Skocz do zawartości
ufoufnal

Old One...

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ciekawe czy worlog umarł jak i sam pomysł. Whatevah. Z tymi nixie zastanawiam się czy istnieje taka mozliwośćżeby przez to to wyświetlać sobie atualne taktowanie CPU... wie ktoś może czy da się na jakimśukładzie coś takiego zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zdaje sie steruje tak samo jak zwyczajne wyswietlacze LED. co do wyswietlania czestotliwosci nie bardzo wiem skad ja wziac. trzeba by z kompa jakims programem i wyslac na lpt/com/usb i uklad ktory to odczyta..

 

edit:

tak to ma wspolna anode i 10 katod dla kazdej z cyfr w wyswietlaczach jest tak ze elektroda jest od kazdego z 7 pol.

i trzeba zasilac 170V

http://www.tube-tester.com/sites/nixie/data/lc-516.htm

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archeologia... Teraz pewnie poleci we mnie skrzynka pogniłych pomidorów i nóż w zad, ale w czeluściach to mam ;)

 

No i co? I nic... Tak sie na sentymenty mi zebrało że sobie archiwum modyfikacji przejrzałem i doopa blada. Mod, który skazany był na sukces... umarł? Pan autor "Ostatnio aktywny Wczoraj, 17:44", da znać czy wyczekiwać nadal, czy zapomnieć? ;>

 

Bo szkoda pudła, pewnie poleci na strych i wróble sobie gniazdo zrobią, a chciałbym się mylić...

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pojdzie na strych. Mod musial poczekac bo mialem w tym roku mature ale dzis juz ostatnia napisalem wiec w przeciągu kilku tyg bedzie jakis update.

A myslalem ze to ludzie zapomnieli :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pojdzie na strych. Mod musial poczekac bo mialem w tym roku mature ale dzis juz ostatnia napisalem wiec w przeciągu kilku tyg bedzie jakis update.

A myslalem ze to ludzie zapomnieli :PP

Nie zapomnieli, nie zapomnieli Instytut Pamięci Forumowo-Portalowej prowadzi skrupulatnie swoje akta. Zostaniesz sumiennie rozliczony : ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pojdzie na strych. Mod musial poczekac bo mialem w tym roku mature ale dzis juz ostatnia napisalem wiec w przeciągu kilku tyg bedzie jakis update.

A myslalem ze to ludzie zapomnieli :PP

A już delegacją z motyką i widłami szykowałem ;) Rób stary, rób -boś już narobił...ale smaka :P

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...