Skocz do zawartości
szymkowsky

Toshiba - Cicho Na Wyjsciu Sluchawkowym

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

podlaczam moja Toshibe (satellite pro m70-325) do wiezy czy sluchawek i dzwiek na wyjsciu jest znacznie cichszy niz przy podlaczeniu do desktopa...

 

Nie mam pojecia skad to sie bierze. Grzebalem w ustawieniach laptopa, w windzie wszystko jest na max, nawet w setupie glosniki mam ustawione na zewnetrzne. Nie wiem skad to sie bierze, ale jest to wtruwajace. Jak sie trafi cicho nagrany film, to jest tragedia, bo potencjometr mam wykrecony na maksa a doznan cokolwiek brakuje. Przy sluchaniu muzyki tez nie moge dac ognia, co mnie chyba jeszcze bardziej boli.

 

Moj ojciec tez ma Toshibe, tyle ze juz kilkuletnia i tam jest to samo. Kiedys myslalem, ze po prostu ma cos uszkodzone, ale wyglada na to, ze to jakas dziwna regula. Czy wszystkie laptopy tak maja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

podlaczam moja Toshibe (satellite pro m70-325) do wiezy czy sluchawek i dzwiek na wyjsciu jest znacznie cichszy niz przy podlaczeniu do desktopa...

 

Nie mam pojecia skad to sie bierze. Grzebalem w ustawieniach laptopa, w windzie wszystko jest na max, nawet w setupie glosniki mam ustawione na zewnetrzne. Nie wiem skad to sie bierze, ale jest to wtruwajace. Jak sie trafi cicho nagrany film, to jest tragedia, bo potencjometr mam wykrecony na maksa a doznan cokolwiek brakuje. Przy sluchaniu muzyki tez nie moge dac ognia, co mnie chyba jeszcze bardziej boli.

 

Moj ojciec tez ma Toshibe, tyle ze juz kilkuletnia i tam jest to samo. Kiedys myslalem, ze po prostu ma cos uszkodzone, ale wyglada na to, ze to jakas dziwna regula. Czy wszystkie laptopy tak maja?

 

Widzę, że pech przesladuje Waszą rodzinę (dwa laptopy kupione w różnym czasie a ta sama przypadłosć-dziwne?).

 

Sprawdż czy mini Jack jest wcisnięty do końca.

 

W panelu sterowania-dżwięki na max, Toshiba Virtual Sound-włącz+wszystkie ustawienia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minijack wcisniety tak, ze chyba radeona boli. Toshiba virtual sound i panel sterowania - wlaczone/wylaczone, krecone, przekrecane, wykrecane, przelaczane..... Nic....

 

Probowalem odpalic kubuntu z livecd zeby tam sprawdzic, ale cholerny swiat dzwiek nie dziala. To samo w trybie awaryjnym windy, choc to akurat niespecjalne zaskoczenie.

 

Jakos nie bardzo mi sie chce wierzyc, ze to po prostu pech. Tym bardziej, ze pomiedzy zakupami byly ze dwa czy trzy lata przerwy, a mojego kupilem w Niemczech! No nie mowcie, ze jestem szalony. Niechze ktos napisze, ze ma podobny problem.....

 

Pozdr,

Szymon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...