jest takze podobna- różnica ok. 30 zł. Co robić?!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam dylemat. Bez podkręcenia, Radeon jest szybszy, ale jak przeczytazłem to, co ludzie piszą ponizej, jak się Geforce kręcą, to zwątpiłem trochę  :wink:  Help?

Ja oczom nie dowierzam ??

Slayer !!!

O czym Ty tutaj mowisz ???

Radeon nawet od ATI nie bedzie nigdy szybszy od gf4ti4200 i to w dodatku od Gainwarda GS !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam dylemat. Bez podkręcenia, Radeon jest szybszy, ale jak przeczytazłem to, co ludzie piszą ponizej, jak się Geforce kręcą, to zwątpiłem trochę  :wink:  Help?

Ja oczom nie dowierzam ??

Slayer !!!

O czym Ty tutaj mowisz ???

Radeon nawet od ATI nie bedzie nigdy szybszy od gf4ti4200 i to w dodatku od Gainwarda GS !!!

Przecież masz w temacie Ti200, więc jak się domyślam chodzi o GF3 Ti200 128 DDR.

Update: kojeny argument - cena, przecież między GF4 a 8500LE nie ma 30 zł róznicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam dylemat. Bez podkręcenia, Radeon jest szybszy, ale jak przeczytazłem to, co ludzie piszą ponizej, jak się Geforce kręcą, to zwątpiłem trochę  :wink:  Help?

Ja oczom nie dowierzam ??

Slayer !!!

O czym Ty tutaj mowisz ???

Radeon nawet od ATI nie bedzie nigdy szybszy od gf4ti4200 i to w dodatku od Gainwarda GS !!!

Przecież masz w temacie Ti200, więc jak się domyślam chodzi o GF3 Ti200 128 DDR.

Update: kojeny argument - cena, przecież między GF4 a 8500LE nie ma 30 zł róznicy...

No patrz, jaki ze mnie slepiec :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jutro kupuję Radeona 8500 64 MB 250/200 za 410 zł- pamięci 5ns. Wiem, że żadna rewelacja ale ciężko coś leprzego teraz dostać za takie pieniądze :? Teraz jadę na 1 MB ATI Mach 64 :D 800/600 16 bit i 75 Hz- aż czuć jakość i widać, ze to ATI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból jest taki, że nie ma u mnie sklepu z leprzymi kartami. Wydałbym i 550 zł, ale nigdzie nie ma na stanie takiego sprzętu :( Sklepy internetowe odpadają- nie mam już na to czasu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból jest taki, że nie ma u mnie sklepu z leprzymi kartami. Wydałbym i 550 zł, ale nigdzie nie ma na stanie takiego sprzętu :( Sklepy internetowe odpadają- nie mam już na to czasu :?

Jak kupisz w dobrym sklepie to bedziesz miał na drugi dzień albo za dwa w domu, lepiej chyba poczekać dwa dni i mieć porządna kartę niż potem cały czas narzekać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro się przjdę po sklepach- może coś jednak wypatrzę. A co do sklepów internetowych- mam do nich nie fart- raz czekałem prawie 2 tygodnie i dostałem zrąbane Kyro 2, innym razem prawie tydzień, bo ktoś na poczcie wpierd...... kartkę, że karta doszła :? No i raz przez to wymieniałem płytę z prockiem......ech..wolę przepłacić i mieć spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co zastanawiac radeon 8500(kazdy) bije na łeb na szyje tego palita i jeszcze whuj innych ti200 podskoczyć mu moze dopiero ti 500 a i tak z mizernym skutkiem

radeon ma lepsza jakosc obrazu 2d/3d dobrze sie kreci i jest po prostu szybszy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...