Skocz do zawartości
owlman

Laptop - Matryca 12.1" - 13.3" * Nie Odblaskowa * Do Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa jak w temacie od 12.1 cali do 13.3 glownie przeznaczony do gier, wymog to matryca "matowa" (juz jedna odblaskowa mam i dziekuje bardzo za wiecej ;P ) cena ~ 4000. Ale im mniej, tym lepiej...

 

laptop musi miec oczywiscie naped DVD - rw i wyjscia s-video

Edytowane przez owlman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 4000,12-13" Przeznaczony do gier ? Tak to tylko w Erze :lol:

W notkach ponizej 14" max co mozna dostac to gf7400/X1400,jesli to wg ciebie nadaje sie do gier to zostalo ci jeszcze uzbierac troche kaski.

 

W Hameryce:

Dell M1210 XPS z gf7400 golutki koszt conajmniej 1300$.

Nie wiem czy ma s-video...

 

Poszukaj, w polsce bedzie trudno znalesc takie cos.Zastanow sie bardziej do brania nad 14" i x1600.

 

Musze cie tez zmartwic,notek za 1400$ w polsce posztuje juz 5500 a moze nawet wiecej :lol:

http://www.allegro.pl/item132175247_dell_x..._dvdrw_12_.html

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no stary, powagi troszke. Z czym Ty wyjezdzasz? Nowy, 12" i do gier. Nie bede tutaj owijac w bawelne - nie ma czegos takiego. Nie w tym przedziale cenowym. A jedyne co mi do lba przychodzi do wlasnie ten maly XPS ale zeby GF7400 byl dobry do gier to hmm polemizowalbym.

 

P.S. Posluchalbym dobrej rady i jednak poszukal jakiejs 14" i X1600/GF7600. W wielkosci tak duzych roznic nie bedziesz mial to Ci gwarantuje, za to w osiagach skok bedzie duuuuzy.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze faktycznie przesadzilem ;) tak czy siak chodzi mi o to by byl maly, najlepiej 12.1" (jak dla mnie roznica pomiedzy 12 a 14 jest zbyt duza)

 

w takim razie wzmianke "Do Gier" prosze wyrzucic :-) jezeli mam do wyboru rezygnacje z "malenkosci" badz "grywalnosci" to wole rezygnacje z tego drugiego.

 

aktualizacja wymagan:

 

- matryca 12.1 (to bardziej mile widziane) - 13.3

- wbudowany naped DVD/rw

- matryca "matowa"

- procesor core duo

- wyjscie s-video

- SOLIDNE wykonanie

- nie najgorsze glosniczki

- laptop glownie do pracy biurowej/Internet/Filmy/

Edytowane przez owlman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chociaz z drugiej strony macie chyba racje :/ roznica wielkosci pomiedzy 13 a 14 cali jest prawie nie zauwazalna... zatem co byscie polecali z 14-ek o takich parametrach jak wyzej z dobra karta - najlepiej taka jak pisal maSTHa212: X1600/GF7600 :). Tylko bym mogl go kupic w Polsce i allegro z gory odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja wymagan:

 

- matryca 12.1 (to bardziej mile widziane) - 13.3

- wbudowany naped DVD/rw

- matryca "matowa"

- procesor core duo

- wyjscie s-video

- SOLIDNE wykonanie

- nie najgorsze glosniczki

- laptop glownie do pracy biurowej/Internet/Filmy/

hp nc2400 - chyba najsolidniejsza 12" na rynku w obecnej chwili

asus w5f - niestety glare

acer tm3010 - niestety crystalbrite a i napędu dvd/rw nie ma, a głośniczki są kiepskie

toshiba satelitte pro - chyba też błyszcząca matryca :|

 

Rynek 14" jest chyba większy, a na długą metę praca na 12" bywa ciut męcząca, mówie to z perspektywy użytkownika. Mnie po 3-4h oczy nieco głupieją :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm a co powiecie na FS Amilo Pro V3205?

Tutaj masz troche zdjec

 

Niestety pełnej recki nigdzie nie ma, jedyne na co zwracają uwage użytkownicy to cieply HDD ("warm", dobrze ze nie "hot"), widzialem ten sprzet w vobisie i jakosc materialów jest powalająca (magnezowa obudowa), parametry i cena rewelacyjne, jedyna wada jak dla mnie to czytnik kart z przodu (zbędna dziura), ale poza tym same zalety (gdyby jeszcze wsadzili tam chociaż X300 to byłby git)

 

Podłącze się do tematu: Pytanie do praktyków - Jaka jest optymalna rozdzielczość do pracy biurowej na 12" matrycy ? Czy 1200x800 to nie za dużo ?

Edytowane przez contradanza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...