Skocz do zawartości
maSTHa212

W3 Zaczal Swirowac, Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, niedługo do konkretnej gry trzeba bedzie kupowac oddzielne kompy.

 

Swoja droga myslalem ze tu jakies powazne problemy, a poprostu jedna gra nie chce sie odpalic i juz takie zamieszanie.

Gdzie te czasy, gdy wgrywalo sie gierkie na Atari z kaseciaka "turbo" i wstrzymyalo sie oddech, zeby sie wgrała ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to nie o to chodzi ze jedna gra nie chodzi, bo za 1 razem walnal mi caly plik config i nawet tryb awaryjny sie nie ladowal takze pikus to nie byl. Gra po prostu powoduje rozne jazdy, nie jest problemem ze sobie w nia nie pogram (no moze troche ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no coz pozostaje wspolczuc maSTHa212`owi bo coh jest fpyte, ja juz koncze, gra jest warta dokupienia tego 1gb ramu nawet :-) zreszta juz to gdzies pisalem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lucjan : sprawdzilem, zarowno powierzchnia jak i dane w 100% ok

 

@ Hooded : wiesz no kupilem, mowi sie trudno. Jak na swiezym systemie nie bedzie chciala chodzic, to wyladuje na poleczce i poczeka na swoja kolej (czyt. na nowego laptopa). Co sie odwlecze to nie uciecze, mam jeszcze inne tytuly do nardobienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieci leca normalnie na 667, nic nie zwalnia, Everesy w kazdym razie nic nie pokazuje. Co do gry to wlasnie niby nic sie nie dzieje, nie wywala bledow czy cos tylko od razu zawieszka. Szukalem jakis logow ale nic z tego.

@Piotrek : prosilbym zeby uzywal mojego nick'a, misiu mowi do mnie tylko jedna osoba i nie jestes nia Ty

 

pozdro

 

edit.

Poza tym na 100% odpowiedz bede miec dzis lub jutro, wczoraj nie zdarzylem walnac formata. Wtedy na swiezy system wrzuce stery i gre i zobaczymy co sie bedzie dzialo.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Lucek to nie problem ze sprzet jest za slaby, ewidentnie cos jest z ta gra na moim laptopie, w ogole dziwna sprawa bo demo smigalo bez problemow. A poza tym na XPSa i tak mnie nie stac ;)

 

Spróbuj zainstalować z tej płyty na innym sprzęcie (szukać przyczyn trzeba lub znależć nosnik z inngo żródła ).

 

Co do Della to może za rok będzie bardziej dostępny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taka rade - nie wiem co ustaliles z kostkami, ale zamiast Memtesta pusc Goldmemory. Moje doswiadczenia wskazuja, ze dziala lepiej - kilka przypadkow mialem (i za duze OC, i walniete ramy), ze memtest twierdzil, ze jest OK - pomimo problemow ze stabilnoscia - a goldmemory wykrywal bledy

Edytowane przez Bhaarth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

sprawa ma się tak: swiezutki system, zmienilem tylko drivery na Catalysty 6.8 WQHL, zainstalowalem gre. Gra dziala, zmienialem ustawienia graficzne, wszystkie testy ladnie smigaja. Odpalam kampanie, gra powiesila sie pod koniec filmiku poczatkowego, podobnie jak poprzednio, dzwiek bylo slychac jeszcze pare sekund i zwis. Takze pojecie nie mam co to moze byc i, co wiecej, absolutnie nie chce wiedziec. Na poczatku wyskakuje logo nVidia - the way it meant to be played takze moze dlatego giera kaszani sie na moim configu. Tak czy inaczej, laduje na poleczce i czeka na inny (oby mniej konfliktowy) sprzet. Wam wszystkim dziekuje za pomoc i uwage.

pozdrawiam

 

edit.

Przelecialem pamieci tym GoldMemory - zero bledow.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

sprawa ma się tak: swiezutki system, zmienilem tylko drivery na Catalysty 6.8 WQHL, zainstalowalem gre. Gra dziala, zmienialem ustawienia graficzne, wszystkie testy ladnie smigaja. Odpalam kampanie, gra powiesila sie pod koniec filmiku poczatkowego, podobnie jak poprzednio, dzwiek bylo slychac jeszcze pare sekund i zwis. Takze pojecie nie mam co to moze byc i, co wiecej, absolutnie nie chce wiedziec. Na poczatku wyskakuje logo nVidia - the way it meant to be played takze moze dlatego giera kaszani sie na moim configu. Tak czy inaczej, laduje na poleczce i czeka na inny (oby mniej konfliktowy) sprzet. Wam wszystkim dziekuje za pomoc i uwage.

pozdrawiam

 

edit.

Przelecialem pamieci tym GoldMemory - zero bledow.

Faktycznie przykra sprawa. Z resztą podobnie jest np. z Oblivionem na niektórych naprawdę mocnych maszynach. Po prostu wywala się bez żadnego ostrzeżenia i nic nie wskazuje na przyczynę konfliktu sprzętowego.

 

Może warto by jeszcze zagrać przy włączonym NHC i ustawieniem na "max performance", aby nie było nagłych skoków mnożnika i napięcia, bo może gra tego "nie lubi". Może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie juz mam dosyc, na prawde. Od poltora tygodnia jedyne co robie na W3 to formaty, stawianie systemu, ganianie po sklepach i katowanie pamieci w programach diagnostycznych. Poza tym skoro gra na nowiutkim systemie sie zawiesza to co dopiero bedzie gdy poinstaluje wszystkie programy, ktorych uzywam. Takze trudno sie mowi, chcialem sobie teraz pograc, ale widac ze bedzie trzeba pocwiczyc silna wole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NHC nie jest aż tak inwazyjnym programem, jeśli ustawisz wszystko na sztywno to nie powinien przeszkadzać. Chodzi tylko o to by procesor chodził cały czas na max możliwośći i dopiero potem uruchomić grę. Jeśli i to nie pomoże to faktycznie lepiej poczekać na "lepszy sprzęt".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...