Skocz do zawartości
Nicko13

Biostar Tforce P965 Deluxe, Tforce P965pt

Rekomendowane odpowiedzi

No no no, jeśli przy takich cenach faktycznie każdy / prawie każdy egzemplarz będzie się na takim / zbliżonym poziomie kręcił, to zapewne sporo Asusów i Gigabyte'ów się niedługo na Allegro pojawi :wink:

 

Sam już dawno temu Znak molestowałem o te biostary.

W końcu dodali w ogóle kategorię Biostar s.775, ale tego najważniejszego modelu ciągle nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre info dla tych co narzekają (w tym ja :wink: ) że płyty główne i to dobre na Core 2 Duo są drogie a tu taka niespodzianka bo cenowo i jakościowo może być konkurentem P5B lub DS3 składam niedługo zestawik i musze pomyśleć nad tym Biostarem bo za te 50-60 zeta zaoszczędzonych można coś sobie dokupić do zestawo :)

 

Edit: Majkel za ile byś sprzedał P5B deluxe??

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche o tej mobo poczytalem , i za ta kase ~450zl to jest rewelacja.. nic nie ustepuje asusowi i gigabyte

Seria T-Force i ogolnie mobo tej firmy zawsze byly udanymi produktami.

 

Jak dostalem T-Force na 939 to sie z leksza zdziwilem jej mozliwosciami itp.

 

Ogolnie firma robi fajne plytki i grafy, ale u nas nie jest popularna, tylko dzieki temu, ze nie ma dobrego kanalu dystrybucji.

 

Action mial w ofercie prod. Biostara i sie wycofal z tego :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy trochę więcej po molestować hurtownie (sklepy)aby szybciej te płyty sprowadzali na rynek aby już się starali o delux i wogle zawalić @ ich pytaniami o dostępność i kiedy będzie .Może by się cos szybciej ruszyło jak by zobaczyli nawał klientów chcący ta płytę a na pewno nic by nie zaszkodziło ich pomęczyć pytaniami i zawaleniem ich skrzynek @ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy trochę więcej po molestować hurtownie (sklepy)aby szybciej te płyty sprowadzali na rynek aby już się starali o delux i wogle zawalić @ ich pytaniami o dostępność i kiedy będzie .Może by się cos szybciej ruszyło jak by zobaczyli nawał klientów chcący ta płytę a na pewno nic by nie zaszkodziło ich pomęczyć pytaniami i zawaleniem ich skrzynek @ :)

nie bedzie juz wersji deluxe,przykro mi :( przeczytaj post z mailem od biostara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie juz wersji deluxe,przykro mi :( przeczytaj post z mailem od biostara.

wersja P965PT już nie ma takich dobrych opinii jak Deluxe

cytat z XS:

biostar 965pt

E6600 w28B

g.skill c3 2gb

Nice board , but original bios 914 overhere, maybe try another bios because you cant disable c1e in this one.

when the system doing nothing for 5-10sec the board drops voltage to 1.0v, thats not so nice on 4ghz+

strange freeze on the board to, wil post results later with another bios.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria T-Force i ogolnie mobo tej firmy zawsze byly udanymi produktami.

 

Jak dostalem T-Force na 939 to sie z leksza zdziwilem jej mozliwosciami itp.

 

Ogolnie firma robi fajne plytki i grafy, ale u nas nie jest popularna, tylko dzieki temu, ze nie ma dobrego kanalu dystrybucji.

 

Action mial w ofercie prod. Biostara i sie wycofal z tego :mur:

No nie wiem czy tak super.... To co jest na screenie to całkowity max! Zmiana napięc nic nie daje. Na nowym biosie traci kontakt z dyskiem juz przy 170fsb :mur:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak super.... To co jest na screenie to całkowity max! Zmiana napięc nic nie daje. Na nowym biosie traci kontakt z dyskiem juz przy 170fsb :mur:

 

Dołączona grafika

ee to na biostare 965 ten celek? coś lipa nieco. ciekawe czemu cholerstwo nie siągnie- bawiłeś sie blokowaniem sata i pci-e?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak super.... To co jest na screenie to całkowity max! Zmiana napięc nic nie daje. Na nowym biosie traci kontakt z dyskiem juz przy 170fsb :mur:

 

