Skocz do zawartości
Tiesto84

Zmiana Routera Proszę O Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie posiadam router D-link DI-604 internet posiadam w telewiyji kablowej który dzielę na 3 komputery. Routera juz troche posiadam sprawowal sie tak średnio czasami przerywa ale ogolnie bylo ok, teraz tylko 1 port wysiadł. Poszukuję czegoś bardziej stabilnego i nie drogiego. Komputery są oddalone od siebie o około 20-30 metrów. Wiecie coś moze cos o tym routrze bo wpadl mi w oko tylko tam jest napisane ze jest na NEOSTRADE nie psize nic o internecie z kablówki w poprzednim d-linku nie mialem problemów z podlączeniem kablówki. Jezeli ktos wie cos o tym routerze to proszę napisać czy będzie sie nadawał. Bardzo też będe wdzięczny za inne propozycje chodzi mi o router stabilny i w miare tani nie orientuję sie zabardzo jakie firmy mają dobry sprzęt z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp chodzi o pentagama Cerberus ADSL Lite 4xLAN ale chyba jednak on do kablowki sie nie nadaje tak sie dowiedzialem a d-linka msuze zmienic bo z tym naprawde mam problemy moze jak bym kupil znow taki sam nowy to by bylo ok ale w sumie szukam czegos lepszego niz d-link ? a nowe oprogramowanie duzo moze pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze i masz racje a ty jakiego masz d-linka ? i duzo zmienia wgranie nowego softu ? to moze kupie jakiegos noszego d-linka niz di-604 jak nic zabardzo lepszego nie ma jeszcze tego pentagrama dojzalem tej jest niby juz do tv kablowej jak mozesz zobacz daje link:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=134046720 w necie jest pelno recenzji o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Dlink'a DI-524 i nie narzekam. Nie jest to na pewno sprzęt dla zawodowców, ale jako domowy "udostępniacz internetu" i AP sprawdza się doskonale. Mi osobiście najbardziej podoba się obsługa WPA z szyfrowaniem AES (czyli właściwie WPA2, ale producent się do tego nie przyznał :wink: ). To chyba najtańszy sprzęt z takimi zabezpieczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...