Skocz do zawartości
SiDnEy

Problem Z Nowym Sprzętem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Otóz zakupiłem płytę główną firmy Asrock model 929 vsta do tego Athlon 64 3000+ Venice. Wszystko było pięknie cacy lecz po 2 zainstalowaniu systemu oraz innych potrzebnych składników komputer po prostu nie chce się wyłączać ani resetować :| Mianowicie kiedy staram się wyłączyć poprzez menu START system się zamyka i w ogóle wszystko wygląda OK. Lecz tutaj zaczynają się problemy. Monitor jest wyłączony tak jak powinien, ale komputer nadal chodzi :| Trzeba go wtedy wyłączać "na twardo". To samo dzieje się przy restartach, też zawiesza się w ten sposób i tkwi w tym stanie póki go nie wyłączymy tak jak napisałem wcześniej. Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem ? :( Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Ja kiedys na asrocku K7VT4A+ miałem to samo. Ale po wymienie kondensatora od zasilania PS2 i USB. Było n poprostu po hamsku wyrwany. Jakos go przylutowałem i działała. Ale musiałem wyłanczac "NA SUCHO"

 

Mam w domu tez ASROCKA K8UPGRADE. Działo sie dokładnie tak samo. Nadal niewiem czemu. Ale po wymianie zasilacza wraz z obudową jest OK. Na tamtym zasilaczu i w tamtej budzie smiga teraz sobie Asrock Dual Sata2 i A64 3k+ @2700 i wsio jest OK.

 

Asrocki poprostu są wybredne. Co poradzic. Za tą cene....

Byc moze płyta głowna zle sie ułozyła na kołkach i styka sie gdzieś z metalowa częscia obudowy. Sprawdz to.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...