Skocz do zawartości
Nicko13

Biostar Tforce P965 Deluxe, Tforce P965pt

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Polsce można gdzieś zakupić wersję Deluxe? A jeśli nie to jaka jest planowana cena? I kiedy te płytki pojawią się w Polsce tak porządnie? Bo teraz widzę ją tylko w znaku i to bez foto i opisu i na allegro jedna aukcja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest to całe ich8r? Bo nie bardzo rozumiem? W zwykłym biostarze jest ich8 bez r tak? Więc czym to się różni?

 

Opłaca się brać biostara? Jestem niedoświadczony w kręceniu, kręciłem tylko kartę graficzną, ale planuję coś w tej materii podziałać, biorę C2D i grzech go nie kręcić :) Jak jest z jej konfiguracją wszystko mi pójdzie na defaulcie? Nie trzeba odrazu bios update? Geile pójda na tej płytce?

 

Jak jest z serwisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam będe obserwował bacznie postepy na biostarkach- na razie i tak mnie na c3d nie stać to mi 965 nic nie da.

Na razie mobo nie skreślam poczekamy zobaczmy- radka x800 i tak nie mam :wink:

chyba f3d :lol:

 

 

@Xtreme Addict:

nie wierze, ktos tu bluzga na fajnego biostara? jak to mozliwe, on taki fajny i "wogole" :lol: wiedzialem ze ta plytka to nic ciekawego.

 

@Nicko:

pokaz jakies normalne fsb na 965, a nie jakies 4xx :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba f3d :lol:

@Xtreme Addict:

nie wierze, ktos tu bluzga na fajnego biostara? jak to mozliwe, on taki fajny i "wogole" :lol: wiedzialem ze ta plytka to nic ciekawego.

 

@Nicko:

pokaz jakies normalne fsb na 965, a nie jakies 4xx :lol:

Bluzgam bo ani FSB 400 nie widziałem na oficjalnym biosie ani teraz nie mam radka...

 

Albo to był przypadek, że akurat padł albo mobo załatwiła, bo z mojej strony nic mu nie groziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluzgam bo ani FSB 400 nie widziałem na oficjalnym biosie ani teraz nie mam radka...

 

Albo to był przypadek, że akurat padł albo mobo załatwiła, bo z mojej strony nic mu nie groziło...

no moze sadzac po sigu to cos tam grozilo,sam mowiles jedni maja szczescie a inni pecha,moze akurat tu ten pech zadecydowal...ja w swoim zyciu a od 93r. mam kompy,zepsulem tylko jedną grafe (9800pro) jak pierwszy raz wogle zmienialem chlodzenie na grafie ;)

 

ale nie robiac ot to plytka ciagnie wysoko memki,ale to chyba normalka na 965

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę poczytać jakieś POLSKIE opinie o tej płytce? Interesuje mnie coś na wzór tego tematu tylko na innych forach? Przeglądałem trochę google i wszędzie ludzie się pytają gdzie można dostać płytkę w wersji deluxe, nigdzie nikt nie pisał że ją kupił ani jak chodzi. Jestem zainteresowany jej kupnem, ale chciałbym jakieś komentarze, a tutaj zdania są podzielone, bo jednemu uwaliła niby grafę, a drugiemu chodzi ;) Gdzie mogę jeszcze o tym poczytać? Tylko nie na xtremesystems.org bo z angielskim u mnie słabo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddałem się

 

Max boot to 375 MHz, bez różnicy czy single czy dual. Memki lecą do 475 MHz na ciasnych timingach a potem ściana, coś ta mobo oszukuje z v na memkach, gdy przestawiłem zworke na 2,2v to u mnie było 2,12 (w biosie) później sprawdzę miernikiem...

 

Czasami uda mi się dojechać 380 clockgenem, później zwis kompletny (działam na zmodowanym biosie). Mam dosłownie FSB WALL. Wszystkiego próbowałem - nic, powyżej 375 traci stabilność

 

Ustawienia na codzień docelowo to 375x9 (szczerze mówiąc wściekłbym się, gdybym miał E6300), 1:1 3-4-3-12 10-11-10-12 (do dopracowania) @ zworka na 2,2v... napięcie procka to narazie 1,425 (lekka padaka mówiąc krótko... albo mobo kiepowata)

 

Zastanawiam się czy to proc (FSB WALL), czy poprostu egzemplarz mobo. Ale póki co działa nieźle. Nawet dobrze memki prowadzi, a aczkolwiek gorzej niż P5B Deluxe i coś z voltami nie tak.

 

W każdym razie mi wystarczy 3,37 GHz na codzień 4MB L2 Cache :mrgreen:

 

@ Pi0tr

 

Tak

 

BTW tylko niech nikt nie mówi, że nie umiem kręcić bo się wścieknę... poprostu mam ścianę i póki co nic na nią nie poradzę.

 

A jak podbiję chipset do 1,5v (u mnie w biosie jest to maks, jaki ty masz zmodowany bios?), a FSB voltage na 1,55v to mi się nie bootuje komp... Dawałem 1,6v na CPU i to samo, poprostu coś mówi "NIE"

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...