Skocz do zawartości
Weelkoo

Wc Pod "gorącego" C2d E6600

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze... Sam szukam bloku na C2D.. Mate na razie nie wypuszcza nic nowego wiec musze szukać....

 

I mam strasznie mieszane uczucia. Wciągnąłbym F3D ale zapinka jest po prostu tak brzydka ze psuje cały urok bloku.

Homemady... hmm.. mieszane uczucia. Misiu, Kyniek... jakoś sie to kłoci z moim wewnętrznym sumieniem (pozdro dla chłopaków)...

 

G-Flow jest wypasiony.. Pod 775 wiec świetnie sie go zakłada jak normalny cooler.. nawet bym płyty nie musiał odkręcać.. ale kurcze 450zika..

 

Właśnie.. w niemczech ten blok kosztuje 90eurasi w sklepie.. czyli 350zika. U nas stówke drożej...

 

Proszę podpowiedzcie mi jeszcze jakieś sensowne propozycje... Gdyby Samhein zrobił coś z ta zapinką... ;>

Swiftech STORM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiftech STORM :)

hmmm. czy ja wiem

ten bajerek z dyszami wymaga mocnej pompki o duzym przeplywie, aby w pelni go wykorzystac. do tego mozliwosc zatykania sie dysz - trzeba zadbac o dobre fitrowanie wody. mam ten bloczek i go sobie porownam do poprzedniego :)

moze zobacze tez jak bedzie sie zachowywal przy zmianie pompki z lainga na hydor l-30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh, przy łączeniu tematów post Weelkoo uciekł mi na strone nr. 1

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2365623

 

poca przeprasza za komplikacje ;]

Na drugi raz, nie pisz drugiego tematu jak ma już jeden traktujący o tym samym. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam, kicha z tym stormem ;) ktos chce sie pobawic? oddam za pol ceny ;)

bez zabaw z pomka itd. itp sadzilem, ze bedzie mial wydajnosc chociaz ciut lepsza od AC-XP, a tu bida z nendza, temp w stress wyzsze. przeszla mi nawet ochota na sprawdzanie z inna pompka, za bardzo juz sie przywiazalem do lainga.

ktos zainteresowany to walic na PM ;)

temat sprzezdazy bloczku, juz nieaktualny :)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...