Dołączona grafika

Na plytach projektowanych pod C2D zawsze lepiej sie kreci Conroe/Allendale niz zwykly Cedar/Prescott. Nic nowego. Juz bylo wiele przypadkow, ze ktos mial na P5WD2 np. 930 latajaca na 4.5GHz, wsadzil ja na P5WDG2 WS i 4GHz mial ciezko zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki przecież pisałem że To Tforce945 ver 1.0. Co do podpowiedzi oc.. pci, pciex blokowane i nie, podoszone i tak dalej, lama nie jestem :P Poprostu chciałem powiedzieć że akurat w tym wypadku biostar nie jest taki super. Devilek a co powiesz o masselowym procku na P5W64 WS? Moja mobo z conroe nie ma nic wspólnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki przecież pisałem że To Tforce945 ver 1.0. Co do podpowiedzi oc.. pci, pciex blokowane i nie, podoszone i tak dalej, lama nie jestem :P Poprostu chciałem powiedzieć że akurat w tym wypadku biostar nie jest taki super. Devilek a co powiesz o masselowym procku na P5W64 WS? Moja mobo z conroe nie ma nic wspólnego....

Gdzie tam pisze, ze to mobo na 945 :blink:

 

Masell proca chlodzi FC a to zmienia postac rzeczy, no i porownanie : P5W64 do Biostara :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TForce 945 a TForce 965 to inne plytki,dlatego moze byc taka roznica,pozatym ktos wyzej pisal ze moze to wynikac z projektowania pod C2D a nie celka.

 

EDIT 17:11 :

 

zamowilem plytke w znaku,c2 ma miec podobno lekko wyzsze oc ,i tak nie za bardzo osiagalne 602 fsb widzialem na XS,ale poluzowane timingi w chipsecie wiec bedzie lekko mniej wydajny co wychodzi na to samo jesli biostar robi okolice 580 fsb to jego wlasnie kupuje,jesli bedzie sie oplacalo brac nową rev to jakoś wymienie tą płytke :)

 

Zamowilem tez E6400 jednak nie E6300 ,ze wzgledu na lekko wyzsze oc licze na 4ghz na WC ;)

 

VCORE MOD BY SYNGROW

http://home.hccnet.nl/J_Bongers/P965/vcore_biostar_pic.JPG

http://home.hccnet.nl/J_Bongers/P965/vcore_biostar_pic2.JPG

 

EDIT 18:00 :

FaQ Update,ciągle mam problem ze spoilerami przy edycji.

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma j ktoś to mobmineły 2 dni i nic :-|

W poniedzialek- wtorek bede ją miał,jeszcze koleś od procka z allegro sie nie odzywa ,nie odp na maile itp. :angry: ,jak sie nie odezwie do wieczora,to kupie z innej aukcji a tamtemu zwroce prowizje...bo juz mam dosyc Sempa i tego 256 ram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj ladny wyniczek na biostarku ,coprawda wersja deluxe .

 

http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1168494

 

556 fsb przy mozniku x9

 

a w dalszej czesci topica pokazane sporo wyzsze wyniki

 

mobo ma potencjal - w sam raz do e6300

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my już to widzieliśmy :wink:

 

wersja pt z tego co zrozumiałem ma tylko inny 1 kostek bez raid i mnie sata.do tego pewnei brak tych pierdół w pudle a tak to ta sama mobo=o/c powinno być takie samo.Kwestia tylko czy ten wynik to jakieś selekcjonowane mobo i fc na mostku czy pierwsza z brzegu i standardowe np chlodzenie mostków :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bylo to przepraszam :)

 

mam nadzieje wlasnie ze roznice miedzy zwykla a deluxe to tylko kosmetyka i bedzie tak jak z dfi ze oc takie samo i roznice to tylko sli i jakies dodatki w pudelku . dobrze by bylo jakby te same biosy pasowaly -bo cos tu ktos pisal ze niby wchodza ale cos sie krzaczy jak sie do raidu wejdzie -oby tak bylo

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA TYLKO LICZDE,Zę O/C CELKA CM Będzię porównywalne do p5wd2 bo inaczej to chyba sobie jeszcze poczekam do nowego roku :wink:

Chlodzenie mostka przy tym fsb to byl standardowy radiator + 40mm wentylek

 

 

 

Dzisiaj przeczytalem o pierwszych problemach,tzn G.Skill i e6300 ,pamieci chodza userowi z XS na 1000+ jedynie przy dzielniku 4:5 a przy 1:1 nie moze przejsc FSB 400,moim zdaniem to ma jakies problemy z ustawieniami,no ale nic napisalem co przeczytalem ;)

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...