Skocz do zawartości
Nicko13

Biostar Tforce P965 Deluxe, Tforce P965pt

Rekomendowane odpowiedzi

lamus :lol: :P

 

a po co krecisz pci-e ?

 

a na mnie czas nie przyjdzie,grafe nawet mialem wlozona do polowy memki luzem (bez zatrzaskow i polowa stykala sie przy wlaczonym kompie a i tak chodzi wszystko :) Mobo wypasik,tylko chyba mnie juz zasilka ogranicza ma tylko 330 w niestety...

 

a co do tego dysku seagate to chodzi normalnie,tylko nie idzie na nim windy zainstalowac nie wiem czemu...

tylko trzeba w biosie przy dyskach ustawic Auto,ja uzywam biosu 803 moded by stilt jakby co ,wiec wyniki Xtreme Addict moga wynikac wlasnie z biosu...

 

a testy przerwalem bo chce pograc w Carbona ;)

memki są na kostkach Elpidy bodajze...Goodramy 667 screena dawalem na poprzedniej stronie ,niech ktos da jakies propozycje,bo za bardzo nie znam sie na ddr2 a nie widze nigdzie faq na co najlepiej reagują (chodzi mi o reszte timingow)

 

co zamierzasz ubic jako pierwsze? mobo czy proca? :D

 

edit: ten radiator na nb wygalada... wiesniacko :lol:

Grafe ubił :wink: :( Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios standard... moze dlatego, ale zeby grafe ubil?

 

Na chipsetach intela zwiekszanie pcie daje wieksze fsb często... zresztą co to jest 105 MHz? :lol:

 

Mobo działa... ale nie zazna słodyczy z e6600. [ciach!]a miałem to mobo 3h i mi grafe ubiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedoczekanie... ta płyta prędzej zazna tasaka z mojej strony niż ją odpale... ewentualnie inny egzemplarz... ale nie ten :/

 

U mnie podbicie vmch daje efekt gorszy niż defaultowe napiecie (u mnie w biosie nazywa sie inaczej i jest do 1,55v...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh aż mi sie nie chce wierzyć,zę to mobo ubiła grafe. Widząc sigfa to dfi też zapija np grafiki :wink:

Interesuje mnie tylko czemy sysa nie da sie zainstalowac- Nicko a f6 i stery sata z dyskietki zapodawałeś? Bez tego to mogło wcale dyskacza nie wykryc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie na sig - to przez prad, wode i inne czynniki :wink:

Poza tym nigdy grafa mi nie padła i DFI nie załatwiła ani jednej grafy... stary egzemplarz epox'a był bardziej "zdolny"...

 

Jedni mają szczęście inni PECHA.

 

Mam dysk Seagate SerialataII 320 GB NCQ 16 MB cache itp. i winda się instaluje bez problemu (mam instalce zintegrowaną z SP2 + jakieś stery sata od nvidii).

 

Czemu sądzę, że to płyta? Otóż był to x800 XL, NIGDY nie miałem z nim problemów, praktycznie nigdy nie podkręcany (wiadomo czemu - OC zerowe na rdzeniu, a memki kiepawe), miał dobre chłodzenie - zalman. Karta czerpie moc z PCIE tylko... Chodziła 3H bez sterów, bez oc, bez żadnej aplikacji 3D...

 

Komputer podłączony prze UPS, chłodzenie AC

 

Restart i wali Artami...

 

Zastanawia mnie czemu on jak się zmienia ustawienia w biosie to odpala, wyłącza się i w włącza... zabójstwo dla dysku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym wyłaczaniem to widze intela nie maiłeś :wink: Mam asusa p5wd2 i jest dokładnie to samo.

z dyskiem miłowiedzieć, że to wina sterów sata-tak troche myslałem :wink: No nic poczekam jakiś czs i zobacze co ta plyta potrafi-czy licencje na zabijanie też posiada :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem intela {Abit IC7G} i nic takiego nie było... wiem, że to przypadłość ASUSa, ale czemu biostar tak robi?

