Skocz do zawartości
KON-IU

Co Z Tą ToshibĄ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze myślałem, że firma jak Toshiba dba o swoją renomę, a tym samym o klienta, dlatego też kupiłem sobie laptopa tej właśnie marki. Mój problem zaczął się kiedy chciałem ściągnąć nowe sterowniki. Na stronie nic nie znalazłem, w punktach sprzedaży mówili, że ściągnięcie sterowników ze strony toshiby to „wyższa szkoła jazdy”, a na polskiej stronie nic nie ma. Ale ja niezrażony zadzwoniłem do oficjalnego serwisu toshiby (nr jest na toshiba.pl), a tam usłyszałem, że do laptopów w ogóle nie potrzebuję nowych sterowników, że stare na pewno mi wystarczą, a pyzatym na stronie toshiby nic nie ma i że ew. mogę moją toshibkę do nich przysłać to mi odpłatnie coś tam wgrają (oczywiście nie jest to na gwarancji).

Szkoda słów co do takiej praktyki, więc tu wielka prośba do Was. Może wy jakoś pomożecie mi zlokalizować nowe sterowniki, bo gry mi krzyczą o nowe stery np. do grafy, a sterowniki do karty graf. które ściągam ze strony GeForca po prostu nie działają.

 

Parametry laptopa:

 

Toshiba Satellite Pro M30

Intel Pentium Centrino 2.0 MHz

512 Ramu

GeForce FX Go5200 z 64Mb własnej pamięci

 

To chyba najważniejsze co trzeba wiedzieć, chyba nic nie pominąłem. Nie wiem czy trzeba wszystko ściągać osobno, czy np. w pakiecie do M30, tak jak to wyglądało jak dostałem to z laptopem. Bo tych sterowników jest chyba z 20, ale większości chyba nie trzeba aktualizować i szukać nowszych wersji.

 

No i zależy mi na programie/sterowniku (mam to na płytce ze sterami) – POWER SAVER bo coś mi nie działa, a efekt był wprost piorunujący.

 

Sorry za tyle tekstu no i z góry dziękuję i pozdrawiam

 

KONIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki ja mam takie sterowniki XTreme-G MobileForce 81.95-v2.24 nowszych juz nie potrzeba bo z tej karty wiecej nie da sie wycisnac.

 

Jak nie dziala Power Saver zainstaluj Common Module ze stronki ktora podal baxxxio i nie powinno byc problemu.

 

Co do Toshiby to obecne modele sa naprawde kiepsko wykonane w porownianiu ze starymi. Widac niestety oszczednosci, zwlaszcza matryce sa kiepskie (oczywiscie drogie modela to inna bajka np Qosmio).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...