Skocz do zawartości
ChomiK

Czekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Milka, Wedel, Alpen Gold - to ze zwykłych

Alpen Gold - z orzechami

Nestle Aero i Milka Luflee - z bąbelkami.

 

Ogólnie to takie średnie są czekolady Barona ale zjeść można, szczególnie że w banku ją za darmo dostaje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona czekolada:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Po prostu niebo w gębie!

 

mój pies też był bardzo chętny na czekoladę :P

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MZ: Smakowo najlepsze czekolady produkuje Lindt.

Najczęściej są niestety droższe od pozostałych ale da się przeżyć.

Lepiej skromniej a smaczniej :).

Oprócz tego bardzo fajnym wynalazkiem jest duża milka z prażonkami (ryż ?) wewnątrz. Tu nie ma problemu małej ilości.

Ogólnie Milka produkuje jak dla mnie nieco zbyt słodkie wyroby ale w tym przypadku trafili w 10.

Rittery sa w miarę ok choć do lindta im nieco brakuje.

 

Wedla, goplany itp staram się nie dotykać nawet kijem.

To produkty które po wykupieniu przez zachodnie koncerny zostały z premedytacją "popsute".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może najpierw napisze jakich czekolad generalnie nie lubie: białych (za słodkie), bąbelkowych, kawowych.

 

Najbardziej to chyba lubie zwykłe mleczne, lubie też z orzechami, ale całymi. Bardzo lubię Studencką, wogole to bardzo lubie czekolade, lubie wziac tabliczke i opierdzielić całą. Nie lubie jak czekolada jest ciepła tzn. jak ma temperature pokojową, najbardziej lubie wyjętą z lodowki. Bardzo lubie czekolady z migdałami. Od czasu do czasu lubie zjesc gorzką czekoladę.

Kiedys z kumplem zjedlismy z siedem czekolad pod rząd, ale to było po zielonym...

 

Kaaban i TeLe, dobre czekolady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaaban - ja od tego producenta lubie kawowa (jasnobrazowe opakowanie, dwkolorowa) i ciemna z orzechami (boska - lekko gorzka, ale bez przesady, i cale orzechy... :) ).

Oooo kawowa roxuje, akurat mój tata kupił tylko mleczną i z orzechami, ale tez się kawową zajadam często ;]

 

Taką z orzechami właśnie wcinam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję kupić sobie niskobudżetową czekoladę made by Tesco w UK i muszę przyznać, że była bardzo dobra i nie ustępowała tym z Milki, Wedla, Lindt'a czy innych top brands'ów. Tabliczka była o dużej wadze jak na wielkość tabliczki z bakaliami za cenę niespełna powyżej pół funciaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ostatnio na połce takie coś:

Dołączona grafika

 

Właśnie kończe tabliczke, całkiem niezła nawet, czuć wyraźna gorycz a i stosunek jakość/cena ma niezły.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...