 

Co do dysku -> TinyXP też mi się zainstalował BEZ PROBLEMU, czyli sterowniki windowsowskie działają...

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jadę oddać karte na gware... i jestem zdumiony, karta jest w IDEALNYM stanie, a rdzeń jeszcze lepszym... w starych zawsze było coś nie tak, jakiś tam rezystor odpadł itp.

 

Sprawdzałem pod lupą oraz latarką :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak mówiłem, że Nicko to lama to sie obraził...

 

:wink:

Ja nie jestem taki glupi i stery z dyskietki tez zapodalem...Dysk normalnie wykrywa podczas instalacji ,ale pisze ze jest niezgodny <_< ,no wiec usuwam partycje,tworze nowa i dalej to samo...na innym dysku bez problemu,w windzie tez ok chodzi jak podlacze,jeszcze zeby wogle winda odpalila,musze przestawiac w biosie opcje acces mode (dla dysku) na large.I na seagate winda nie chodzi ,a na maxtorze 80gb sie instaluje Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo :lol: cos czulem, ze to bedzie nie wypal. Jeden egzemplarz na XS sie trafil fajny i tyle, kolejne juz ciulate byly.

 

Szkoda grafy :?

 

Wlasnie z powodu nie udolnych mobo ( ta nie lubi zimna, na tej nie dzialaja dzielniki, jedna leci 500MHz, druga taka sama 350MHz i sciana ) wyemigrowalem do AMD i tyle.

 

965P mega kosmiczne FSB a wydajnosc z [gluteus maximus] i cudowne mozliwosci SLI/CF 16/4.

975X fajne mozliwosci, ale FSB srednio 440 to mozna o kant [gluteus maximus] rozbic.

 

Biostar jak widac ino fajnie wyglada na obrazkach, ale w praktyce juz tak nie jest. Imho cos im nie wyszlo, mobo tej firmy na 939 byly super, a te jakies :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja powiem tak :

Update ;)

 

Dołączona grafika

 

jeszcze jest zapas napiecia na mostkach ;)

a na cpu to jest default :)

 

To juz chyba koniec zasilki,athlon szedl na 3ghz a core 3.56 max co mi sie udalo jak narazie...czeka mnie zmiana zasilki ,ale prawda ze core bierze mniej W,widac szczegolnie jak wykrece grafe to procek idzie 300mhz mniej

 

przypominam ze wynik na AC ,na mostku standardowy radiator + nawiew,pod radiatorem jakis shitowy silikon,teraz czeka mnie zmiana zasilki,chlodzenia na WC no i pewnie memki

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas masz o 200 setnych lepszy niż ja wszystko na default :D ale masz single...

 

BTW grafe oddałem na gware i mi powiedzieli, że to na bank mobo... (dokładnie im opisałem), mówili by się pozbyć :lol:

 

Zapewne będę miał nówke X850XT ale czart to wie

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż mi sutki stwardniały :D

pociśnij te napięcia, a nie tak męczysz pomalusieńku ;D

Ciekawe czy uda ci się odobić do tych okrągłych 500mhz ;)

 

@Xtreme Addict - ty masz jakieś specjalne zezwolenie na bluzganie? ;P

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na to wygląda :lol:

 

Jestem poprostu ZŁY... To już jest rekord... 3h nowego sprzętu (bez grafy) i już coś zaliczyło zgona...

 

Poza tym mordowałem się z tym Soniciem, ze scythe ninja bądź infinity będzie jeszcze gorzej

 

BTW

 

Oprogramowanie do OC od biostara nie nadaje się do niczego, regulacja FSB jest, tylko, że co 1 MHz i czeka się wieki zanim program przestawi tego MHz do góry, napięcia w każdym razie działają, oprogramowanie do monitorowania temp jest też do bani, a regulacja wentylem mi nie działa, daję na manual ruszam suwakiem, naciskam "calibrate" i też nic... płyta sama reguluje

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak bedzie ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Kto chce Tagana?? :D Idealny do super cichego kompa

Ja tez mam radeona x800 (gto2) i sie nie pali na tej mobo :P

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...