Skocz do zawartości
Carson

[faq]:przelotka Pad Psx/ps2->pc

Rekomendowane odpowiedzi

zlutowalem przelotke, zrobilem to dobrze ( sprawdzane wielokrotnie).

zainstalowalem sterownik, pojawily sie urzadzenia w menadzerze urzadzen.

niestety pad nie dziala - w oknie kontroley gier pisze brak polaczenia :(

co z tym mozna zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlutowalem moja przelotke juz dosc dawno, ale dopiero teraz przerobilem ja zeby jako tako wygladala i nadawala sie do publikacji. nie robilem osobnej przelotki, tylko zdjalem koncowke pada i przylutowalem w to miejsce wtyczke lpt. diody zmiescily sie oczywiscie w obudowie wtyczki. calosc prezentuje sie tak:

Dołączona grafika

natomiast wnetrze tak:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

zdjacia niestety z webcama, ale nic innego w tym momencie na stanie nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,właśnie skończyłem przelotkę Psx/pc.Działa :D ,na razie bez ForceFeedback bo mam zwykłego Pada.Wystąpiły tylko problemy ze sterami,zainstalowałem inne wpiszcie w GOOGLE psxp_a020606c na XP działa bez problemu.Dzięki za schemat,Pozdro

win2k_pads.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a moje pytanie jest takie: mam podlaczonego pada od ps2 i chce pograc sobie w assassins creeda ale problem jest ze sa poprzestawiane przyciski np trojkat jest w miejscu x a kwadrat w miejscu trojkata. Dodam ze nie da sie podmienic przyciskow w AC bo widzi to jakby byl to pad od ps2 i ze klawisze no po prostu musza byc dobrze. W zasadzie w pliku configuracyjnym nie ma opcji zeby zmienic bo tam jako tako nie ma przypisanych klawiszy. Wiec tu moje pytanie: czy da sie cos z tym zrobic? w pieprzonym panelu sterowania jak zwykle nic nie ma wiec nie ma opcji zeby pozmieniac kolejnosc przyciskow. Prosze bracia, pomozcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam inny problem.

Mam pada playstation tylko że bez kabla. Chciałem dorobić kabel ale od razu z wtyczką USB (nie mam playstation).

Zależy mi na tym żeby było jak naj taniej bo nie wiem czy pad w ogóle działa. Wie może ktoś jak podłączyć takowy kabel?

 

 

Znalazłem coś takiego http://www.evilbill.org/old/orig/PIC/usb2psx.gif tylko jest problem z tym scalakiem to: CY7C63000A.

Nigdzie go nie ma a pewnie i cena niekompatybilna. Chyba lepiej kupić nowy od razu do komputera bo jw. nie wiem czy pad działa a i tak nie mam oznaczeń kabli bo wtyczki nie ma i nie wim który jest który.

Pozdrawiam

Edytowane przez cinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem świeżym userem i trafiłem na ten temat. Zainteresowało mnie to, więc postanowiłem zrobic tę przelotke. Mam prośbe bo chciałem zrobic tę na dwa pady i potrzebuje schematu który jest umieszczony na pierwszej stronie lecz gdy klikam na niego to przekierowuje mnie na imageshack i nie pojawia sie zdjecie. Dlatego jak by autor tego mógł, to zeby wrzucił jeszcze raz to zdjecie. Z góry ThX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem świeżym userem i trafiłem na ten temat. Zainteresowało mnie to, więc postanowiłem zrobic tę przelotke. Mam prośbe bo chciałem zrobic tę na dwa pady i potrzebuje schematu który jest umieszczony na pierwszej stronie lecz gdy klikam na niego to przekierowuje mnie na imageshack i nie pojawia sie zdjecie. Dlatego jak by autor tego mógł, to zeby wrzucił jeszcze raz to zdjecie. Z góry ThX

 

Tak się składa że też kiedyś zrobiłem tą przejściówkę tylko z tą różnicą że skorzystałem z innych źródeł. Nie zmienia, to faktu że napisany post dotyczy tego samego projektu i jest w języku polskim :)

 

Schemat:

Dołączona grafika

 

Może trochę przesadziłem z tą obudową ale chciałem aby znajdowały się w niej oryginalne gniazda z konsoli. Wystający z wtyczki DB25 czarny dwu żyłowy przewód służy do zasilania (Zasila on wibracje w padach).

 

Fotka końcowa:

Dołączona grafika

Edytowane przez p0su

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na wstępie się przywitam :)

 

Mam nadzieje że tu nie zabijają za odświeżanie tematów :rolleyes:

 

Zrobiłem tą przelotkę. Ale nie działa sterowniki nie chcą się instalować :(

 

Dołączona grafika

 

Mam win7 x64 próbowałem instalować stery pod viste (taki sposób znalazłem gdzieś w necie) i d**a :(

Macie jakieś pomysły.

 

POMOCY :mur:

 

P.S.

Jak zadziała to wstawię fotki moich "wypocin" B-)

 

 

 

 

 

A zapomniałem o jeszcze jednej rzeczy.

Czy na tym schemacie jest pokazane gniazdo (np. wyciągnięte ze starego PS-a) czy wtyczkę od pada :?:

Chodzi mi o to żeby nie sfajczyć padów przez podłączenie na odwrót kabelków.

To takie pytanie dla upewnienia się :P

Edytowane przez cbool10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...