Skocz do zawartości
Roder

Biurko Mod By Roder

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze....miooooodziooo.

I na biurku stoi tylko monitor a po kompie żadnego śladu nie ma ani nic nie słychać.

Pomysł i wykonanie pierwsza klasa !!

A jak ogólnie z głośnościa całego kompa - całkiem cicho czy jakieś szmery się wydostają?

Może pomyśl nad regulacją obrotów wentylatorów poprzez czujke temperatury

Co do SilentBoxa na dysk to tez chciałem cos takiego kupić ...ale pooglądałem fotki i zrobiłem sam.

Najpierw małe pudełeczko z blachy ALU w środek dysk i okleiłem mata bitumiczną. Potem drugie większe pudełeczko i od srodka tez wykleiłem matą bitumiczną. Do dużego pudełka weszło małe z dyskiem i całość też okleiłem matą.

Efekt- nie słychać kręcącego sie dysku tylko lekkie chrobotanie głowic jak defragmentuje.

Temperatury.....sam sie zdziwiłem ale sa o 2-3*C mniejsze niż dysk leżał luzem na gąbce.

DO zestawu musze kupic seasonica S12-380 bo na razie chieftec zasilacz psuje mi caly efekt - 120 mm scythe x 2 sa regulowane fan matami II

 

Macie jaksi pomysl na front ? wyciatey jzu jest wlot na CD i maskownica juz tez jest ale minimalni e oblupalem brzegi i mysle co teraz z tym zrobic (doslownei 0,2 mm)

 

Dopiero z seasonickiem ocenei efekt - chyba go dzis zamowie.... jakis chętny na chiefteca 360watt dual fana nie modowanego ??? 90 zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek zapytam kumpla czy chce- wiem ze pytał mnie kiedys za zasilaczem.

Jakby co jestem pierwszy w kolejce!

Zasilaczciagle aktualny

 

Mala fotka burdelu - niestety ciemna - kable uporzadkuje dopiero jak bede mial nowy zasilacz

 

Dzis "osadzalem" na kleju epoxydowym front cdromu (maskownice)

 

Efekt w postaci ciszy juz przyzwoity a po wymianie zasilki powinno byc rewelacja

 

Ostrzegam ! Lepiej zrobić takie coś w formie szuflady bo ja nie zrobiłem i dostęp jest prze[ciach!]y do bebechów:)

 

Jeszcze musze zrobic z twardego kartoun jaki airduct opasujący ninje - wtedy temp w LOADpowinna byc max 40-45'C bo niestety osadzilem za wysoko wywiew :( i lapie tylko kawalek ninjy co psuje troche efekt (przypominam - max load = 53'C a dysk 32'C)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa już 4 lata całość :)

 

grafa zmieniona na 2600XT z pasywnym chlodzeniem Auras fridger (temp podczas gry z 90 na 45 spadla) a procek Athlon II X2 240 (nadal na Ninjy)

 

wszystko chlodzone obecnie jednym wiatrakiem 140mm w sciance biurka - obroty 300-650 (podczas gry)

 

To byl jednak dobry pomysl hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...