Skocz do zawartości
Nicko13

Biostar Tforce P965 Deluxe, Tforce P965pt

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie, nie macie info, żeby ktoś tą płytkę kupił i napisał coś o niej na polskim forum. Czy ta płytka posiada FireWire? Czyli np. jeśli na budzie mam wtyczkę firewire to podłącze go do płyty? Czy ona w ogóle nie obsługuje firewire?

Edytowane przez Pantas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee odszczekaj to bo to zapewne było do mnie :wink:

 

Możliwe, że trafiłem na padake proca (szczerze to przy moim szczęściu to nie byłoby bardzo dziwne, a wręcz 100% pewne :D). Niedługo spróbuję zrobić test albo na DS3 albo na jakimś Asusie na X975. Są przypadki gdy proce mają FSB wall.

 

Ale teraz popsioczę na Biostara :lol:

 

U mnie FSB dopiero 360 MHz jest STABILNE, natomiast 360</ 385 nie jest stabilne, nawet na niższych mnożnikach... Dla mnie to koszmar... będę jeszcze walczył, ale póki co teraz wsadzę części do obudowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem zę to albo wina mobo albo usera to co mam odszczekiwac? czekam az sie to wyjasni i tyle-tylko nie dopisuj mobo do swojej kolekcji w sigu :wink: z drugiej strony kilka osób które znam wróży taki koniec plytkom biostara :lol:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system bios cacheable - dis

memory hole - dis

sata mode-ide

lan -dis

usb,mouse,keyboard-dis

cpu thermal control -dis

limit cpuid maxval-dis

c1e-dis

full screen logo - dis

small logo - dis

suummary scree-ena

Dyski Sata acces mode - Large (bez tego winda mi nie bootuje)

Display first pciex

pcie- Fixed 100 Ważne w Twoim przypadku ;)

Spread spectrum -dis

timingi manual 4,4,4,11

system mem frequency 533

 

 

Cpu Clock - wedlug uznania ;)

 

jak procek i te same memki na innej plycie pojda na wiecej to znaczy ze psujesz plytke i na gware ;)

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memki chodzą na tej 2:3 do 475 MHz... Więc napewno poszłyby 400 MHz (tyle mają w standardzie :lol:).

 

Bios mam w pełni dobrze skonfigurowany... Jeszcze coś, PCIE testowałem do 138 MHz i 6800 Ultra przeżyła i ma się raczej dobrze... widocznie to był zbieg okoliczności...

 

Póki co mam ścianę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak procek i te same memki na innej plycie pojda na wiecej to znaczy ze psujesz plytke i na gware ;)

Zgadzam się.

jak Ci się znudzi to ją rozwal ( a pewnie to niedługo nastąpi) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mówił że miał już od nowości z nią problem, wygiety pin i ten uwalony x800 a jeśli przetestuje proca na innej i okaże się że ładnie idzie to po co męczyc się z takim felernym modelem, a biostar nie zbiednieje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niech rozwali a wy za to zaplacicie ? celowo uszkadzac sprzet zeby oddac na gware to lekkie skur.....

No ciekawe jak byś Był na jego miejscu i trafił na taki kompletnie lipny egzemplarz.

Byś tylko myślał jak go tu zmienić, bo przecież oczekiwałeś więcej.

 

Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznij prowadzic sklep -jakikolwiek .i nich ci ludzie non stop oddaja specjalnie uwalony sprzet bo cos im sie nie podobalo .

no przeciez wg ciebie bys bral wszystko bo to w porzadku i ok jest .. a koszty odsylania do dystrybutora itp to dla ciebie drobnostka przeciez.

 

sam wlasnie zakupilem ta plyte .zobaczymy co z tego wyniknie.

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memy to Geil Ultra PC800 CL4, które w STANDARDZIE mają 400 MHz 4-4-4-14 2,1V to jak one mogą blokować mi OC, szczególnie, że na 2:3 chodzą ponad 450 MHz... Trochę logiki...

 

Chodzą na 400 MHz 5-5-5-14 na 1,8v, a na "4" na 2,0v... więc jak one mogą blokować FSB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memy to Geil Ultra PC800 CL4, które w STANDARDZIE mają 400 MHz 4-4-4-14 2,1V to jak one mogą blokować mi OC, szczególnie, że na 2:3 chodzą ponad 450 MHz... Trochę logiki...

 

Chodzą na 400 MHz 5-5-5-14 na 1,8v, a na "4" na 2,0v... więc jak one mogą blokować FSB?

BLOKUJA FSB a nie, że memy sie koncza

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale jak to możliwe powiedz mi, próbowałem w Singlu i to samo... Układy są na PCB brainpower i najprawdopodbniej Elpidach. Czyli to samo co Gskill HZ PC6400 obecnie... więc nie sądzę, że blokują mi FSB, albo mobo albo płyta... dopiero 360 MHz jest STABILNE bez różnicy czy mnożnik 9/8 i jakie timingi na pamięciach... według mnie to MOBO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale jak to możliwe powiedz mi, próbowałem w Singlu i to samo... Układy są na PCB brainpower i najprawdopodbniej Elpidach. Czyli to samo co Gskill HZ PC6400 obecnie... więc nie sądzę, że blokują mi FSB, albo mobo albo płyta... dopiero 360 MHz jest STABILNE bez różnicy czy mnożnik 9/8 i jakie timingi na pamięciach... według mnie to MOBO...

965 jest kaprysne, juz byly takie jaja z roznymi pamieciami na roznych plytach, ze obstawiam pamieci. To niemozliwe zeby mobo nie robila 400fsb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...