Skocz do zawartości
Nicko13

Biostar Tforce P965 Deluxe, Tforce P965pt

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowałem ze postawie nowy komputerek na Biostarze o ktorym mowa w wątku. Które pamięci będą do niego najlepszym wyborem? ( 1 x 1GB max 600zł ) Czy jakieś pamięci są wyjątkowo nie lubiane przez tę płytę?

 

procek pewnie na razie bedzie jakiś najtanszy celeron s775, a za miesiac lub dwa C2D E6300 lub E6400

Edytowane przez Mumineq666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no goodramy sa ok ale kiepsko dosyc sie kreca obecne (te na elpidach) max stabilne 430mhz 4,5,5,14

a-daty nie sprawdzalem :) mam tylko te memki,a co do tych lepszych to za jakis czas (jeszcze nie okreslony) Kupie Cruciale Ballistix 2x512 667 CL3 albo Team Extreem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad goodram pro na D9... kiepsko z kasą to wyjdzie, ale nie chcę robic offtopica. Jak kupie ( do 2 tyg ) to dołączę z wrażeniami z testów :)

 

duzo trace darując sobie dual? drugi 1GB chce dokupic pozniej

A 4x512MB jest mniej wydajne niż 2x1GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w niemczech. wysyłka do polski 33e, a ojciec przyjedzie do PL dopiero za miesiac... ciekawe jakby tu kasy odłożonej nie przepić? :)

 

edit: zdradziłem Was Panowie, kupiłem Asusa P5B deluxe...

Edytowane przez Mumineq666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak juz 2h walczę z potkiem - ten mod poprostu nie działa! zmieniam końcówki, zworki, przelutowuję - NIC! albo kupilem uwalonego potka :mur:

jezli masz mienik to mozesz raczej sprawdzic czy potek jest uwalony........

jezeli nie masz miernika to co Ty wogole robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam miernik - po konsultacji z Entem już trochę zacząłem to ogarniać

 

Potek sprawny - 50 k omów (w realu 47,64 max)... podłączam i mam regulacje od 2,13v do 2,19v! a później jak daję mniej omów jest przeskok i mam napięcie 0,56v i komp się nie włącza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś gdzie mogę w Polsce zakupić tą płytę główną? W znaku pytałem, aktualnie nie ma, na allegro też brak, a nie chce kupować Asusa P5B, bo mi się zwyczajnie nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...